آموزش زبان آنلاین در موسسه تخصصی زبان کوییک

بنا بر گزارش‌های آماری مرکز آمار کشور حدود ۱۰% جمعیت کل کشور در پایتخت ساکن هستند و ۹۰% باقی افراد در سایر شهرها و شهرستان ها سکونت دارند, در حالی که تمام امکانات برجسته آموزشی, تفریحی, پزشکی و … در شهر تهران تمرکز یافته‌اند و این باعث شده است افرادی که در سایر شهرستان‌ها حضور دارند از امکانت فراوانی که در شهر تهران به خصوص در زمینه آموزش وجود دارد محروم باشند. افرادی که قصد ادامه تحصیل دارند به ناچار ناگریزند که برای حضور در دانشگاه‌های برتر کشور به شهر تهران مهاجرت کنند و این برای افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند نیز صادق است, برای آن‌که بتوانند در دوره‌های زبان با کیفیت و آمادگی برای آزمون آیلتس چند ماهی به شهر تهران مهاجرت کنند و علاوه بر هزینه‌های رفت و آمد هزینه‌های زیادی را بابت محل سکونت متحمل شوند و از محل کار و خانواده خود دور شوند. متاسفانه هنوز در بیشتر شهرستان‌ها از متد قدیمی آموزش زبان استفاده می‌شود که باعث طولانی شدن دوره‌های آموزشی می‌شود, که در نهایت نیز نتیجه دلخواه حاصل نمی‌شود. ( البته در تهران نیز هنوز اکثر موسسات آموزشی از این متدها استفاده می‌کنند.) اساتید ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک با مطالعه فراوان متد روز دنیا روشی را ابداع کرده‌اند که با شرکت در دوره‌های این آموزشگاه, زبان آموزان پس از طی ۷ ترم به صورت تضمینی به نمره آیلتس ۶٫۵ دست پیدا خواهند کرد. ( در مقالات پیشین درباره متد آموزشی و منابع آموزشی مورد تایید دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج که در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک استفاده می‌شود به تفصیل پرداخته‌ایم. ) لذا ما رسالت خود دیدیم که علم خود را نه فقط برای همشهریان تهرانی, بلکه برای تمام هموطنان خود به اشتراک بگذاریم, به همین دلیل تصمیم به برگزاری دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین گرفتیم.

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین کوییک

 آموزش آنلاین چیست؟

آموزش آنلاین و از راه دور یادگیری و آموزش برنامه ریزی شده ای است که در آن عمل یادگیری و آموزش در محیط های جدا از یکدیگر انجام می‌شود. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات ما در هر نقطه‌ای از کشور به اینترنت و ابزارهای ارتباطی دسترسی داریم در واقع توسعه علم و فناوری به طور کلی در تمام ابعاد زندگی افراد تغییرات زیادی ایجاد کرده است که امر آموزش از این امر مستثنی نمانده است. به همین دلیل آموزش آنلاین برای تمام افراد در تمام اقصی نقاط کشور امکان پذیر می‌باشد. آموزش زبان انگلیسی غیر حضوری زبان کوییک نیز با هدف برقراری عدالت در امر آموزش تدوین شده‌اند, تا بتوانیم علم خود را با بهره‌گیری از تکنولوژی به تمام افراد در تمام نقاط کشور انتقال دهیم.

 آموزش زبان انگلیسی آنلاین چگونه انجام می‌شود؟

آموزش زبان انگلیسی آنلاین برای هم‌وطنان مقیم شهرستان و حتی افراد مقیم تهران که فاصله زیادی را با آموزشگاه دارند و رفت و آمد برایشان مشکل است به دو روش انجام می‌شود:

 • استفاده از نرم افزار Skype :

این نرم افزار امکان مکالمه تصویری/صوتی باکیفیت را تنها از طریق اینترنت فراهم می آورد. شما برای استفاده از این نرم افزار تنها کافی است که به اینترنت دسترسی داشته باشید. این نرم‌افزار بر روی تمام سیستم عامل‌: ویندوز، مکینتاش, مک, اندروید و ios قابل استفاده می‌باشد.

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

آموزش زبان انگلیسی آنلاین، بر روی نرم افزار اسکایپ

 •  استفاده از سیستم وبینار:

وبینار (Webinar) از عبارت Web-based seminar گرفته شده و به کلاس، سمینار، دوره و یا هر رویداد آنلاینی گفته میشه که در محیط وب و تنها با استفاده از اینترنت بصورت آنلاین، زنده، تعاملی و دو طرفه و در یک زمان مشخص برگزار شود. از این سیستم در سرتاسر دنیا برای برگزاری کنفرانس‌های آنلاین استفاده می‌شود, و یکی از بهترین روش‌های موجود برای برگزاری دوره‌های آنلاین چه به صورت خصوصی و چه گروهی می‌باشد.

 متد آموزشی در دوره‌های آموزش مجازی چیست؟

ما در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین خود دقیقا از همان متد, روش‌ها و منابعی استفاده می‌کنیم که در دوره‌های حضوری خود بهره می‌بریم. اساتید ما همان‌گونه که در کلاس‌های حضوری خود به تمرین و تکرار فراوان با زبان آموزان می‌پردازند, در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین نیز به همان میزان تمرین و تکرار دارند و به آموزش هرچهار مهارت ( خواندن, نوشتن, صحبت کردن و گوش دادن ) می‌پردازند. همانطور که در مقاله پیشین ذکر کرده‌ایم آموزش گرامر در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک به صورت تکرار و تمرین است که باعث می‌شود غولی که زبان آموزان از گرامر ساخته‌اند فرو بریزد و به سادگی و سریع‌ترین روش ممکن گرامرزبان انگلیسی را بیاموزند. ما در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین خود نیز دقیقا همین روش را به کار می‌بریم به گونه‌ای که شما به هیچ عنوان متوجه فاصله نخواهید شد و کاملا حس کلاس‌های حضوری را دریافت خواهید کرد و از انتخاب خود راضی خواهید بود. در واقع شما همان کیفیتی را که زبان آموزان در کلاس‌های حضوری تجربه می‌کنند را در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین ما تجربه خواهید کرد. اساتید ما با مطالعات فراوان اقدام به تالیف منابعی کرده‌اند که با بهره‌گیری از علم روز دنیا در سریع‌ترین زمان ممکن امر یادگیری را برای شما فراهم می‌سازند و شما پس از گذراندن ۷ ترم به نمره آیلتس ۶٫۵ دست پیدا خواهید کرد. در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین نیز شما دقیقا به همین منابع دسترسی خواهید داشت و از همان متد کلاس‌های حضوری در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین استفاده خواهد شد.

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

متدی فوق‌العاده، ویژگی اصلی موسسه تخصصی زبان کوییک

ویژگی‌های دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک چیست؟

 •  حداقل تعداد زبان‌آموزان در یک کلاس نسبت به سایر موسسات

 • برگزاری منظم آزمون‌ها

 • مشاوره برای تمام زبان آموزان این دوره‌ها همانند دوره‌های حضوری

 •  بهره‌گیری از اساتید مجرب

 • برگزاری کلاس‌ها به صورت منظم و طبق برنامه

 • اهمیت حضور زبان آموزان در تمام جلسات و پیگیری توسط مشاورین و همکاران ما

 • عدم محدودیت در پرسش و پاسخ برای زبان آموزان و استادان ( Interactive بودن کلاس‌ها )

 •  روزها و ساعت‌های متنوع و آزاد بودن زبان آموزان برای انتخاب کلای متناسب با وقت و زمان آن‌ها

 • تعیین سطح زبان آموزان در ابتدای دوره همانند کلاس‌های حضوری

 • برگزاری منظم امتحانات برای سنجش وضعیت زبان آموزان

 • مکالمه دو طرفه در کلاس‌ها ( بر خلاف سایر دوره‌های آموزش آنلاین در کشور که فقط استاد گوینده است)

 • چک کردن تمرینات زبان آموزان دقیقا همانند کلاس‌های حضوری

هزینه دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک چگونه است؟

دوره های آموزش زبان انگلیسی آنلاین به دو صورت خصوصی و نیمه گروهی برگزار می شوند. بهتر است شما برای آگاهی از این‌که کدام دوره با توجه به هدف‌های شما برای شما مناسب است با مشاورین ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک تماس بگیرید.با توجه به مطالب ذکر شده, شما در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک از تمام امکانات و کیفیتی که زبان آموزان در کلاس‌های حضوری بهره می‌برند, بهره‌مند خواهید شد

 زمان برگزاری کلاس‌ها

مدت زمان هر جلسه ۶۰ دقیقه است و ساعات برگزاری این کلاس‌ها بنابر زمان‌بندی و نیازهای شما از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب قابل تغییر است.

مدت زمان هر ترم در دوره های آموزش زبان انگلیسی آنلاین

هر ترم در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک ۱ ماه طول می‌کشد.

 برای ثبت‌نام در دوره های آموزش زبان انگلیسی آنلاین چه مراحلی را باید طی کرد؟

 

 • تماس با مشاورین ما در آموزشگاه تخصصی  زبان کوییک و تعیین وقت برای تعیین سطح

 • پیشنهاد دوره متناسب با سطح زبان آموز، با توجه به تعیین سطح انجام‌شده

 • انجام مراحل ثبت‌نام

 • شروع دوره

5
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
محمود
محمود

دوره‌آنلاین بسیار‌به‌صرفه‌تر‌ از‌نظر پول زمان بود و همان کیفیت کلاس حظوری را برای‌من‌داشت. بدون‌اینکه بخواهم تو ترافیک بمونم، تو خونه با‌ بهترین کیفیت دوره‌هارو گذراندم و بسیار موفق بودم

مهناز
مهناز

من از شیراز میتونم تو کلاس ها شرکت کنم؟ اگر چند نفر باشیم چطور؟

هانيه رسولي
هانيه رسولي

من تا بحال تجربه کلاس انلاین نداشتم،دوستانی که تجربه داشتن ایا بازدهی مثل کلاس حضوری داره؟

شيدا غلامي
شيدا غلامي

خواهر من تو کلاس انلایتون شرکت کرد ،واقعا بازدهی خوبی داشت،منم میخوام حتما تو دوره انلاینتون شرکت کنم