بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران

بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران همواره یکی از مطالبی است که ذهن افراد زیادی در این شهر یا درکشورمان را به خود مشغول کرده‌است. بی‌تردید زبان‌آموزان زیادی در فرآیند گزینش این موسسات، متوسل به موتورهای جست‌و‌جوگر شده یا اقلام تبلیغاتی زیادی را مطالعه‌کرده‌اند. اما به راستی بهترین موسسه‌های آموزش زبان انگلیسی چه ویژگی‌هایی دارند و چگونه می‌توان در خیل عظیم تبلیغات بهترین‌ها را انتخاب نمود. این همان مطلبی است که محققین موسسه تخصصی زبان کوییک با مطالعه نمونه‌های موفق، برای شما شفاف خواهند‌کرد.

در ابتدای امر ضروری‌است تا به ذکر ویژگی‌هایی بپردازیم که برای تبدیل شدن به نمونه‌ی ایده‌آل در فرآیند آموزش زبان انگلیسی مهم‌‍ می‌باشند؛ بدین وسیله قادر خواهید‌بود تا با مدنظر قرار‌دادن این فاکتورها، موسسه‌ای را انتخاب‌کنید که از این ویژگی‌ها برخوردار‌است و بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران تلقی می‌شود.

  • توجه به نیازهای زبان‌آموزان

بدون آنکه حرفی از ویژگی‌های آکادمیک و آموزشی را مطرح کنیم، در ابتدای امر توجه به نیازهای زبان‌آموزان را مطرح می‌کنیم. بدون‌شک افراد مختلف با نیازهای مختلف وارد پروسه‌ی یادگیری زبان انگلیسی می‌شوند. بین زبان‌آموزی که قصد دارد در آزمون آیلتس شرکت‌کند تا بدین‌وسیله ادامه‌ی تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه‌های دنیا را برای خود میسر‌کند، با فردی که صرفا جهت بیزنس و تجارت خود در کلاس‌های زبان شرکت ‌می‌کند تفاوت‌های زیادی وجود دارد. بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران مجموعه‌ای می‌باشد که هدف زبان‌آموزان را در روز تعیین‌سطح تشخیص‌داده و آن‌های در دوره‌هایی بگنجاند که با نیازهای آن‌ها متناسب می‌باشد. اما این تمام نیاز یک زبان‌آموز نیست؛ مادامی‌که زبان آموز در دوره‌ها حضور‌داد نیازهایی دارد که اگر برآورده نشوند احساس سرخوردگی کرده و شیرینی این زبان را تجربه نخواهدکرد. بخش ارتباط با مشتریان موسسات می‌بایست به‌صورت مداوم با زبان‌آموزان در ارتباط بوده و باگرفتن بازخورد و فیدبک از زبان‌آموزان محیط یادگیری را برای آنها بیش از پیش فراهم‌آورد.

نیاز زبان‌آموزان

برحسب نیاز زبان‌آموزان برنامه‌ریزی صورت می‌پذیرد

  • روش آموزش زبان انگلیسی

روش آموزشی در انگلیسی در واقع مسیر موفقیت و هدف نهایی است. بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران، مرکزی است که از نوین‌ترین متدهای آموزشی روز دنیا برای آموزش زبان‌آموزان استفاده می‎‌کند. گاها مشاهده می‌شود که برخی موسسات با قدیمی‌ترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی ادعای آموزش این زبان را در بازه‌های زمانی عجیب و غریب ۲۰ و ۳۰ روزه می‌کنند. ما در موسسه تخصصی زبان کوییک از خودمان هیچ روشی را اختراع نکرده‌ایم، ما متدهای کارا و پربازده را از بهترین کالج‌های لندن برای شما به ارمغان آوردیم تا علی‌رغم ضعف مدارس و موسسات مختلف در تدریس این زبان، راه یادگیری را برای شما هموار نماییم. چرا که معتقدیم ایران و ایرانی لایق بهترین‌ها می‌باشند.

  • امکانات آموزشی در بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران

بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران ، مرکزی است که برای زبان‌آموزان مجموعه احترام قایل‌شده و بهترین‌ها را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. حتما مشاهده کرده‌اید که برخی موسسات حتی امکانات اولیه از جمله تهویه، نور و … را ندارند. راونشناسان یادگیری معتقدند که ذهن در شرایط نابسامان و در محدودیت‌های این چنین بازدهی خود را تا ۳۰ درصد از دست می‌دهد، چرا که مرتب بودن فضا و فراهم‌بودن امکانات رفاهی باعث می‌شود که ذهن قدرت یادگیری بیشتری داشته و در نتیجه به هدف یادگیری دست‌یابد. حتما ضرب‌المثل چاه‌کندن با سوزن! را شنیده‌اید، طی‌نمودن مسیر یادگیری با امکانات اولیه مصداق بارزی از این ضرب‌المثل می‌باشد.

فضای آموزشی مناسب

فضای آموزشی مناسب موسسه تخصصی زبان کوییک

  • مدرسین موسسات زبان انگلیسی

نحوه‌ی برخورد و سواد کافی دو فاکتور بسیار مهم برای اساتید در همه زمینه‌های آموزشی می‌باشند. نحوه‌ی برخورد را زود از سواد ذکر کردبم چرا که به اهمیت آن ایمان داریم. ایجاد رابطه صمیمی و دوستانه میان زبان‌آموز و استاد، سنگ‌بنای اصلی ایجاد حس اشتیاق در فرآیند یادگیری زبان انگلیسی می‌باشد. دانشجویان می‌بایستی احساس کنند که معلم‌شان دلسوز آن‌هاست و تنها انگیزه‌های مالی آن‌ها را به سر کلاس نکشانده‌است. هرچند دانش و آگاهی اساتید نیز فاکتوری تاثیر‌گذار است چرا که بدون سطح دانش بالای یک استاد نمی‌توان توقع نتایج خوب برای زبان‌آموز او داشت.

ارزشیابی‌ها

ارزشیابی‌ها در موسسه تخصصی زبان کوییک به صورت هوشمند صورت می‌پذیرند

  • نحوه ارزشیابی زبان‌آموزان

نگاه تجاری و بیزنسی به پروسه‌ی آموزش زبان‌انگلیسی باعث‌شده زبان‌آموزان وارد یک چرخه‌ی باطل شوند. بیشتر آن‌ها با صرف حضور در کلاس‌ها وارد ترم بعدی شده و با واریز شهریه مجوز ورود به ترم بعد را می‌گیرند. نتیجه‌ی این چرخه ضایع شدن حق تمام زبان‌آموزانی است که علی‌رغم مطالعه زیاد در ترم‌هایی پایین‌تر، با افرادی در ترم جدید همکلاس می‌شوند که در هرگز در آن ترم مطالعه‌ نکرده‌اند و صرف واریز شهریه مجوز ورود به ترم جدید را می‌گیرند. ما به عنوان بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران با برگزاری چهار دوره امتحان فقط درطی یک ترم، زبان‌آموزان را وادار به مطالعه بیشتر می‌کنیم و با بررسی تک تک امتحانات بعد از مشخص‌شدن نتایج آن، مشاوره‌های گوناگون برای ارتقای نمرات در امتحانات بعدی، خدمت زبان‌آموزان ارائه می‌دهیم.

  • منابع آموزشی

بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران مرکزی است که مسیر غالب موسسات را طی نکرده و با تکنیک تحقیق و توسعه به نگارش کتاب‌های منحصر‌به‌فرد خود افتخار‌می‌کند.موسسه کوییک با نگاهی عمیق به معتبرترین انتشارات دنیا مانند انتشارات دانشگاه میشیگان، کمبریج و برخی دیگر، سال‌هاست که کتاب‌های ویژه‌ای را طراحی نموده‌است که پاسخگوی نیاز زبان‌آموزان در تمام مهارت‌های انگلیسی می‌باشند. این کتاب‌های علی‌رغم بسیاری از کتاب‌های مرجع موسسات، تنها به یک مهارت زبان بسنده نکرده‌اند و حتی برای جزیی‌ترین نکات در فرآیند یادگیری زبان انگلیسی مانند تلفظ‌های بریتانیایی و امریکایی سرفصل‌های ویژه‌ای را درنظر گرفته‌است.

دوره‌های آنلاین

دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی با بالاترین کیفیت

  • برگزاری کلاس‌های مجازی

ترافیک و شلوغی سرسام‌آور شهر، علاوه بر اینکه میزان زمان زیادی را تلف می‌کند، باعث می‎شود هنگامی که یک زبان‌آموز در کلاس حاضر می‌شود به علت خستگی ناشی از ترافیک و گاها رانندگی طولانی مدت، بازدهی کافی را نداشته باشد. موسسه تخصصی زبان کوییک به عنوان بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهرانبا برگزاری کلاس‌های آنلاین یا مجازی این مشکل را برطرف نموده‌است؛ کافی ‌است که با یک موبایل هوشمند یا کامپیوتر شخصی خودتان به اینترنت متصل شوید و از این خدمت بهره‌مند شوید. علاوه بر همشهریان عزیزمان در تهران، تمامی هموطن‌های ما در اقصی نقاط دنیا می‌توانند از مزیت کلاس‌های مجازی آموزش زبان انگلیسی بهره‌مند شوند.

امیدواریم که با متفاوت آموختن؛ زندگی متفاوت را برای خود رقم بزنید.

مطالب مرتبط

این نوشته چقدر مفید بود؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

7 نظر یا سوال
Inline Feedbacks
View all comments
موسسه تخصصی زبان کوییک - آموزش تضمینی زبان از مبتدی تا پیشرفته
7
0
لطفا سوال یا دیدگاهتان را برای ما بنویسید!x