در حال حاضر بحث دوره‌های تضمینی زبان انگلیسی بسیار در بین موسسات آموزش زبان انگلیسی داغ و همه‌گیر شده است. از سوی دیگر زبان‌آموزان بسیاری که موسسات و آموزشگاه‌های متعدد را پیش‌تر برگزیده‌اند ولی به نتیجه‌ی مطلوب خود نرسیده‌اند با وسواس بیشتری به دنبال انتخاب مسیری مطمئن برای یادگیری زبان انگلیسی هستند، و این تضمین می تواند قوت قلبی برای این زبان‌آموزان باشد تا بهترین مسیر را برای یادگیری زبان انگلیسی برگزینند. ولیکن در این میان موسسات بسیاری هستند که بدون هیچ پشتوانه و توانایی صرفا بر طبل تو خالی تبلیغات می کوبند و ویژگی‌های لازم برای ارائه‌ی این دوره‌ها را ندارند.

دوره‌های تضمینی زبان انگلیسی

دوره‌ تضمینی زبان انگلیسی در موسسه کوییک

در ادامه به بیان ویژگی های لازم می‌پردازیم تا زبان‌آموزان بتوانند با استفاده از آن‌ها صلاحیت موسسات گوناگون را مورد بررسی قرار دهند.

متد آموزشی

بی شک اولین و مهم‌ترین فاکتور برای ارائه‌ی دوره‌های تضمینی زبان انگلیسی بهره‌مندی از یک متد به‌روز و قابل اطمینان است که مبنای تضمین کسب نتیجه‌ی مطلوب در زمان مورد نظر را فراهم می‌آورد.
متد‌های آموزشی روز دنیا بر این مبنا طراحی شده‌اند که زبان‌آموزان تمامی مطالب لازم را در کلاس درس آموخته و با تمرین کافی قادر خواهند بود تا دانش زبانی خود را از ضمیر خودآگاه به ضمیر ناخودآگاه انتقال دهند و در نتیجه‌ی این فرآیند ساده می‌توانند به راحتی و با حداقل چالش ذهنی از ساختارهایی که یاد گرفتند استفاده نمایند و همچون زبان مادری خود از زبان انگلیسی در شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن به زبان انگلیسی استفاده نمایند. توجه داشته باشید که بخش اعظمی از تکرار و تمرین مورد نیاز بایستی در کلاس صورت پذیرد، به دلیل آن که بی‌شک انجام این تمرینات با حضور یک مدرس حرفه‌ای و مجرب یادگیری را برای زبان‌آموزان به حداکثر و ضریب خطا برای زبان‌آموز را به حداقل می رساند.

منابع آموزشی معتبر دوره‌های تضمینی زبان انگلیسی

استفاده از منابع آموزشی معتبر، به‌روز و قابل اتکا ویژگی دیگری است که راه را برای یادگیری زبان انگلیسی به بهترین نحو هموار می سازد.
اگر قصد شرکت در آزمون IELTS را دارید و به علت وجود Deadline های دانشگاه‌های مختلف فرصت دو تا چهار ساله برای کسب این مدرک را ندارید، شک نداشته باشید که روش‌هایی کم بازده همچون دوره‌های مبتنی بر کتب American English File، Four Corners، English Result و … پاسخگوی نیاز شما نخواهند بود. این کتب که سال‌ها پیش تالیف و چاپ شده‌اند هم اکنون در کالج‌ها و موسسات برتر آموزش زبان انگلیسی در جهان مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و در کشور ما نیز زبان‌آموزان زیادی در کلاس‌های موسسات بهره‌مند از این کتب شرکت کرده‌اند و متاسفانه نه تنها به نتیجه‌ی دلخواه خود نرسیده‌اند بلکه دچار سرخوردگی و نا امیدی در یادگیری زبان انگلیسی شده‌اند، حال آن که مشکل نه از زبان‌آموزان بلکه از متد و منابعی است که در این موسسات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

منابع معتبر یادگیری زبان انگلیسی

منابع آموزشی معتبر زبان انگلیسی

اساتید حرفه‌ای و با تجربه

دوره‌های تضمینی زبان انگلیسی علاوه بر متد و منابع آموزشی مناسب نیازمند اساتیدی می‌باشند که بتوانند مطالب موجود را به بهترین نحو در اختیار زبان‌آموز بگذارند. همچنین زبان‌آموزان بسیاری هستند که علاقه‌ی خود به یادگیری زبان انگلیسی را از دست داده‌اند و برانگیختن انگیزه، علاقه و اشتیاق زبان‌آموز به یادگیری زبان انگلیسی از جمله مواردی می باشد که یک استاد متبحر و حرفه‌ای بایستی دارا باشد، زیرا صرف آموزش مناسب کافی نیست و اساتید باید بتوانند تا انگیزه‌ی مطالعه را در زبان‌آموزان خود متبلور سازند.
نکته‌ی دیگر عدم هماهنگی اساتید در موسسات گوناگون است. بسیار دیده شده که در یک موسسه‌ی مشهور، نقطه‌ی قوت استادی در یک بخش است و استادی دیگر در بخشی متفاوت. ولیکن کادر اساتید یک موسسه بایستی ویژگی‌هایی مشترک داشته باشند تا به صورت یکپارچه و هماهنگ زبان‌آموزان را در راه کسب نتیجه‌ی مورد نیاز خود همراهی کنند.

برنامه‌ریزی منحصر به فرد دوره‌های تضمینی زبان انگلیسی

بی‌شک وجود یک مسیر برای تمامی زبان‌آموزان نمایانگر آن است که بسیاری از آنان به هدف مطلوب خود نخواهند رسید. هر زبان‌آموز متفاوت از دیگری است و لذا نیازمند فرآیندی متفاوت با حفظ اسلوب اساسی می‌باشد. بنابراین وجود انعطاف‌پذیری در کادر آموزشی و متد آموزشی از جمله نکات ضروری می‌باشد که در انتخاب یک موسسه آموزشی زبان انگلیسی زبان‌آموزان بایستی مد‌نظر قرار دهند.

برنامه‌ریزی یادگیری زبان انگلیسی

برنامه‌ریزی منحصر به فرد یادگیری زبان انگلیسی

دوره‌های تضمینی زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان انگلیسی بر مبنای آن‌چه پیش‌تر در بخش ‌درباره کوییک و مقاله‌ی آموزش سریع و تصمینی زبان انگلیسی بیان شده‌است به بهترین نحو ممکن دارای تمام این ویژگی‌ها می‌باشد و شما را در راه کسب نمره‌ی مطلوبتان با آرامش خاطر همراهی می‌نماید.

مطالب مرتبط
جزییات آزمون GRE
حروف ربط در زبان انگلیسی
تقویت مهارت روان صحبت کردن در آزمون آیلتس
دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی برای مهاجرین ایرانی
اهمیت آموزش یادگیری زبان انگلیسی برای بازرگانان
یادگیری انگلیسی با فیلم
معرفی خود به زبان انگلیسی
آموزش رایگان زبان انگلیسی
تقویت اسپیکینگ در آزمون آیلتس
آموزش زبان انگلیسی آنلاین
آمادگی آیلتس جهت آموزش زبان از سطح ابتدایی
آموزش زبان انگلیسی در سفر
آموزش انگلیسی با داستان
مکالمه زبان انگلیسی در کمترین زمان
تقویت مهارت ریدینگ در زبان انگلیسی
تقویت مهارت رایتینگ در زبان انگلیسی
اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای تمامی افراد
دوره های آنلاین در کوییک
آموزش سریع زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
آموزشی متفاوت در موسسه تخصصی زبان کوییک
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کمترین زمان در موسسه تخصصی زبان کوییک
کلاس‌های تضمینی در موسسه تخصصی زبان کوییک
برترین متد یادگیری زبان انگلیسی از صفر

2
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
Saman
Saman

چه ضمانتی هست برا دوره هاتون؟

آرش جهانی‌فر
آرش جهانی‌فر

در صورت عدم کسب نمره ۶ و نیم در آزمون آیلتس موسسه برای شما کلاس خصوصی رایگان برای رسیدن به هدفتون میذاره