وجه تمایز کوییک با سایر آموزشگاه‌های زبان در چیست؟

بهره‌گیری از متد ( LQuick (Learn Quick
سریع ترین روش یادگیری زبان انگلیسی
تضمین نمره‌ی 6.5 در آزمون IELTS
اساتید با تجربه و مجرب
برگزاری دوره‌های آنلاین و غیرحضوری
برنامه‌ریزی و متد آموزشی کاملا منحصربه‌فرد برای هر زبان آموز

موسسه تخصصی زبان کوییک (Quick) با بهره‌گیری از سریع ترین و بهترین متد آموزش زبان در کناراساتید مجرب، حرفه ای و متعهد، ارائه دهنده بهترین و متمایزترین خدمات آموزشی به داوطلبان یادگیری زبان‌های انگلیسی و چینی می باشد.

آن چه ما را در دوره‌های زبان انگلیسی از دیگران متمایز می سازد

موسسه تخصصی زبان کوییک با نگاه کاملا تحقیقاتی کار خود را آغاز نموده است و به همین دلیل زبان‌آموزان تمامی سطوح بهترین نتایج را در این موسسه کسب نموده‌اند. برای آگاهی بیشتر از مزایای رقابتی ما ذکر چندین نکته ضروری است
 • بهره‌گیری از متد ( LQuick (Learn Quick

که دستاورد فرآیند‌های تحقیق و توسعه (R&D) در امر آموزش زبان انگلیسی در کنار بهره‌گیری از به‌روزترین روش‌های دنیا می باشد و کسب نمره‌ی 6.5 در آزمون IELTS را تنها پس از 7 ترم بدون توجه به سطح اولیه زبان آموز تضمین می‌نماید. در تهیه کتاب‌ها و جزوات این دوره‌ها از بهترین منابع دانشگاه‌های Cambridge، Oxford، Michigan و … و همین طور انتشاراتی‌های برتر حوزه‌ی زبان انگلیسی همانند Longman استفاده شده است. به علاوه دوره‌های آموزشی خاص آزمون IELTS که در دانشگاه‌های Cambridge و Queensland استرالیا ارائه شده‌اند از جمله منابع مورد استفاده از تدریس تکنیک‌های مهارت‌های مختلف این آزمون می باشند.

 • سریع ترین روش یادگیری زبان انگلیسی

این پارامتر را می‌توان مهم‌ترین ارمغان متد  (LQuick (Learn Quick برشمرد. بی‌شک برای یادگیری زبان هیچ راه سهلی در کار نیست. نمی‌توان زبان انگلیسی را در خواب یاد گرفت. نمی‌توان زبان انگلیسی را بدون کتاب یاد گرفت. نمی‌توان بدون مطالع‌ ی کافی به حد مطلوبی از زبان انگلیسی رسید. ما جادویی در مشت خود نداریم، تنها با تحقیق،گزینش و بهره‌گیری از برترین اساتید و روش‌های مطرح بین المللی سریع‌ترین راه را یافته ایم و آن را در کمال تعهد با زبان‌آموزان خود به اشتراک می گذاریم. آن‌ها هستند که راه را می پیمایند، ولیکن قدم به قدم همراهی و حمایت ما را دارند و اطمینانی که به متد خود داریم ما را مطمئن به تضمین دوره‌های خود نموده است.

 • تضمین نمره‌ی 6.5

این امر در آزمون IELTS امر خطیری است که ما به پشتوانه‌ی تمام آنچه داریم آن را محقق ساخته‌ایم. زبان‌آموزان ما بر این باور هستند که هر چند مسیری سخت و پر پیچ و خم  پیش‌رو دارند، ولی با اتکا به روش منحصر‌بفرد و پیشرفته، اساتید خبره و متعهد، و برنامه‌ریزی خاص برای هر زبان‌آموز، این مسیر کاملا دست‌یافتنی است. نهایتا به این مفتخریم که زبان‌آموزان ما توانسته‌اند در کمترین زمان ممکن به نمره‌ی مطلوب خود دست یابند. مصمم بودن در تضمین دوره‌های خود را بر مبنای تجربه‌ی چندین ساله در کنار متد و اساتید شاخصی می دانیم که آزمون خود را با موفقیت بارها گذرانده‌اند و ما را سرفراز کرده اند. لازم به ذکر است، در صورتی که زبان‌آموزی نتواند نمره‌ی مطلوب را کسب نماید تیم ما در ادامه به صورت رایگان تا حصول نتیجه‌ی لازم با تمام آن چه لازم است از جمله کلاس‌های رایگان وی را همراهی می نماید.

 • اساتید مجرب

اساتید مجرب موسسه تخصصی زبان کوییک – با سابقه‌ی تدریس در دانشگاه‌ها و موسسات برتر تهران- که دوره‌های ویژه‌ی تربیت مدرس ما را گذرانده‌اند تا به بهترین و سریع‌ترین نحو ممکن یاری‌رسان زبان‌آموزان گرامی در مسیر نیل به اهداف خود باشند. اصرار بر لهجه‌ی فوق‌العاده‌ی مدرسین که منتج به لهجه‌ی مناسب زبان‌آموزان می شود از جمله مواردی است که همواره مدنظر داریم. علاوه بر سواد و توانایی انتقال مطلب، آن چه اساتید کوئیک را برتری می بخشد تعهد به یادگیری زبان‌آموز و سیستم منحصر‌بفرد موسسه تخصصی زبان کوییک می باشد.

 • بهره گیری هموطنان در سرتاسر میهن عزیزمان و حتی خارج از کشور به متد (OQuick (Online Quick

این مزیت را برای همگان فراهم شده است تا از خدمات و دوره‌های انحصاری ما بهره‌مند شوند. همواره آرمان ما بر آن بوده است که محدود به یک منطقه، یک شهر و حتی یک کشور نباشیم. لذا دوره‌های ما برای تمام زبان‌آموزانی که ساکن شهرستان‌ها و یا خارج از کشور می باشند در دسترس است. هموطنان مقیم خارج از کشور می توانند با هزینه‌ی بسیار ناچیزی در قیاس با دوره‌های زبان انگلیسی در خارج از کشور به بهترین امکانات، متد و اساتید آن هم به صورت سریع و تضمینی بهره‌مند باشند. زبان‌آموزان ساکن شهرستان نیز می‌توانند بهترین اساتید تهران و سریع‌ترین روش یادگیری زبان انگلیسی را در خانه‌ی خود داشته باشند. نکته‌ی دیگر آن که کیفیت و تضمین این دوره‌ها صد در صد مطابق آن چه در متد LQuick ذکر شد می باشد.

 • بهره مندی از متد (OQuick (Online Quick برای تهرانی ها نیز امکان پذیر است

افراد بسیاری به دلیل ترافیک سرسام‌آور، مسیر دور و سایر مشکلات این کلان‌شهر تمایل دارند تا کلاس‌ها را در منزل خود داشته باشند. از طرفی بهره‌گیری از بهترین متد موجود و اساتید مجرب حق لاینفک هر زبان‌آموزی است. بنابراین با بهره‌گیری از این متد هم می‌توانند از حق خود بهره‌مند شوند و هم در وقت و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی نمایند.

 • برنامه ریزی و متد آموزشی ما کاملا کاملا کاملا منحصر به فرد برای هر زبان آموز

این مهم با توجه به دو فاکتور سطح اولیه و زمان موجود برای کسب مدرک می باشد. در ابتدا می‌توان این گونه گفت که دوره‌های متد LQuick به سه صورت برگزار می گردند.

 • دوره‌های The Quickest

 بر این مبنا طراحی شده‌اند که تنها با گذراندن 7 ترم یک ماهه، زبان‌آموزان با دانش صفر زبانی را قادر به اخذ نمره‌ی 6.5 در آزمون بین‌المللی IELTS می‌نماید. این کلاس‌ها با ظرفیت 4 تا 6 نفر تشکیل می‌گردند. تعداد کم زبان‌آموزان در این دوره‌ها باعث تکرار و تمرین بیشتر در کلاس شده به طوری که کاملا تمامی مطالب را در کلاس درس آموخته و برای تسلط حداکثری نیاز به تمرین مطالب در منزل دارند.

 • دوره‌های ویژه‌ی خصوصی

در این دوره ها نه تنها تمام توجه و امکانات کلاس برای زبان‌آموز است، بلکه امکان کسب نمره‌ی مطلوب در بازه‌ی زمانی کوتاه‌تر از 7 ماه را نیز برای زبان‌آموزان امکان‌پذیر می‌سازد. از سویی دیگر بی‌شک تدریس اساتید متناسب با توان یادگیری و وقتی که زبان‌آموز برای مطالعه می گذارد می باشد و لذا این کلاس‌ها را می توان بهترین انتخاب برای زبان‌آموزان دانست.

 • دوره‌های نرمال

این دوره‌ها مخصوص زبان‌آموزانی طراحی شده است که تمایل دارند زبان انگلیسی را با بهترین متد ممکن بیاموزند ولی ترجیح می دهند با سرعت کمتری پیش بروند. این دوره‌ها متشکل از 14 ترم یک ماهه می باشند. لازم به ذکر است که مطالب این دوره‌ها تماما مطابق با دوره‌های فوق‌الذکر می باشد.

 • شناور پذیری ساعت کلاس های خصوصی

این نکته این امکان را برای افرادی فراهم می‌آورد که در طول روز بسیار پرمشغله هستند و ترجیح می‌دهند در ساعات خاص‌تری کلاس خود را داشته باشند. این ویژگی استقبال افراد بسیاری از جمله پزشکان، مهندسین، متخصصین و تجار را به همراه داشته است.

 • مشاوره و تعیین سطح رایگان

به منظور حصول اطمینان زبان‌آموزان از انتخاب بهترین گزینه، مشاوره و تعیین سطح رایگان را وظیفه‌ی خود می‌دانیم.

 • فضای آموزشی مناسب

فضای آموزشی مناسب از جمله فاکتورهایی است که همواره جز اولویت‌های ما بوده و توانسته‌ایم فضایی شیک و در خور‌ شان زبان‌آموزان خود را فراهم آوریم.

با عنایت به سیاست‌های آموزشی دفتر موسسه تخصصی زبان کوییک (Quick) واقع در شانگهای، سیاست‌ها و ویژگی‌های خاص ما به صورت زیر بیان می‌گردند:

ما در آموزش زبان چینی به روش LQuick وابسته به عادات فکری در یادگیری زبان، ابزارهای پیشرفته‌ی چند‌رسانه‌ای و متد‌های تدریس حرفه‌ای یادگیری زبان خارجی را با فضایی محلی در هم آمیخته‌ایم. ما در روش  LQuick مدل تدریس موثر چند بعدی را برای حل مسئله‌ی یادگیری زبان باستانی چینی خلق کرده‌ایم و به همگان فرصت تجربه‌ی راهی منحصر‌به‌فرد برای یادگیری زبان چینی داده‌ایم. این مهم با در اختیار داشتن برخی ویژگی‌های خاص که در ذیل به آن اشاره خواهد شد حاصل گردیده است.

1-  به کارگیری مدرسین بومی (چینی زبان) برای تدریس آنلاین:

تدریس زبان چینی در موسسه تخصصی زبان کوییک با بهره‌گیری از منابع عظیمی از معلم‌های بومی در کشور چین، شرایط راحتی را برای یادگیری زبان چینی در هر زمان و هر مکان مهیا می سازد. منابع تدریس چند‌رسانه‌ای علمی و خلاقانه و همچنین تماس مستقیم با فرهنگ چینی باعث می شوند، یک فضای آنلاین برای یادگیری زبان چینی حاصل شده و همچنین زبان‌آموزان را برای کسب مدرک HSK -که یکی از مدارک مهم در زبان چینی می باشد- را در چهار تا شش دوره‌ی آموزشی مهیا سازد.

2- تجربه ی ما در این زمینه برای گروه‌های مختلف سنی:

شعبه ی موسسه تخصصی زبان کوییک واقع در شانگهای، یک سازمان فرهنگی منحصر به فرد در کشور چین می‌باشد که تخصصی ویژه در تدریس زبان‌های چینی و انگلیسی دارد. موسسه تخصصی زبان کوییک در کشور چین با بهره‌گیری از تدریس پیشرفته‌ی زبان چینی، متخصصانی را در این زمینه دخیل کرده است تا خروجی یادگیری این زبان را در بین تمامی گروه های سنی بهبود بخشد. موسسه‌ی ما دوره‌های شفاهی زبان چینی را با هدف آشنایی با جالب‌ترین و محبوب‌ترین موضوعات مطرح در کشور چین از جمله تجارت را برای زبان آموزان در سطوح مختلف تحصیلات و رشته‌های مختلف طراحی می‌کند.

3- استفاده از منابع الکترونیکی (E-Material) برای تدریس آنلاین انگلیسی و چینی:

در سطوح ابتدایی یادگیری زبان چینی ما از منابع تدریس الکترونیک برای تدریس آنلاین چینی استفاده می کنیم. همچنین هر زبان‌آموز می‌تواند از تدریس حرفه‌ای مدرسین چینی به راحتی بهره برد.

4- برنامه درسی برای آشنایی با واژگانی که برای ادامه‌ی تحصیل و زندگی در کشور چین رایج هستند.

5- تورهای کوتاه مدت به کشور چین و شرکت در آزمون HSK

به منظور یادگیری زبان چینی در فضایی بومی و سپری کردن دوره‌های کوتاه مدت حرفه‌ای حضوری (Face to face) زبان چینی برای شرکت در آزمون HSK تدابیری را از پیش برای شما فراهم آورده ایم. بدین صورت که مدرسین تمام وقت چینی زبان در موسسه تخصصی زبان کوییک واقع در شانگهای، شما را برای آمادگی هر چه تمام‌تر در این آزمون یاری می‌کنند. مهم است که بدانید با بهره‌گیری از این خدمت ما، زبان‌آموزان زندگی و تحصیل در چین را با حضور در این کشور تجربه نموده و فرهنگ نو ظهور و باستانی کشور چین را تجربه می‌کنند. این سفر به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است تا شما بتوانید از دانشگاه‌های برتر و کالج‌های معتبر آموزش زبان در کشور چین بازدید نمایید و برای اهداف ادامه‌ی تحصیلی و تجاری در کشور چین پیش زمینه‌ی ذهنی فراهم آورید.

در انتها به مزیت‌هایی که ما را نسبت به دیگران برتری می بخشد یاد آور می‌شویم:

 1. موقعیت استثنایی برای یادگیری زبانی که یک و نیم میلیارد انسان برای ارتباطات از آن بهره می‌برند و امروزه حرف اول را در صحنه‌ی تجارت جهانی می‌زند.
 2. شانس برخورداری از تکنیک‌های مدرن و منابع گوناگون آموزشی زبان چینی.
 3. معلم‌های بومی با تجربه در چین.
 4.  یادگیری و تجربه استثنایی فرهنگ چینی در شانگهای.
 5. دوره‌های مختلف چینی برای نیل به اهداف مختلف در سطوح مختلف برای سنین گوناگون.
 6. لذت بردن از فضای آموزشی خاص و دوستانه‌ی شرق دور.
 7. بهبود زبان انگلیسی در کنار یادگیری زبان چینی (زبان دوم یادگیری در طول دوره‌ها انگلیسی می‌باشد)