آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه ، تدریس زبان انگلیسی از پایه ، یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در کوتاه‌ ترین زمان و… این‌ها واژگانی است که تمامی کسانی که در پی یادگیری زبان انگلیسی هستند به جست و جو پیرامون آن‌ها می‌پردازند. این روزها به دلیل مشغله‌های فراوان و زمان کم تمام افراد خواهان آن هستند که زبان انگلیسی را در سریع‌ترین زمان ممکن بیاموزند. همچنین به دلیل این‌که آموزش زبان انگلیسی در مدارس ما به صورت درست و اصولی انجام نمی‌شود اکثر هموطنان ما پایه‌ی ضعیفی در این موضوع دارند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مقاله در رابطه با آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه توضیحاتی را خدمتتان ارائه دهیم. ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک آموزش زبان را از پایه و در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌دهیم به نحوی که ما برای زبان آموزانی که دوره‌ی ۷ ترم ما را طی کنند نمره ۶٫۵ آیلتس را تضمین می‌کنیم زبان انگلیسی در مقایسه با سایر زبان‌های اروپایی بسیار آسان‌تر است. در زبان انگلیسی نه نکات گرامری پیچیده‌ای وجود دارد و نه مانند زبان عربی و فرانسه دسته بندی مذکر و مونث برای افعال و لغات. این زبان به دلیل آن‌که استانداردسازی شده به عنوان یک زبان بین‌المللی انتخاب شده است. به همین دلیل یادگیری این زبان کار پیچیده‌ای نیست به شرط آن‌که از روش درست استفاده شود تا زبان آموز بتواند پیشرفت یادگیری خود را مشاهده کند و در زمانی کوتاه و مناسب به سطح دانش رضایت بخشی در این زبان دست یابد. ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک دوره‌های آموزش فوق فشرده زبان انگلیسی از پایه را در نظر گرفته‌ایم. همانطور که در مقاله‌ قبلی (آموزش زبان انگلیسی از صفر ) به این موضوع اشاره کردیم یادگیری زبان انگلیسی برای هر فرد متفاوت است به همین دلیل جمعیت کلاس‌های ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک از ۷ نفر بیشتر نمی‌شود این بدین علت است که اساتید ما بتوانند برنامه درسی مناسب را با توجه به وضعیت هر فرد ترتیب ببینند. بسیاری از افراد که به کلاس‌های آموزش زبان مراجعه می‌کنند ترس بسیاری دارند, این افراد به دلیل آن‌که از سطح پایین زبان انگلیسی برخوردارند و از وجود کلاس‌های آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه بی‌خبرند, همواره برای شروع ترس فراوانی دارند و از قدم گذاشتن در این مسیر می‌هراسند. ما در کلاس‌های آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه از الفبای زبان انگلیسی شروع می‌کنیم و طی ۷ ترم تمام نکات, اصطلاحات, قواعد, لغات و… به شما آموزش می‌دهیم. ما با استفاده از منابع روز دنیا در این کلاس‌ها به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازیم تا بتوانیم علاوه بر آموزش این زبان علاقه‌ی زبان آموزانمان به این زبان را نیز افزایش دهیم. یادگیری زبان انگلیسی مانند هر فعالیت دیگری به تمرین کافی و تلاش و استمرار احتیاج دارد. زبان انگلیسی از محبوبیت بالایی برخوردار است و همین محبوبیت سبب شده است که منابع آموزش زبان انگلیسی در دنیا فراوان باشند. ما در دوره‌های آموزش فشرده زبان انگلیسی از پایه با بهره‌گیری از منابع روز دنیا که مورد تایید دانشگاه‌های کمبریج و آکسفورد می‌باشند سعی داریم که به آسان‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن به آموزش این زبان بپردازیم.

آموزش سریع انگلیسی از پایه چگونه امکان پذیر است؟

یادگیری سریع زبان انگلیسی یکی از دغدغه های روز دنیا می‌باشد

ما در این مقاله قصد داریم به پرسش‌های زیر در رابطه با کلاس‌های آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه پاسخ دهیم:

 

 در کلاس‌های یادگیری سریع زبان انگلیسی از پایه چگونه به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازیم؟

  •  تعیین سطح زبان‌آموزان و ثبت نام آن‌ها در کلاس‌‌های متناسب با سطح آن‌ها

شما پس از آن که در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک ثبت‌نام می‌کنید توسط اساتید ما تعیین سطح می‌شوید و آن‌ها شما را در کلاسی که دقیقا متناسب با سطح زبان شماست در دوره آموزش سریع زبان انگلیسی ثبت نام می‌کنند. سپس منابع آموزشی در اختیار شما قرار می‌گیرد. مطالعه منابع درست و به روز دنیا یکی از مهم‌ترین گام‌های آموزش زبان است. در بسیاری از موسسات و آموزشگاه‌ها منابع قدیمی و منسوخ استفاده می‌شود به همین دلیل پس از چندین ترم زبان آموزان همچنان رضایت کافی از سطح دانش زبانی خود ندارند. اما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک و در دوره‌های یادگیری فوق فشرده زبان انگلیسی از پایه اساتید ما با آشنایی کامل با متد روز دنیا منابع آموزشی را تالیف کرده اند که مورد تایید دانشگاه های مطرح دنیا از جمله آکسفورد و کمبریج میباشند. بدین ترتیب شما با شرکت در دوره‌های یادگیری سریع زبان انگلیسی از پایه به, به‌روزترین منابع دسترسی خواهید داشت و بدین ترتیب می‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید. منابعی که در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک استفاده میشود در هیچ یک از موسسات و آموزشگاه های زبان کشور استفاده نمیشود و منحصر به فرد میباشد.

  •  مشاوره در تمام طول مسیر در دور ه‌های آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه

اساتید ما در تمام طول دوره آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه در کنار زبان آموزان حضور دارند و با برگزاری آزمون‌های متفاوت به نقات قوت و ضعف دانشجویان خود پی می‌برند و برنامه ریزی لازم را با توجه به این نقاط قوت و ضعف برای دانشجویان خود انجام می‌دهند.

 در کلاس‌های آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه چگونه هدف‌هایمان مشخص می‌شود؟

اساتید ما در جلسه مشاوره سعی می‌کنند تا دید روشن و صحیحی نسبت به مسیر و آموزش زبان در دوره آموزش فوق فشرده زبان از پایه به شما بدهند. و به شما کمک می‌کنند تا بدانید که چرا به دنبال بهبود زبان انگلیسی خود هستید. می‌خواهید آیلتس ۷ بگیرید؟ قصد سفر به کشوری انگلیسی زبان دارید؟ سفری کاری در پیش دارید؟ توجه داشته باشید هدف گذاری در امر آموزش مهم‌ترین چیز است و اساتید ما به دقیق تر شدن هدف شما کمک می‌کنند.
تقریبا تمام زبان آموزان در ابتدای مسیر از ما می‌پرسند: آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه چه مدت زمان می‌برد؟ باید توجه کرد که پاسخ بع این سوال کاملا بستگی به این دارد که می‌خواهید به چه سطحی از زبان انگلیسی برسید، و چه محدودیت زمانی دارید؟ مشخص کردن اهدافتان این کمک را می‌کند که اساتید ما بتوانند بهترین دوره و نوع کلاس گروهی/خصوصی را به شما پیشنهاد کنند. به همین دلیل است که جلسه مشاوره اولیه از مهم‌ترین جلسات ما می‌باشد و اساتید ما پس از این جلسه و مشخص کردن هدف شما است که می‌توانند بهترین دوره‌ای که متناسب با هدف و سطح زبان شما باشد را به شما پیشنهاد می‌کنند.

آموزش سریع انگلیسی از پایه چگونه امکان پذیر است؟

هدف‌گذاری برای یادگیری زبان از اهمیت ویژه‌ایی برخوردار می‌باشد

تفاوت دوره‌های آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه با سایر دوره‌ها چیست؟

  •  در زبان انگلیسی چهار مهارت اصلی وجود دارد:

خواندن، گوش کردن، نوشتن و صحبت کردن. و نکته مهم آن است که هر ۴ مهارت باید توامان با یکدیگر کار شوند و نمیتوان گفت می‌خواهم مکالمه زبان انگلیسی یاد بگیرم اما از مهارت گوش دادن بیزارم. باید توجه داشت نمی‌توان یکی از مهارت‌ها را نسبت به دیگری در اولویت قرار داد و باید بین هر چهار مهارت تعادل برقرار کرد. این دقیقا یکی از مهم‌ترین اهداف ما در دوره‌های یادگیری انگلیسی از پایه می‌باشد. ما در دوره‌های آموزش فوق فشرده زبان انگلیسی به همه جنبه‌های یادگیری زبان انگلیسی توجه می‌کنیم و به شما این آگاهی را می‌دهیم که بدانید برخلاف اکثر موسسات که به آموزش تک بعدی زبان انگلیسی می‌پردازند, تک بعدی کار کردن فقط به ضرر زبان آموز است و پیشرفت خاصی در طول مسیر حاصل نمی‌شود.

  •  ارائه منابع متناسب با سطح زبان آموز در دوره‌های آموزش سریع زبان انگلیسی از پایه

  • تناسب میان ورودی و خروجی در دوره‌های آموزش فوق فشرده زبان انگلیسی از پایه

در دوره‌های آموزش زبان برای آن‌که خروجی رضایت بخشی داشته باشید (یعنی به سطح رضایت بخشی از زبان انگلیسی برسید و بتوانید تمام مهارت‌هارا خوب اجرا کنید) باید ورودی که به شما داده می‌شود هم درست و اصولی و رضایت بخش باشد. در دوره‌های آموزش زبان از پایه در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک ما از برجسته‌ترین اساتید کشور بهره گرفته‌ایم. هم‌چنین اساتید ما با تالیف منابعی که مورد تایید دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج هستند بهترین و با کیفیت‌ترین ورودی را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید پس از طی ۷ ترم به نمره آیلتس ۶٫۵ دست پیدا کنید و از انتخاب خود رضایت کامل را داشته باشید.

مطالب مرتبط
آزمون دولینگو (Duolingo)
جزییات آزمون GRE
جزییات آزمون آیلتس
حروف ربط در زبان انگلیسی
تقویت مهارت روان صحبت کردن در آزمون آیلتس
دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی برای مهاجرین ایرانی
اهمیت آموزش یادگیری زبان انگلیسی برای بازرگانان
یادگیری انگلیسی با فیلم
معرفی خود به زبان انگلیسی
آموزش رایگان زبان انگلیسی
تقویت اسپیکینگ در آزمون آیلتس
آموزش زبان انگلیسی آنلاین
آمادگی آیلتس جهت آموزش زبان از سطح ابتدایی
آموزش زبان انگلیسی در سفر
آموزش انگلیسی با داستان
مکالمه زبان انگلیسی در کمترین زمان
تقویت مهارت ریدینگ در زبان انگلیسی
تقویت مهارت رایتینگ در زبان انگلیسی
اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای تمامی افراد
دوره های آنلاین در کوییک
آموزش سریع زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
آموزشی متفاوت در موسسه تخصصی زبان کوییک
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کمترین زمان در موسسه تخصصی زبان کوییک
کلاس‌های تضمینی در موسسه تخصصی زبان کوییک
برترین متد یادگیری زبان انگلیسی از صفر

2
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
بشرا فياضي
بشرا فياضي

نسبت به موسسات دیگه خیلی گرون هستین
کاش یه تخفیف هم میذاشتین برا دوره هاتون 🥺