آموزش سریع زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک

آموزش سریع زبان انگلیسی بی‌تردید یکی از چالش‌های زبان‌آموزان در اقصی‌نقاط کشور است. ممکن است به دلایلی هم‌چون مهاجرت، تجارت، ادامه‌ی تحصیل، ارتقای شغلی و بسیاری موارد دیگر، نیاز داشته باشید این زبان بین‌المللی را در حداقل بازه‌ی زمانی فراگرفته و مدارک خود را به مراجع مختلف تحویل دهید. به دلیل پرسش‌های فراوان شما در این زمینه تصمیم داریم که به ذکر مطالبی در این زمینه پرداخته و شما عزیزان را در این امر یاری کنیم.
در ابتدا لازم است به ذکر نکاتی که می‌بایستی برای یادگیری و آموزش سریع زبان انگلیسی به آن توجه کنید، می‌پردازیم.

اولویت قراردادن زبان انگلیسی نسبت به بقیه امور

اینکه یادگیری زبان انگلیسی امری سخت و طاقت فرسا می باشد را بارها از زبان بسیاری از دانشجویان شنیده‌ایم. این چنین تفکری در میان عمده‌ی یادگیرندگان زبان انگلیسی، می‌تواند ریشه در بسیاری از زمینه‌های فکری ایجاد‌شده در آن‌ها باشد. به عنوان مثال روشی که آن‌ها به وسیله‌ی آن زبان را انگلیسی را مطالعه کرده‌اند روشی مناسبی نبوده و یا زبان‌آموزان ارتباط مناسبی با مدرسین ایجاد نکرده‌اند. توجه داشته‌باشید که یادگیری زبان انگلیسی به هیچ عنوان دشوار نیست اما مستلزم صرف وقت زیاد می‌باشد. شاید شما در طول زندگی مشغله‌های زیادی داشته‌باشید و یا به هر دلیلی زبان در زمره‌ی اولویت‌های شما نباشد، در این‌صورت نمی‌توانید وقت کافی را برای آموزش سریع زبان انگلیسی داشته و در نهایت نسبت به یادگیری آن ناامید شوید. پس باید بدانید که می‌بایستی ابتدا از خودتان شروع کرده و فعل خواستن را در این زمینه صرف کنید، چرا که در غیر این‌صورت حتی بهترین روش‌ها و اساتید کاری از دستشان بر‌آید.

آموزش سریع زبان انگلیسی

در دنیای مدرن امروزی یادگیری سریع زبان انگلیسی بایستی در اولویت قرار گیرد

برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مناسب

نه تنها در آموزش سریع زبان انگلیسی ،بلکه در تمام فعالیت‌های روزمره در صورت عدم وجود برنامه‌ریزی مناسب، نیل به اهدافبسیار دشوار خواهدبود. برای یادگیری سریع زبان انگلیسی نیازدارید که جهت مهارت‌های مختلف، برنامه‌ریزی‌های منحصر به آن راداشته و به آن عمل نمایید. برنامه ریزی ایده‌آل به هیچ عنوان نباید فصایی بوده و با توانایی‌های شما در تضاد باشد. وقتی شما برنامه‌ای فراتر از حد انجام می‌نویسید، ممکن است در چند روز اول بسیار خوب عمل کنید، اما پس از چند روز به دلیل خستگی مفرط از انجام آن سرباز زده و در نهایت دچار ناامیدی و شک در توانایی‌های خود می‌شوید. از همین رو انجام کارهای بزرگ برایتان غیرممکن می‌شود. ممکن است به دلیل عدم تجربه کافی در امر آموزش زبان انگلیسی، برنامه‌ریزی مناسب برای شما کاری سختباشد، در این‌صورت می‌توانید با افرادی که در این زمینه تجربه دارند مشورت کرده و از آن‌ها بخواهید که به شما کمک کنند. بهعنوان مثال مشاورین موسسه تخصصی زبان کوییک با تجربه بسیار زیاد در امر آموزش زبان انگلیسی به شما برنامه‌ای متناسب با توانایی‌های شما داده تا به بهترین نتایج ممکن در این زمینه دست یابید.

برنامه‌ریزی مناسب برای زبان‌آموزان

برنامه‌ریزی به صورت منحصر به فرد برای زبان‌آموزان صورت می‌پذیرد

ثبت‌نام در موسسات معتبر و قابل‌اعتماد

همانطور که مطرح شد، آموزش سریع زبان انگلیسی نیاز مبرم افرادی است که به دلایل فراوان، می‌بایستی این زبان را سریع‌تر از بقیه افراد یادبگیرند. اما این دلیل خوبی برای انتخاب عجولانه نیست. شما باید با چشمانی کاملا باز عمل‌کرده و موسسات مختلفی را زیر نظر قرار دهید. شاید این امر برای شما کار ساده‌ای نباشد، چرا که دانش کافی برای این زمینه ندارید، برای اگاهی از ویژگی‌های موسسات آموزش سریع زبان انگلیسی ، می‌توانید به مقاله نوشته شده در سایت رجوع‌کرده و تمامی فاکتور‌های مطرح شده را برای انتخابی آگاهانه، مدنظر قراردهید.

توجه به ابعاد مختلف یادگیری زبان انگلیسی

طبق نظر کارشناسان دانشگاه کمبریج، زبان یک بسته یا پکیج، متشکل از چهار مهارت مختلف اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ می‌باشد. گاهی می‌بینیم که زبان‌آموزان در یادگیری یکی از این مهارت‌ها، افراط کرده‌ و به همین دلیل وقت لازم برای باقی مهارت‌ها را ندارند. برای مثال فقط به خواندن واژه‌های می‌پردازند و در کلاس‌های کدینگ شرکت می‌کنند. ممکن است با شرکت در این کلاس‌های در یک مهارت بسیار قوی ظاهرشوید، اما در باقی مهارت‌های خصوصا اسپیکینگ و لیسنینگ، پیشرفتی نخواهید‌داشت. پس توصیه ما این است که درآموزش سریع زبان انگلیسی دید کلی به زبان انگلیسی داشته‌باشید.

هوشیاری نسبت به تبلیغات بی اساس با عناوین آموزش سریع زبان انگلیسی

با اطمینان خاطر می‌گوییم یادگیری زبان برای فردی که از لحاظ پایه‌ای، به عنوان مثال در حد دبیرستان، ضعیف است، به هیچ عنوان فرآیند یک هفته‌ای نیست. گاهی در برخی تبلیغات نرم‌افزارها می‌بینیم که نوید از یادگیری زبان انگلیسی در یک هفته، یک ماه و بازه‌های شبیه به آن می‌دهند. این موسسات با اینگونه تبلیغات نظر شما را جلب کرده و در روز تعیین سطح با بزرگنمایی ضعف شما در زبان شما را در چرخه‌ای تکراری قرارمی‌دهند و بعد از مدت‌ها هیچ تغییری در میزان یادگیری‌تان مشاهده نخواهید کرد.

پشتیبانی موسسات زبان انگلیسی از شما حتی در منزل جهت آموزش سریع زبان انگلیسی

یکی از ایراداتی که به شرکت در دور‌های فشرده وارد است، فشار زیاد بر روی زبان‌‌آموزان در فرآیند آموزش سریع زبان انگلیسی می‌باشد. حال اگر زبان‌آموزان احساس کنند که اساتید آن‌ها در پروسه یادگیری‌شان به صورت شبانه‌روزی با آن‌های در تماس می‌باشند، از دو مزیت برخوردار خواهند بود. اول اینکه در صورت به وجود‌آمدن سوال در ذهن آن‌ها می‌توانند از طریق نرم‌افزاری که از جانب موسسه برای آن‌ها تدارک دیده شده‌است، سوال خود را مطرح کنند و از اتلاف وقت جلوگیری به عمل آورند، و مزیت دوم ایجاد انگیزه و مشاوره‌ای است که از جانب مدرسین به آن‌ها داده‌می‌شود. در موسسه تخصصی زبان کوییک شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته با استاد خود در تماس بوده و تمامی سوال‌های خود را مطرح نمایید.

پشتیبانی 24 ساعته

در موسسه تخصصی زبان کوییک پشتیبانی به صورت تمام وقت صورت می‌پذیرد

امیدوارم با یادگیری متفاوت خود در موسسه تخصصی زبان کوییک، متفاوت زندگی‌کردن را برای خود به ارمغان آورید.

6
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
رضا
رضا

سلام
ممنون از مطلب خوبتون
من خیلی موسسات رفتم ولی نتونستم نتیجه بگیرم
میخواستم اگه ممکنه چند تا مطلب برای رفرنسای زبان انگلیسی بذارید

ريحانه
ريحانه

موسسه تخصصی زبان کوییک واقعا اسم شایسته ای داره، من تو هفت ترم به ایلتس ۶.۵ رسیدم
ممنون از متد و اساتید خووووب

رضا
رضا

خیلی ممنونم از موسسه خوبتون
من واقن از انتخاب خودم راضیم

Arshia eghdami
Arshia eghdami

Vaghean az barname rizie classaton mamnon faghat ey kash sobh ham class grohi dashtin

zolfaghari
zolfaghari

به زودی در خدمت شما خواهیم