WEB QUICK
آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین از جمله خدماتی است که موسسه تخصصی زبان کوییک برای علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی فراهم آورده است و این مهم با بالاترین کیفیت و به صورت کاملا تضمینی صورت پذیرفته است. با توجه به معضلاتی که در شهرهای کوچک برای یادگیری زبان وجود دارد این دوره‌های می‌توانند بسیار اثربخش باشند. با وجود ترافیک تهران نیز به شما توصیه می‌شود این مقاله را با دقت بخوانید.در ادامه قصد داریم به ارائه توضیحات مهمی حول این دوره‌ها بپردازیم.

این دوره‌ها مناسب چه افرادی هستند؟

موسسه تخصصی زبان کوییک استفاده از دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی خود را به سه دسته از افراد توصیه می‌نماید.

زبان‌آموزان در تهران

شهر تهران دارای مشکلات و معضلات خاص خود می‌باشد. درگیری مداوم مردم این شهر در زندگی ماشینی امروزی و ترافیک سرسام‌آور این کلان شهر سبب شده تا افراد بسیاری شرکت در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی را امری سخت و همراه با مشقت بپندارند.

دوره‌های آنلاین موسسه تخصصی زبان کوییک می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای علاقمندانی باشد که تاب پیمودن مسیرهای طولانی و اتلاف وقت در ترافیک این شهر را ندارند. به علاوه می‌توانند در زمان و هزینه‌های خود نیز به طور چشم‌گیری صرفه‌جویی نمایند.

زبان‌آموزان در شهرستان‌ها

همان‌گونه که به وضوح مشخص است، متاسفانه در کشور ما امکانات موجود در شهرستان‌های مختلف کشور به کیفیت و ممتازی آن‌چه در تهران در دسترس است نمی‌باشد. اما تمامی افراد جامعه فارغ از محل زندگی خویش بایستی این امکان را داشته باشند که از خدماتی با عالی‌ترین کیفیت بهره‌مند باشند.

از سوی دیگر برای بسیاری از شرکت‌ها و موسسات خدماتی این امکان وجود ندارد تا حتی در تمامی مراکز استان‌ها شعبه‌ای داشته باشند. ولیکن امروزه با پیشرفت تکنولوژی می‌توان از مرکز بهترین خدمات را در اختیار شهروندان در سرتاسر میهن عزیز قرار داد. موسسه تخصصی زبان کوییک آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین را برای تمامی هم‌میهنان عزیز فراهم آورده تا داوطلبین یادگیری زبان انگلیسی در اقصی نقاط کشور بتوانند از برترین متد و اساتید موجود در کشور بهره‌مند شوند و به اهداف متعدد خود دست یابند.

زبان‌آموزان خارج از کشور

ایرانیان و فارسی زبانان بسیاری امروزه به کشورهای اروپایی، امریکا، کانادا، استرالیا و … مهاجرت نموده‌اند ولی به دلایل گوناگونی توانایی ارتباط برقرار کردن به زبان انگلیسی را ندارند. یا قصد اخذ مدرک آیلتس (IELTS) برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آن کشور یا ارائه به شرکت خود را دارند.

دوره‌های زبان انگلیسی متعددی در کالج‌های معتبر زبان انگلیسی در این کشورها برای ایرانیان مقیم خارج از کشور فراهم می‌باشند. اما مشکل عمده‌ای که بر سر راه این دسته از افراد قرار دارد هزینه‌های بسیار بالای این دوره‌ها می‌باشد. جدای آن که قیمت این دوره‌ها بالا می‌باشند پرداخت این هزینه به پوند، یورو، دلار و … سبب می‌شوند که فشار بر هموطنان ما علی‌الخصوص دانشجویان تشدید شده و نتوانند از پس تقبل هزینه‌های تحصیل، زندگی، دوره‌های آموزشی و… برآیند. لذا آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین برای این دسته افراد انتخاب مناسبی می‌باشد. چون از یک سو هزینه‌ها به ریال و طبق تعرفه‌ی ایران محاسبه می‌شوند و از سوی دیگر با استفاده از دوره‌های تضمینی موسسه تخصصی زبان کوییک می‌توانند بهترین کیفیت را به خدمت گیرند.

نحوه برگزاری کلاس‌ها

دوره‌های آنلاین موسسه تخصصی زبان کوییک به دو روش گوناگون تشکیل می‌گردند

با استفاده از نرم‌افزار اسکایپ

از جمله روش‌های بهره‌گیری از دوره‌های آنلاین با استفاده از نرم‌افزار اسکایپ (Skype) می‌باشد. این نرم‌افزار به سادگی و به طور رایگان برای سیستم عامل‌های ویندوز، اندروید و ios قابل دانلود می‌باشد.

نرم‌افزار اسکایپ در حال حاضر برترین کیفیت تماس تصویری را برای کاربران خود فراهم می‌آورد و تنها با در اختیار داشتن یک اینترنت پر سرعت شما نیز به راحتی می‌توانید از این نرم‌افزار بهره برده و از دوره‌های آنلاین موسسه‌ی ما بهره‌ی کافی را ببرید.

استفاده از سیستم وبینار در آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

سیستم وبینار (Webinar) در سرتاسر دنیا برای برگزاری کنفرانس‌های آنلاین صورت می‌پذیرد و بهترین روش موجود برای برگزاری دوره‌های آنلاین چه به صورت خصوصی و چه گروهی می‌باشد. لذا تمامی علاقمندانی که امکان حضور در موسسه را ندارند ولی علاقمند به شرکت در کلاس‌های گروهی موسسه تخصصی زبان کوییک هستند می‌توانند از این امکان بهره گیرند.

تضمین دوره‌های آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین در موسسه تخصصی کوییک دقیقا همان کیفیت و تضمین کلاس‌های گروهی را دارد. اگر شخصی نتواند پس از گذراندن دوره‌ها نمره‌ی حداقل ۶٫۵ را در آزمون بین‌المللی آیلتس کسب نماید آن‌گاه تمام امکانات موسسه از جمله کلاس‌های رایگان را تا زمان حصول نتیجه‌ی مطلوب در اختیار خواهد داشت.

پس در نظر داشته باشد که دوره‌های مجازی و آنلاین در صورتی که به صورت صحیح برگزار شوند تاثیر بسزایی بر بروی تقویت زبان انگلیسی خواهند داشت. بسیاری از زبان آموزان در موسسه تخصصی زبان کوییک با گذراندن این دوره‌ها موفق به کسب نمرات بالا در آزمون آیلتس شده‌اند. برای اطمینان می‌توانید با موسسه تماس گرفته و وقت تعیین سطح آنلاین موسسه را هماهنگ نمایید. مشاورین ما برای شما با توجه به زمان شما تایمی مناسب را در نظر میگیرند و شما می‌توانید در حالی که در منزل خود، پشت میز خود نشسته‌اید به صورت کاملا رایگان از سطح زبان انگلیسی خود مطلع شوید. این همان شعار موسسه تخصصی زبان کوییک است. متفاوت یاد بگیرید تا بتوانید لذت متفاوت زندگی کردن را لمس نمایید. چرا که زبان فرهنگی جدید و سبک زندگی جدیدی است.

موسسه تخصصی زبان کوییک - آموزش تضمینی زبان از مبتدی تا پیشرفته