درباره کوییک

آن چه ما را در دوره‌های زبان انگلیسی از دیگران متمایز می سازد

موسسه تخصصی زبان کوییک (Quick) با بهره‌گیری از سریع ترین و بهترین متد آموزش زبان در کناراساتید مجرب، حرفه ای و متعهد، ارائه دهنده بهترین و متمایزترین خدمات آموزشی به داوطلبان یادگیری زبان‌ انگلیسی می باشد.
موسسه تخصصی زبان کوییک با نگاه کاملا تحقیقاتی کار خود را آغاز نموده است و به همین دلیل زبان‌آموزان تمامی سطوح بهترین نتایج را در این موسسه کسب نموده‌اند. برای آگاهی بیشتر از مزایای رقابتی ما ذکر چندین نکته ضروری است

فضای آموزشی مناسب

فضای آموزشی مناسب از جمله فاکتورهایی است که همواره جز اولویت‌های ما بوده و توانسته‌ایم فضایی شیک و در خور‌ شان زبان‌آموزان خود را فراهم آوریم.

شناور پذیری ساعت کلاس های خصوصی

این نکته این امکان را برای افرادی فراهم می‌آورد که در طول روز بسیار پرمشغله هستند و ترجیح می‌دهند در ساعات خاص‌تری کلاس خود را داشته باشند. این ویژگی استقبال افراد بسیاری از جمله پزشکان، مهندسین، متخصصین و تجار را به همراه داشته است.

مشاوره و تعیین سطح رایگان

به منظور حصول اطمینان زبان‌آموزان از انتخاب بهترین گزینه، مشاوره و تعیین سطح رایگان را وظیفه‌ی خود می‌دانیم.

بهره‌گیری از متد ( LQuick (Learn Quick

که دستاورد فرآیند‌های تحقیق و توسعه (R&D) در امر آموزش زبان انگلیسی در کنار بهره‌گیری از به‌روزترین روش‌های دنیا می باشد و کسب نمره‌ی 6.5 در آزمون IELTS را تنها پس از 7 ترم بدون توجه به سطح اولیه زبان آموز تضمین می‌نماید. در تهیه کتاب‌ها و جزوات این دوره‌ها از بهترین منابع دانشگاه‌های Cambridge، Oxford، Michigan و … و همین طور انتشاراتی‌های برتر حوزه‌ی زبان انگلیسی همانند Longman استفاده شده است. به علاوه دوره‌های آموزشی خاص آزمون IELTS که در دانشگاه‌های Cambridge و Queensland استرالیا ارائه شده‌اند از جمله منابع مورد استفاده از تدریس تکنیک‌های مهارت‌های مختلف این آزمون می باشند.

اساتید مجرب

اساتید مجرب موسسه تخصصی زبان کوییک – با سابقه‌ی تدریس در دانشگاه‌ها و موسسات برتر تهران- که دوره‌های ویژه‌ی تربیت مدرس ما را گذرانده‌اند تا به بهترین و سریع‌ترین نحو ممکن یاری‌رسان زبان‌آموزان گرامی در مسیر نیل به اهداف خود باشند. اصرار بر لهجه‌ی فوق‌العاده‌ی مدرسین که منتج به لهجه‌ی مناسب زبان‌آموزان می شود از جمله مواردی است که همواره مدنظر داریم. علاوه بر سواد و توانایی انتقال مطلب، آن چه اساتید کوئیک را برتری می بخشد تعهد به یادگیری زبان‌آموز و سیستم منحصر‌بفرد موسسه تخصصی زبان کوییک می باشد.

سریع ترین روش یادگیری زبان انگلیسی

این پارامتر را می‌توان مهم‌ترین ارمغان متد (LQuick (Learn Quick برشمرد. بی‌شک برای یادگیری زبان هیچ راه سهلی در کار نیست. نمی‌توان زبان انگلیسی را در خواب یاد گرفت. نمی‌توان زبان انگلیسی را بدون کتاب یاد گرفت. نمی‌توان بدون مطالع‌ ی کافی به حد مطلوبی از زبان انگلیسی رسید. ما جادویی در مشت خود نداریم، تنها با تحقیق،گزینش و بهره‌گیری از برترین اساتید و روش‌های مطرح بین المللی سریع‌ترین راه را یافته ایم و آن را در کمال تعهد با زبان‌آموزان خود به اشتراک می گذاریم. آن‌ها هستند که راه را می پیمایند، ولیکن قدم به قدم همراهی و حمایت ما را دارند و اطمینانی که به متد خود داریم ما را مطمئن به تضمین دوره‌های خود نموده است.

تضمین نمره‌ی 6.5

این امر در آزمون IELTS امر خطیری است که ما به پشتوانه‌ی تمام آنچه داریم آن را محقق ساخته‌ایم. زبان‌آموزان ما بر این باور هستند که هر چند مسیری سخت و پر پیچ و خم پیش‌رو دارند، ولی با اتکا به روش منحصر‌بفرد و پیشرفته، اساتید خبره و متعهد، و برنامه‌ریزی خاص برای هر زبان‌آموز، این مسیر کاملا دست‌یافتنی است. نهایتا به این مفتخریم که زبان‌آموزان ما توانسته‌اند در کمترین زمان ممکن به نمره‌ی مطلوب خود دست یابند. مصمم بودن در تضمین دوره‌های خود را بر مبنای تجربه‌ی چندین ساله در کنار متد و اساتید شاخصی می دانیم که آزمون خود را با موفقیت بارها گذرانده‌اند و ما را سرفراز کرده اند. لازم به ذکر است، در صورتی که زبان‌آموزی نتواند نمره‌ی مطلوب را کسب نماید تیم ما در ادامه به صورت رایگان تا حصول نتیجه‌ی لازم با تمام آن چه لازم است از جمله کلاس‌های رایگان وی را همراهی می نماید.

متد (OQuick (Online Quick

این مزیت را برای همگان فراهم شده است تا از خدمات و دوره‌های انحصاری ما بهره‌مند شوند. همواره آرمان ما بر آن بوده است که محدود به یک منطقه، یک شهر و حتی یک کشور نباشیم. لذا دوره‌های ما برای تمام زبان‌آموزانی که ساکن شهرستان‌ها و یا خارج از کشور می باشند در دسترس است. هموطنان مقیم خارج از کشور می توانند با هزینه‌ی بسیار ناچیزی در قیاس با دوره‌های زبان انگلیسی در خارج از کشور به بهترین امکانات، متد و اساتید آن هم به صورت سریع و تضمینی بهره‌مند باشند. زبان‌آموزان ساکن شهرستان نیز می‌توانند بهترین اساتید تهران و سریع‌ترین روش یادگیری زبان انگلیسی را در خانه‌ی خود داشته باشند. نکته‌ی دیگر آن که کیفیت و تضمین این دوره‌ها صد در صد مطابق آن چه در متد LQuick ذکر شد می باشد.

متد (OQuick (Online Quick برای تهرانی ها نیز دردسترس است

افراد بسیاری به دلیل ترافیک سرسام‌آور، مسیر دور و سایر مشکلات این کلان‌شهر تمایل دارند تا کلاس‌ها را در منزل خود داشته باشند. از طرفی بهره‌گیری از بهترین متد موجود و اساتید مجرب حق لاینفک هر زبان‌آموزی است. بنابراین با بهره‌گیری از این متد هم می‌توانند از حق خود بهره‌مند شوند و هم در وقت و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی نمایند.

برنامه ریزی و متد آموزشی کاملا منحصر به فرد برای هر زبان آموز

این مهم با توجه به دو فاکتور سطح اولیه و زمان موجود برای کسب مدرک می باشد. در ابتدا می‌توان این گونه گفت که دوره‌های متد LQuick به سه صورت برگزار می گردند.

بر این مبنا طراحی شده‌اند که تنها با گذراندن 7 ترم یک ماهه، زبان‌آموزان با دانش صفر زبانی را قادر به اخذ نمره‌ی 6.5 در آزمون بین‌المللی IELTS می‌نماید. این کلاس‌ها با ظرفیت 4 تا 6 نفر تشکیل می‌گردند. تعداد کم زبان‌آموزان در این دوره‌ها باعث تکرار و تمرین بیشتر در کلاس شده به طوری که کاملا تمامی مطالب را در کلاس درس آموخته و برای تسلط حداکثری نیاز به تمرین مطالب در منزل دارند.

در این دوره ها نه تنها تمام توجه و امکانات کلاس برای زبان‌آموز است، بلکه امکان کسب نمره‌ی مطلوب در بازه‌ی زمانی کوتاه‌تر از 7 ماه را نیز برای زبان‌آموزان امکان‌پذیر می‌سازد. از سویی دیگر بی‌شک تدریس اساتید متناسب با توان یادگیری و وقتی که زبان‌آموز برای مطالعه می گذارد می باشد و لذا این کلاس‌ها را می توان بهترین انتخاب برای زبان‌آموزان دانست.

این دوره‌ها مخصوص زبان‌آموزانی طراحی شده است که تمایل دارند زبان انگلیسی را با بهترین متد ممکن بیاموزند ولی ترجیح می دهند با سرعت کمتری پیش بروند. این دوره‌ها متشکل از 14 ترم یک ماهه می باشند. لازم به ذکر است که مطالب این دوره‌ها تماما مطابق با دوره‌های فوق‌الذکر می باشد.

هسته اصلی موسسه تخصصی زبان کوییک

لیلا سعیدی

موسس و عضو هیئت مدیره

کارآفرین نمونه و کارشناس ارشد علوم اجتماعی

مدیر اجرایی

Saeedi@Quickwithus.com

بهترین اساتید آیلتس

محمد علی ذوالفقاری

موسس و عضو هیئت مدیره

استاد دانشگاه و مقیم کشور آمریکا

خالق و طراح متد LQuick – مدیر واحد CRM

Zolfaghari@QuickWithUs.com

بهترین اساتید آیلتس

محمد جهانی فر

موسس و عضو هیئت مدیره

استاد دانشگاه و دارنده آیلتس ۸.۵

خالق و طراح متد LQuick – مدیر واحد R&D

Jahanifar@QuickWithUs.com

نظرات زبان‌آموزان درباره کوییک

تشکر و سپاس از  موسسه تخصصي زبان كوييك

من از راهنمایی کلاس زبان رفتم و در کل شاگرد درسخونی بودم ولی متاسفانه زبان را در حد فرمول و گرامر حفظی میدونستم و تا الان موسسه و کلاسهای مختلفی رو امتحان کردم و در نهایت ناامید بودم که با پیشنهاد یکی از دوستان با موسسه کوییک آشنا شدم بعد از دو ترم کاملا میتونم حرف بزنم و جمله بسازم

نمیدونم با چه زبونی از موسسه و کادر کوییک تشکر کنم

سپاسگذارم و تا آخر عمر این اعتماد بنفس را مدیون شما هستم

علیرضا موسوی

تشکر و سپاس از  موسسه تخصصي زبان كوييك

من از راهنمایی کلاس زبان رفتم و در کل شاگرد درسخونی بودم ولی متاسفانه زبان را در حد فرمول و گرامر حفظی میدونستم و تا الان موسسه و کلاسهای مختلفی رو امتحان کردم و در نهایت ناامید بودم که با پیشنهاد یکی از دوستان با موسسه کوییک آشنا شدم بعد از دو ترم کاملا میتونم حرف بزنم و جمله بسازم

نمیدونم با چه زبونی از موسسه و کادر کوییک تشکر کنم

سپاسگذارم و تا آخر عمر این اعتماد بنفس را مدیون شما هستم

سمیرا زنگنه

به پیشنهاد یکی از دوستانم که قبلا در کلاس‌ها شرکت کرده بود با موسسه کوییک تماس گرفتم و برای این که از کیفیت کار اطمینان پیدا کنم یک جلسه‌ی مشاوره و تعیین سطح گرفتم. بعد از اون جلسه نظرم نسبت به کلاس زبان تغییر کرد و کوییک تجربه‌ی جدیدی در یادگیری زبان بود که با تمام آموزشگاه‌های دیگه متفاوت بود.

بایستی از تمام کادر موسسه کوییک تشکر کنم که لذت صحبت کردن به زبان انگلیسی را مدئون زحماتشون هستم.

سیده فاطمه صدیقی

با سلام

مسلم نصیری هستم با مدرک کارشناسی نفت.

خوشحال هستم که با آموزشگاه کوییک آشنا شدم و بعد از چند بار تلاش ناموفق برای یادگیری زبان بالاخره راه درست رو پیدا کردم و هر جلسه ای که در آموزشگاه میگذرونم این احساس که من دارم به زبان انگلیسی مسلط میشم قوی تر و قوی تر میشه.

به همه ی دوستان پیشنهاد میکنم که فقط یک ترم رو در آموزشگاه کوییک ثبت نام کنند و بعد متوجه کیفیت آموزش خواهند شد.

حتما ثبت نام کنید.

مسلم نصیری
موسسه تخصصی زبان کوییک - آموزش تضمینی زبان از مبتدی تا پیشرفته