آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش آکادمیک و پربازده

آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روشی آکادمیک و پربازده بسیار مهم است و همان‌طور که می‌بینیم خیلی‌ها در سراسر دنیا تصمیم می‌گیرند زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود بیاموزند. در بسیاری از کشور‌ها، زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در مدارس و دانشگاه‌ها قرار دارد و کودکان از سنین پایین، یادگیری این زبان را شروع می‌کنند. روز زبان انگلیسی توسط سازمان یونسکو در سال ۲۰۱۰ اعلام شده است و هر ساله روز ۲۳ آوریل آن را جشن می‌گیرند. اختصاص یک روز به عنوان روز جهانی زبان انگلیسی نشان می‌دهد که آموزش این زبان در سراسر دنیا از اهمیت بالایی برخوردار است، زبان انگلیسی یکی از زبان‌های رسمی سازمان ملل است. در زیر عوامل مهمی که باعث اهمیت آموزش مکالمه زبان انگلیسی می‌شوند را برای شما بازگو می‌کنیم.

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش آکادمیک و پربازده

مکالمه زبان انگلیسی از دوران کودکی از اهمیت بالایی برخوردار است

چرا باید زبان انگلیسی بیاموزیم؟

۱ – زبان انگلیسی زبان رسمی دنیاست و جمعیت زیادی در جهان به این زبان صحبت می‌کنند. طبق آمار از هر ۵ نفر در دنیا، یک نفر به این زبان صحبت می‌کند و یا با این زبان آشنایی دارد و این زبان را می‌فهمد.

۲ – زبان انگلیسی زبان علم است. همان‌طور که می‌دانیم دانشمندان سراسر جهان برای آن‌که بتوانند علم خود را تبادل کنند زبان انگلیسی را برگزیده اند.کامپیوتر، اقتصاد، سیاست, گردشگری و… است. دانستن این زبان باعث می‌شود که بتوانیم علم خود را به روز نگهداریم و به منابع دست اول دسترسی پیدا کنیم. همچنین باعث می‌شود که شغل مناسب خود را در شرکت هایی که چند ملیتی هستند در کشور خود بیابند. همچنین دانستن این زبان باعث میشود که امکان تحصیل و اشتغال در سایر کشورها را داشته باشند، لذا آموزش مکالمه زبان انگلیسی اگر اصولی صورت زیر پذیرد می‌تواند باعث رشد فرد در این موارد گردد.

۳ – بنابر آمار رسمی، انگلیسی زبان رسمی ۵۳ کشور دنیاست. همچنین در بسیاری از کشورها مانند سوئد زبان انگلیسی زبان دوم مردم آن کشور است بنابراین مردم زیادی به این زبان صحبت می‌کنند. به همین دلیل کسانی که با این زبان آشنایی دارند در سفرهای خود به مشکلی برای مکالمه برخورد نمی‌کنند.

۴ – زبان انگلیسی زبان اصلی ۴۰۰ میلیون نفر از مردم دنیا است و حدود ۱ میلیارد نفر از مردم دنیا نیز از زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم خود استفاده می‌کنند.

۵ – این روزها اهمیت Social Media بر هیچ‌کس پوشیده نیست. زبان انگلیسی زبان رسانه‌ها است. بسیاری از شبکه‌های اجتماعی مهم دنیا که به تبادل اخبار و علم و… روز دنیا می‌پردازند مطالب خود را به زبان انگلیسی نشر می‌دهند. همچنین هالیوود که بزرگترین کمپانی فیلمسازی جهان است فیلم‌های خود را به زبان انگلیسی منتشر می‌کند که اگر بتوانید انگلیسی صحبت کنید، نیازی به زیرنویس‌ها و ترجمه‌های دیگران نیست.درنتیجه با بهره‌گیری از آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روشی آکادمیک و پربازده می‌توانید از کتاب‌های مختلف، آهنگ‌ها، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی لذت ببرید.

۶ – امروزه از اینترنت به عنوان دهکده بزرگ جهانی یاد می‌شود. برای ورود به این دهکده و استفاده بهینه از آن دانستن زبان انگلیسی بسیار مفید است. بسیاری از سایت‌ها به زبان انگلیسی هستند، بنابراین اگر شما با این زبان آشنایی داشته باشید می‌توانید از مطالب مهم و مفید اینترنت استفاده کنید و در بحث‌ها و گروه‌های مختلف شرکت کنید.

۷ – زبان انگلیسی الفبا و گرامر ساده‌ای دارد به همین دلیل آموزش مکالمه زبان انگلیسی در مقایسه با سایر زبان‌ها، بسیار ساده تر وسریع است. نه تنها یادگیری این زبان ساده است، بلکه باعث می‌شود کسانی که این زبان را فرا می‌گیرند رضایت‌شان پس از یادگیری بسیار افزایش یافته و از اینکه این مسیر را انتخاب کرده‌اند بسیار راضی می‌باشند. این رضایت به این صورت می‌باشد که وقتی پیشرفت می‌کنید حس خوبی دارید و باعث می‌شود از خودتان راضی باشید همچنین می‌دانید که رضایت در زندگی, زندگی شادی را برای ما ارمغان می‌آورد و بر کیفیت زندگی می‌‌افزاید. پس از آموزش و یادگیری زبان انگلیسی شما مشاهده خواهید کرد که تمام زحمت های شما به ثمر نشسته است و گامی مهم و تاثیرگذار در جهت ساختن آینده‌ی رویایی خود برداشته‌اید.

۸ – با یادگیری زبان انگلیسی می‌توانید با فرهنگ‌های سایر نقاط دنیا آشنا شوید. همچنین می‌توانید با سبک زندگی مردم در سایر نقاط دنیا و همچنین فرهنگ‌های متفاوت آشنا شوید و تجربه‌های مختلف را کسب کنید.

۹ – زبان انگلیسی یکی از شش زبانی است که توسط سازمان یونسکو برای آن در تقویم روزی را در نظر گرفته‌اند و هدف از طراحی این روزها استفاده برابر از این زبان است. روز ۲۳ آوریل به عنوان روز زبان انگلیسی در نظر گرفته شد چون سالگرد تولد یکی از بزرگترین نویسندگان زبان انگلیسی، ویلیام شکسپیر، است.

۱۰ – زبان انگلیسی بسیاری از کلمات خود را از سایر زبان‌ها گرفته است به همین دلیل هرکسی از هر زبان و فرهنگی که می‌خواهد این زبان را فرا بگیرد حس آشنایی و قرابت با این زبان می‌کند. تقریبا ۳۰ درصد از کلمات زبان انگلیسی از زبان فرانسوی گرفته شده است. تعدادی از کلمات و عبارات با ریشه آلمانی نیز در زبان انگلیسی مشاهده می‌شود. انگلیسی همچنین تحت تاثیر دیگر زبانهای رومنس بوده است که نشان می‌دهد چرا بسیاری از کلمات و عبارات انگلیسی از ریشه‌ی اسپانیایی هستند.

۱۱ –  آموزش زبان جدید به قدرت مغز ما کمک نموده و از زوال مغز جلوگیری می‌نماید. همچنین از بیماری‌هایی مانند آلزایمر جلوگیری می‌کند، پس آموزش مکالمه زبان انگلیسی حتی می‌تواند در سلامتی شما نیز نقشی اساسی ایفا کند.

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش آکادمیک و پربازده

زبان انگلیسی، امروزه به ضرورتی انکارناپذیر تبدیل شده‌است.

چگونه آموزش مکالمه زبان انگلیسی به بهترین نحو صورت می گیرد؟

آموزش هر زبانی شامل دو بخش است.

اطلاعات ورودی که برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی کسب می‌شود

اطلاعاتی که پس از پروسه در مغزمان است که چگونه به بهترین شکل ممکن از آن خروجی بگیریم

منظور از ورودی، ورودی همه اطلاعاتی است که برای آموزش در اختیار شما قرار میگیرد. خروجی نیز سطح دانش شما پس از اتمام دوره‌ها می‌باشد، یعنی نوشتن و صحبت‌کردن. در کشور ما چون زبان انگلیسی زبان اصلی مردم نیست و مردم به این زبان سخن نمی‌گویند، ورودی از طریق اجتماع در اختیار ما گذاشته نمی‌شود و به همین دلیل بسیار مهم است که ما آموزشگاهی را برگزینیم که منابع مهم و کارآمدی را در اختیارمان بگذارد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین اثر را در یادگیری ما بگذارد.

همکاران ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک با بهره گیری از بروزترین منابع روز دنیا سعی بر این دارند که زبان انگلیسی را به ساده ترین روش ممکن به زبان آموزان بیاموزند. در بسیاری از آموزشگاه‌ها و موسسات شهر از روش های قدیمی استفاده می‌کنند که فقط بر آموزش گرامر تاکید می‌کنند. اما همکاران ما در آموزشگاه تخصصی کوییک تمام مهارت‌هارا همزمان با یکدیگر پیش میبرند و فقط بر یک مهارت تاکید نمی‌کنند تا آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روشی آکادمیک و پربازده صورت پذیرد. در کلاس‌های آموزش زبان کوییک مکالمه علاوه بر اینکه بر سر کلاس تاکید می‌شود ما کلاس‌هایی مانند کلاس نقد فیلم به زبان انگلیسی داریم که در کنار تفریح زبان انگلیسی به خصوص مکالمه را به شما آموزش می‌دهیم. ممکن است همه شما تجربه شرکت در کلاس‌هایی را داشته باشید که کمتر تمرین را بر مکالمه می‌کنند و بیشتر زمان یادگیری شما برای خواندن، نوشتن و شنیدن صرف می‌شود. اما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک علاوه بر اینکه تمام مهارت‌های لازم به شما آموزش داده می‌شوند، اساتید برجسته ما سعی می‌کنند اعتماد به نفس شما را نیز در این مسیر تقویت کنند و در تمام طول مسیر در کنار شما باشند تا به نتیجه مطلوبتان برسید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش آکادمیک و پربازده

از صحبت کردن با زبان انگلیسی لذت ببرید!

خوب، حالا در جمعی قرار گرفته‌اید که همه به زبان انگلیسی حرف می‌زنند. به حرف‌های آنها گوش می‌دهید، می‌فهمید چه می‌گویند و دوست دارید با آنها وارد مکالمه شوید، ولی وقتی باید صحبت‌کردن را شروع کنید، عصبی می‌شوید، و مدام این افکار را در ذهن‌تان دارید که اگر کلمه‌ای را اشتباه بگویید یا در صحبت کردن خود غلط داشته باشید مردم چه فکری می‌کنند؟ اگر نتوانید مفهوم خود را برسانید چه؟ همه‌ی اینها باعث می‌شوند موقع صحبت‌کردن نگران شوید. اما همان‌طور که پیشتر نیز ذکر شد ما با متد آموزشی به روز و منابع اصلی و کارآمدمان که مورد تایید دانشگاه‌های روز دنیا هستند به ساده‌ترین روش ممکن در کوتاه‌ترین زمان ممکن زبان انگلیسی را به شما آموزش می‌دهند. اساتید ما در این مسیر از روش‌های گوناگون استفاده می‌کنند که هیچگاه زبان آموزان در طول مسیر خسته و ناامید نشوند و پیوسته پیشرفت خودرا در این مسیر مشاهده کنند.

 

3
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
رز
رز

ممنونم

zolfaghari
zolfaghari

خیلی ممنونم
برای تعیین سطح باید وقت قبلی داشته باشم؟

zolfaghari
zolfaghari

مرسی خیلی مفید بود