آزمون دولینگو (Duolingo) چیست؟

آزمون دولینگو (Duolingo English Test :DET) یک آزمون تطبیقی (Adaptive) مبتنی بر کامپیوتر است که میزان مهارت زبان انگلیسی شما را مورد سنجش قرار می­‌دهد. در طول دو سال گذشته بیشتر از 500 دانشگاه و کالج در سراسر دنیا داشتن مدرک آزمون دولینگو (Duolingo) را به عنوان یکی از شرایط پذیرش داوطلبان قرار داده‌­اند. دانشگاه­‌های برتری مانند FDU ,Duke ,UCLA ,Columbia ,NYU ,Yale. بنابراین آشنایی با آزمون دولینگو و تمام جزئیات آن می‌­تواند نیاز بسیاری از داوطلبان آزمون‌­های بین‌­المللی زبان انگلیسی باشد.البته توجه داشته باشید که آیلتس اندیکاتور نیز جایگزین جدید آزمون آیلتس می‌باشد.

آزمون دولینگو (Duolingo) تنها آزمون زبان انگلیسی که در زمان شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می‌­شود.

همانطور که می­دانید طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمام آزمون‌های بین‌المللی در ایران، از جمله آزمون‌های آیلتس و تافل، تا اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ برگزار نخواهد شد. و به همین دلیل بسیاری از زبان‌­آموزانی که داوطلب اخذ پذیرش در دانشگاه­‌های بین‌­المللی هستند یا قصد مهاجرت دارند و به مدرک زبان نیاز دارند، با مشکل مواجه شده‌­اند. برای رفع این مشکل،بسیاری از این مراکز از داوطلبان خود خواسته­‌اند تا به جای شرکت در آزمون­های تافل و آیلتس در آزمون دولینگو شرکت کنند، آزمون زبان انگلیسی که حتی در شرایط قرنطینه و شیوع ویروس کرونا، با صرف هزینه کم، به راحتی می‌­توانید در منزل آن را انجام دهید و مدرک خود را به نقاط مختلف جهان ارسال کنید.

اما مشکل بسیاری از داوطلبان عدم داشتن اطلاعات کافی در مورد آزمون دولینگو است، که آن­ها را بسیار سردرگم کرده، لذا ما در موسسه تخصصی زبان کوییک سعی کرده‌ایم خیلی سریع به این نیاز داوطلبان پاسخ داده و در این مقاله همه آنچه را که باید در مورد آزمون دولینگو بدانید، به تفصیل توضیح دهیم. به علاوه کلاس­‌های آمادگی در آزمون دولینگو به تازگی در موسسه تخصصی زبان کوییک برای زبان­­‌آموزانی که داوطلب شرکت در این آزمون هستند، تا اطلاع ثانوی به صورت آنلاین و حضوری برگزار می­‌شود.

شیوع ویروس کرونا و استقبال از آزمون دولینگو

تفاوت آزمون دولینگو (Duolingo) با آزمون‌­های آیلتس(IELTS) و تافل(TOEFL)

 • هدف از آزمون دولینگو استفاده از تکنولوژی برای در دسترس بودن آموزش برای همه افراد و برگزاری آزمونی ساده، سریع و مقرون به صرفه است.
 • هزینه آزمون دولینگو تنها 49 دلار است، درحالی که آزمون‌های آیلتس و تافل هرکدام به ترتیب 215 و 225 دلار می‌­باشند.
 • برخلاف دو آزمون دیگر که تقریبا هر 10 روز یک بار برگزار می­‌شوند، آزمون دولینگو  در هر زمان از شبانه­‌روز و در 365 روز سال قابل انجام است.
 • مدت زمان برگزاری آزمون کتبی آیلتس (به غیر از آزمون شفاهی) 2 ساعت و 45 دقیقه و آزمون تافل 4 ساعت است، اما تمام مراحل آزمون دولینگو از ابتدا تا انتها، کمتر از یک ساعت طول می­‌کشد.
 • تنها بعد از دو روز از زمان انجام آزمون دولینگو، نتیجه آن را دریافت خواهید کرد، اما نتایج آزمون­‌های تافل و آیلتس بین 10 تا 13 روز زمان نیاز دارد تا به دست شما برسد.
 • مزیت مهم دیگر آزمون دولینگو  نسبت به آزمون‌های آیبتس و تافل این است که بدون پرداخت هیچ­­گونه هزینه­‌ای، می­‌توانید کارنامه را از صفحه نتیجه خود  به هر تعداد دانشگاه یا مدرسه در سراسر جهان ارسال کنید، درحالی که آزمو‌ن­‌های آیلتس و تافل این امکان را به شرکت کنندگان می‌­دهند که نتایج خود را به ترتیب به 5 و 4 دانشگاه ارسال کنند، و درصورت درخواست بیشتر از این تعداد، باید هزینه 20 دلاری برای هر گزارش نمره پرداخت کنند.
 • اگرچه در آزمون دولینگو همانند آزمون­‌های آیلتس و تافل، هر چهار مهارت، Listening، Reading، Writing و Speaking مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، اما در این آزمون سوالات متفاوت است (در ادامه انواع سوالات آزمون دولینگو را بررسی می‌­کنیم.) و از متن­‌های طولانی برای خواندن، نوشتن یا گوش­­‌دادن استفاده نمی‌­شود.
 • اما شاید مهم‌­ترین مزیت آزمون دولینگو نسبت آزمون­‌های بین‌­المللی زبان انگلیسی دیگر، این است که این آزمون مرکز و زمان مشخصی برای برگزاری ندارد و بدون مراجعه حضوری، تنها از طریق اینترنت، به صورت آنلاین، در منزل خود و هر زمان که بخواهید می­‌توانید در این آزمون شرکت کنید. همین ویژگی آزمون دولینگو سبب شده در شرایط شیوع ویروس کرونا، گزینه مناسبی برای زبان‌­آموزانی باشد که به مدرک زبان انگلیسی خود نیاز دارند. اما توجه داشته باشید که حتما قبل از تصمیم‌­گیری برای شرکت در آزمون دولینگو، از پذیرش مدرک این آزمون توسط موسسه یا دانشگاه مورد‌نظرتان، اطمینان پیدا کنید.

آزمون دولینگو در کدام دانشگاه‌ها مورد پذیرش است؟

اگر می‌خواهید لیست تمام دانشگاه‌هایی که آزمون دولینگو را به عنوان آزمون زبان انگلیسی می‌پذیرند، مشاهده نمایید کافیست به اینلیست مراجعه نمایید.

هر آنچه که برای آزمون دولینگو (Duolingo) نیاز دارید

تطبیقی یا Adaptive بودن آزمون دولینگو (Duolingo) به چه معناست؟

منظور از تطبیقی یا Adaptive بودن آزمون دولینگو این است که سوال بعدی شما براساس چگونگی عملکرد شما در سوالات قبلی تعیین می­‌شود. به طور مثال، اگر سوالات ابتدایی را درست پاسخ دهید، سوالات بعدی شما سخت­‌تر خواهد بود. و اگر سوالی را اشتباه پاسخ دهید سوالات بعدی ساده‌­تر خواهند شد تا این­که دوباره بتوانید به آن­ها پاسخ درست دهید. این فرآیند تا انتهای تست ادامه پیدا خواهد کرد.

هدف از آزمون­‌های تطبیقی ارائه سؤالاتی است که سطح دشواری­ آن­ها منطبق بر میزان مهارت و دانش داوطلبان است. در واقع آزمون دولینگو براساس توانایی شما در زبان انگلیسی سوالاتش را طراحی می‌­کند، بنابراین در مقایسه با آزمون­‌های سنتی، به طور دقیق‌­تر و کارآمدتری مهارت­‍ها را مورد ارزیابی قرار می­‌دهد.

چگونه برای آزمون دولینگو (Duolingo) آماده ­شویم؟

آزمون زبان انگلیسی دولینگو (Duolingo) تمام مهارت­‌های زبان انگلیسی از جمله خواندن (Reading)، نوشتن (Writing)، صحبت کردن‌ (Speaking)و گوش دادن (Listening) را مورد سنجش قرار می‌­دهد.

از آنجا که ساختار سوالات آزمون دولینگو ممکن است برای شما کاملا جدید باشد، لذا کسب آمادگی برای این آزمون اندکی دشوار است. به همین دلیل در کنار روش­‌های معمولی که برای یادگیری و تقویت مهارت­‌های ذکر شده، استفاده می­‌کنید، از منابعی که سطح زبان بالاتری دارند، مانند؛ تماشای فیلم به زبان انگلیسی ، صحبت با انگلیسی­‌زبانان، گوش دادن به پادکست­‌ها, خواندن روزنامه و  مجلات و منابع آنلاین موجود نیز بهره ببرید.

به علاوه ضروری است که قبل از شرکت در آزمون نمونه تست­های آزمایشی ارائه شده در سایت دولینگو را انجام دهید، تا با انواع سوالات، محیط و شرایطی که در آزمون با آن مواجه خواهید شد، آشنا شوید و بدین ترتیب بتوانید بهترین عملکرد را در آزمون اصلی داشته باشید. این تست­‌ها رایگان هستند و در پایان آزمون، رنج نمره را نیز تخمین می­‌زنند.

توجه داشته باشید که آزمون­‌های آزمایشی اندکی کوتاه­‌تر (حدود 8 دقیقه کم‌تر) از آزمون اصلی هستند و نمره ارائه شده غیررسمی است و از دقت کمتری در مقایسه با نمره آزمون اصلی برخوردار است.

منابع آزمون دولینگو(Duolingo)

سوال بسیاری از زبان آموزان از ما درباره منابع آزمون دولینگو جهت کسب نمره بالا در این آزمون است. نیاز است بدانید که این آزمون همچون آزمون آیلتس یا تافل نیست که مرجعی برای همه مراکز آموزشی جهت اعطای پذیرش تحصیلی یا کاری باشد. در واقع می توان گفت که این آزمون به دلیل شرایط حال حاضر( شیوع کرونا و قرنطینه در منزل) از اهمیت بالایی برخوردار شده است. لذا توصیه ما برای موفقیت در این آزمون استفاده از منابع زیر است .

 • کتاب Grammar in Use جهت افزایش سطح گرامر
 • گوش دادن به داستان های کوتاه زبان انگلیسی در سطح ۴ یا ۵ توصیه ما کتاب Far from Madding Crowd یا Moonstone است.
 • جهت موفقیت در بخش اسپیکینگ نیز میتوانید از کتاب اسپیکینگ معمارزاده استفاده کنید چرا که این کتاب داری تاپیک های زیادی ( پارت ۲ آزمون آیلتس) می باشد که به شما قدرت توصیف زیادی می دهد.
 • همچنین موسسه تخصصی زبان کوییک منابع و جزوات منحصر به فردی در بخش مصاحبه شفاهی و رایتینگ و سوالات تطبیقی آزمون دولینگو برای شما تدارک دیده است که با مطالعه آنها می توانید به نتیجه مطلوب خود دست یابید.

مدارک و شرایط مورد نیاز قبل از شروع آزمون دولینگو (Duolingo)

به دلیل این که شما آزمون دولینگو را به صورت آنلاین و با استفاده از کامپیوتر شخصی انجام می‌­دهید لذا قبل از شروع آزمون باید همه مدارک و شرایط لازم را فراهم کنید تا هنگام آزمون با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

برای شرکت در آزمون دولینگو به شرایط و مدارک زیر نیازمندید.

 • پاسپورت و شناسنامه

 • یک اتاق آرام و روشن

 • 60 دقیقه وقت آزاد

 • اتصال اینتزنت قابل اطمینان که در طول مدت زمان آزمون قطع و وصل نشود.

 • یک کامپیوتر

کامپیوتری که با آن آزمون دولینگو را می‌­دهید باید ویژگی‌­های زیر را داشته باشد:

 • مرورگر مناسب، مانند Chrome یا Opera
 • دوربین جلو
 • یک مکروفون
 • بلندگو

قوانین و مقررات آزمون دولینگو (Duolingo)

قوانین و مقررات آزمون دولینگو Duolingo

 • استفاده از افزونه­‌های Plug-in یا Add-on (مانند Grammarly) بر روی مرورگر مجاز نیست.

اگر از این افزونه­‌ها استفاده می‌­کنید، حتما برای شروع و تکمیل تست، آن­‌ها را غیرفعال کنید. دستورالعمل‌های اضافه / حذف این افزونه‌­ها در این بخش ذکر شده است.

همچنین می‌­توانید با استفاده از یک مرورگر ناشناس در Chrome این کار را انجام دهید.

 • برای انجام آزمون تنها از یک آدرس آیمیل یا حساب کاربری دولینگو می‌­توانید استفاده کنید و اگر حساب کاربری دومی دارید، مسدود خواهد شد.
 • ارتباط چشمی خود را با صفحه کامپیوتر حفظ کنید.

اما اگر برای تایپ کردن نیاز به نگاه کردن به صفحه کلید را دارید، نگران نباشید، چراکه ناظران آزمون و سیستم­‌های خودکار تفاوت بین نگاه ساده برای تایپ کردن، و حفظ تمرکز روی صفحه کامپیوتر هنگام تایپ را می­‌دانند و بنابراین نگاه کردن به صفحه کلید برای تایپ کردن، بر تصمیم صدور نتیجه آزمون شما تأثیری نخواهد گذاشت.

همچنین اگر وب‌کم شما در محلی قرار دارد که در مرکز فوقانی مانیتور نیست، ممکن است این پیغام را دریافت کنید که مثلا، وب کم نباید در کنار کامپیوتر یا روی میز قرار گیرد، بنابراین دوربین باید مستقیماً در بالای مانیتور و در مرکز آن قرار بگیرد.

 • یادداشت برداری ممنوع است.

درصورتی که در هنگام برگزاری آزمون زبان انگلیسی دولینگو چیزی بنویسید، نتیجه آزمون شما صادر نشده و دیگر مجاز به انجام دوباره آزمون نخواهید بود.

 • استفاده از تلفن یا گوشی موبایل ممنوع است.

در صورت استفاده از موبایل و تلفن در هنگام برگزاری آزمون دولینگو، نتیجه شما صادر نشده و مجاز به انجام دوباره آزمون نخواهید بود.

 • استفاده از کروم بوک، آی پد، تبلت و دیگر دستگاه­‌های هوشمند برای انجام آزمون ممنوع است.
 • استفاده از هدفون و ایرپاد ممنوع است.

اگر هنگام برگزاری آزمون دولینگو، از هدفون یا ایرپاد استفاده کنید، نتیجه شما صادر نشده و باید مجدداً آزمون را انجام دهید.

 • در طی یک ماه، می­‌توانید دوبار این آزمون را بدهید، یعنی اگر به هردلیلی، مانند، اشکالات فنی یا قطع اینترنت در زمان آزمون، آزمون شما تکمیل نشد، مجاز هستید آزمون را در زمان دیگری مجددا انجام دهید، و برای شما انجام تنها یک بار آزمون محسوب می‌­شود.

حین انجام آزمون دولینگو (Duolingo) از چه قوانینی باید پیروی کنیم؟

ضمن برگزاری آزمون دولینگو بایستی قوانین زیر را رعایت کنید:

 • اطمینان حاصل کنید که در یک اتاق آرام و با نور کافی تنها هستید.
 • اطمینان حاصل کنید که گوش­‌های شما همیشه قابل رویت باشد و پوشانده نشده باشد (به عنوان مثال پوشیده از مو، کلاه و غیره نیست).
 • مطمئن شوید که چهره شما توسط عینک آفتابی یا سایر لوازم جانبی پوشیده نشده­‌است.
 • هدفون یا ایرپاد استفاده نکنید.
 • از وسایلی مانند، گوش­ی‌های موبایل، جزوه یا کتاب­‌های آموزشی استفاده نکنید.
 • با شخص دیگری‌ صحبت نکنید.
 • از وسایل نوشتاری یا کاغذ استفاده نکنید.
 • به هر دلیلی صفحه آزمون را روی مرورگر وب خود رها نکنید.
 • تنها به صفحه مانیتور نگاه کنید.

اگر هر یک از قوانین آزمون زبان انگلیسی دولینگو را نقض کنید، دولینگو مجاز است بدون بازپرداخت هزیمه آزمون، نتیجه آزمون شما را تایید نکند یا نتایج آزمون‌­های قبلی را بی اعتبار سازد. بسته به میزان تخلف، ممکن است داوطلبان از شرکت دوباره در آزمون دولینگو برای همیشه محروم شوند.

پس از اتمام آزمون، یک ناظر، ویدیو تست شما را بررسی می­‌کند تا مطمئن شوند از تمام قوانین در طول آزمون پیروی کرده‌­اید.

ساختار آزمون دولینگو (Duolingo)

آزمون دولینگو (Duolingo) دارای سه بخش اصلی است:

بخش اول آزمون دولینگو: Quick Setup

 • این بخش شامل مقدمه ای است بر آزمون Duolingo که قوانین و مقررات وضع شده در آزمون دولینگو را بررسی می‌­کند.
 • بخش اول آزمون دولینگو 10 دقیقه طول می­‌کشد.
 • این قسمت در نمره شما تاثیری نخواهد داشت.

بخش دوم آزمون دولینگو: Adaptive Questions

 • بخش سؤالات تطبیقی قسمت عمده آزمون را تشکیل می‌­دهد و همانطور که در بالا گفته شد، میزان سختی و آسانی سوالات به عملکرد شما در پاسخگویی به سوالات قبلی وابسته است.
 • هدف از سوالات تطبیقی در آزمون دولینگو، ارزیابی دانش شما در موارد زیر است:
 • واژگان انگلیسی (English vocabulary)
 • نحوه نگارش و قرارگیری کلمات و عبارات به صورت درست در جمله (syntax)
 • تلفظ واژگان انگلیسی (phonetics)
 • بیان واژگان انگلیسی با استرس(تاکید) و آهنگ درست (stress and intonation of English words)
 • مهارت‌­های خواندن، نوشتن و گوش دادن
 •  ترتیب انواع مختلف سؤالات در آزمون دولینگو، به استثناء دو سوال آخر، کاملا تصادفی است. پاسخ دو سوال آخر شامل، یک پاسخ نوشتاری طولانی­‌تر (50 تا 100 کلمه) و یک پاسخ گفتاری (30-90 ثانیه) است که باید با کلیک بر روی گزینه “Recording” صدای خود را ضبط کنید.
 • نمره شما در آزمون دولینگو براساس ارزیابی مهارت­‌های ذکر شده در بالا مشخص خواهد شد.
 • کل زمان بخش سوالات تطبیقی 25 دقیقه است.

بخش سوم آزمون دولینگو: Video Interview & Writing Sample

 • بخش سوم آزمون دولینگو (Duolingo)، شامل دو تسک می­‌باشد، انجام یک مصاحبه ویدئویی و نوشتن یک نمونه رایتینگ. که هر دو آن­ها همراه با نمره آزمون شما برای موسسات و دانشگاه­‌هایی که می­‌خواهید، ارسال می­‌شوند. در واقع این بخش، این امکان را به تیم پذیرش می‌­دهد تا در مورد شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و برای خود شما هم فرصتی است برای نشان دادن مهارت زبان انگلیسی­‌تان.
 • در تسک اول، دو موضوع به شما پیشنهاد می­‌شود که باید از میان آن­ها یکی را انتخاب کرده و درحالی که ویدئو شما ضبط می­‌شود، به صورت شفاهی به مدت 1 تا 3 دقیقه، در مورد آن موضوع صحبت کنید.
 • در تسک دوم، مانند تسک اول، می­‌بایست از میان دو موضوع پیشنهادی، یکی را انتخاب کنید و در مدت زمان 3 تا 5 دقیقه پاسخ خود را به صورت یک متن بنویسید.
 • به علاوه یک تایمر وجود دارد که زمان را به شما نشان می­‌دهد، بنابراین نگران از دست دادن زمان در این بخش نباشید.
 • برای هر تسک 30 ثانیه زمان دارید تا موضوع را بخوانید و انتخاب کنید و در مورد پاسخ خود فکر کنید.
 • عملکرد شما در بخش سوالات تطبیقی، تعیین کننده سوالات بخش مصاحبه ویدئویی و نمونه رایتینگ است.
 • مدت زمان بخش سوم آزمون دولینگو تنها 10 دقیقه می­‌باشد.

شما می‌توانید پاسخ‌­های خود را قبل از ارسال نتایج خود به دانشگاه‌­ها، بررسی کنید و اگر از عملکرد خود راضی نیستید، مجددا در آزمون دولینگو شرکت کنید.

انواع سوالات آزمون دولینگو (Duolingo)

بخش دوم آزمون دولینگو (Doulingo) دارای 8 نوع سوال است. 6 نوع از آن­ها (Gap-fill Reading Passage، C-test Questions، English Word Selection، Listen and Write، Read and Speak) تطبیقی هستند و 2 نوع دیگر (Extended Speakingو Extended Writing) که طولانی­‌تر نیز می­‌باشند، در انتهای سوالات تطبیقی ارائه می­‌شوند. در ادامه به بررسی هریک از انواع این سوالات می­‌پردازیم.

 • پر کردن جاهای خالی در متن (Gap-fill Reading Passage)

در سوالات Gap-fill Reading Passage آزمون دولینگو، متنی از یک منبع ادبیات انگلیسی به شما داده می­‌شود. در طول متن جاهایی خالی‌­ وجود دارد که برای هر جای خالی تعدادی کلمه پیشنهاد می‌­شود و شما باید از میان کلمات داده شده، جواب مناسب را انتخاب کنید.

متن­‌های ریدینگ معمولا دشوارند، چراکه از متون ادبی اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 میلادی گرفته می­‌شوند که به نثر نوشته شده‌­اند. بنابراین بسیاری از داوطلبان با این سبک از متون انگلیسی، آشنایی ندارند و همین امر سبب می‌­شود تشخیص درست گرامر واژه مناسب برای جاهای خالی، اندکی دشوار باشد. اما تطبیقی بودن آزمون دولینگو  این امکان را فراهم می­‌سازد که اگر موفق نشدید به تعدادی از سوالات درست پاسخ دهید، متونی به شما داده شود که ساده­‌تر و منطقی­‌تر باشند.

 • پرکردن حروف گمشده (C-test Questions)

در سوالات C-test متنی کوتاه (حدود 4 تا 5 خط) به شما داده می‌­شود که جملات ابتدایی و انتهایی آن کامل نوشته شده است، اما همانطور که در شکل می­‌بینید، باقی متن دارای لغاتی که جای نیمه دوم حروف آن­ها خالی است و شما می­‌بایست در مدت زمان 3 دقیقه، براساس مفهومی که از متن دریافت می‌­کنید و موضوع مورد بحث در متن، این لغات را تشخیص داده و جمله را کامل کنید.

سوالات C-test دانش نگارش انگلیسی (syntax) داوطلبان را از طریق تشخیص دیکته لغات ارزیابی می­‌کنند.

آزمون دولینگو C-test

آشنایی با بخش C-test در آزمون دولینگو

 • چگونه برای سوالات C-test آزمون دولینگو آماده شویم؟

برای این که بتوانید به سوالات C-test آزمون دولینگو به خوبی پاسخ دهید، می­‌بایست متونی مانند بیوگرافی یا تاریخ که براساس زندگی وافعی مردم هستند و مقالات پیشرفته زبان انگلیسی را مطالعه کنید. چراکه در اغلب موارد، این سوالات از متون تاریخی انتخاب می‌­شوند که زبانی آکادمیک دارند. اگر خواندن این سبک از متون انگلیسی برای شما خسته کننده است، می­‌توانید خواندن مقالات روزنامه‌­ها، مقالات مجلات و رمان­‌ها را جایگزین آن کنید.

سوالات C-test به دلیل ارائه لغات پیچیده‌­ای که تنها براساس متن باید به آن­ها پی ببرید، اغلب برای بسیاری از داوطلبان غیرانگلیسی زبان سوالات دشواری محسوب می­‌شوند.

 • انتخاب واژه انگلیسی (English Word Selection)

بخش سوالات English Word Selection آزمون دولینگو، شامل دو نوع سوال می‌­باشد:

1. بخش اول، انتخاب واژه(کتبی) یا (English Word Selection (Written

در سوالات (English Word Selection(written، تعدادی واژه انگلیسی واقعی مانند، resentment, vanquish و تعدادی واژه که ظاهرا مانند لغات انگلیسی هستند مثل واژه­‌های، commemoral, executrive ارائه می‌­شود  و شما باید واژه­‌های انگلیسی درست را از میان آن­ها تشخیص دهید، اما لزومی ندارد که حتما معنی یا مفهوم آن­ها را بدانید.

ظاهرا این نوع از سوالات آزمون دولینگو ساده به نظر می­‌رسند اما واژه­‌های درست داده شده در سوال لغاتی هستند که زیاد به کاربرده نمی­‌شوند و قبلا با آن­ها مواجه نشده­‌اید و همین امر تشخیص درست بودن این واژه‌­ها را مشکل می‌­سازد.

همانطور که در شکل زیر مشاهده می­‌کنید، در مدت زمان یک دقیقه باید از میان 18 کلمه ارائه شده واژه‌­های انگلیسی درست را پیدا کنید.

این نوع از سوالات انتخاب واژه، تنها دانش واژگان زبان انگلیسی داوطلبان را مورد سنجش قرار می­‌دهد.

سوالات انتخاب واژه انگلیسی کتبی آزمون دولینگو

آشنایی با بخش انتخاب واژه انگلیسی کتبی آزمون دولینگو

2. بخش دوم، انتخاب واژه(صوتی) یا (English Word Selection (Audio

در سوالات (English Word Selection (Audio مانند نوع نوشته شده آن­ها، تعدادی واژه انگلیسی واقعی و شبه انگلیسی ارائه داده می­‌شود. اما همانطور که در شکل می­‌بینید، اینبار این واژه­‌ها به صورت فایل‌­های صوتی هستند، که با کلیک بر روی هر کلمه، واژه مربوطه پخش شده، و شما 90 ثانیه وقت خواهید داشت تا واژه­‌های انگلیسی درست را از میان این 9 واژه تشخیص دهید.

این نوع از سوالات میزان دانش واژگان انگلیسی و مهارت گوش دادن داوطلبان را مورد ارزیابی قرار می‌­دهند.

انتخاب واژگان انگلیسی صوتی دولینگو

آشنایی با بخش انتخاب واژگان انگلیسی صوتی آزمون دولینگو

 • چگونه برای سوالات English Word Selection  آزمون دولینگو آماده شویم؟

کسب آمادگی لازم برای پاسخ­گویی به سوالات English Word Selection آزمون دولینگو، در هر دو نوع Written  و Audio نیازمند تقویت دایره واژگان زبان انگلیسی می­‌باشد.

برای انجام تمرینی که همیشگی و مداوم باشد، بهتر است خواندن متون انگلیسی، دیدن فیلم­‌های انگلیسی زبان و ویدئوهای YouTube (به ویژه همراه با زیرنویس انگلیسی) برای شما تبدیل به یک عادت شود.

صحبت کردن با انگلیسی زبانان این فرصت را فراهم می‌­کند تا تعداد زیادی واژه جدید یاد بگیرید.

گوش دادن به پادکست­‌های مختلف نیز برای تقویت لیسنینگ شما بسیار مفید است.

به علاوه استفاده از جزوات واژگان موسسه تخصصی زبان انگلیسی کوییک که توسط اساتید مجرب ما سطح بندی و موضوع بندی شده است، می­‌تواند در بهبود واژگان انگلیسی شما بسیار موثر باشد.

 • گوش بدهید و بنویسید! (Listen and Write)

در بخش سوالات Listen and Write آزمون دولینگو، می­‌بایست به یک جمله انگلیسی گوش دهید و آن را لغت به لغت بنویسید. این جمله را تا سه بار می­‌توانید پخش کنید و کلا یک دقیقه زمان خواهید داشت تا این جمله را گوش دهید و بنویسید.

جملات بعدی به تدریج طولانی­‌تر می­شوند، بنابراین علاوه بر شنیدن تمام کلمات یک جمله باید بتوانید آن را خوب به خاطر بسپارید. این نوع از سوالات آزمون دولینگو مهارت گوش دادن و نوشتن داوطلبان را می‌­سنجد بنابراین نیازی به فهم معنا و مفهوم جملات بیان­ شده نیست.

آشنایی با بخش Listen and Write آزمون دولیگو

آشنایی با بخش Listen and Write آزمون دولینگو

 • چگونه برای سوالات Listen and Write  آزمون دولینگو آماده شویم؟

برای کسب آمادگی در سوالات Listen and Write آزمون دولینگو، به پادکست­‌هایی با لهجه آمریکایی گوش دهید. به ویژه به انواع اصطلاحات یا ضرب­‌المثل­‌هایی که مورد استفاده قرار می­‌دهند، توجه کنید، چراکه در طراحی این نوع از سوالات بسیار استفاده می­‌شوند.

برای پاسخگویی به سوالات Listen and Write بهتر است پس از یک بار شنیدن جمله، هر آنچه که شنیده‌­اید را در محل مورد نظر تایپ کنید، و دو فرصت بعدی پخش جمله را برای چک کردن یا کامل کردن جمله‌­ای که نوشته‌­اید، استفاده کنید.

 • بخوانید و صحبت کنید (Read and Speak)

در بخش سوالات Read and Speak آزمون دولینگو، می‌­بایست جمله‌­ای که در گیومه نوشته شده را با صدای بلند بخوانید. در این بخش 20 ثانیه فرصت دارید تا با کلیک بر روی گزینه Recording جمله مربوطه را بخوانید و صدای خود را ضبط کنید. در اینجا هم، جملات بعدی به تدریج طولانی­‌تر می­‌شوند.

هدف از طرح این سبک از سوالات، ارزیابی مهارت­‌های خواندن (به ویژه با صدای بلند)، گوش دادن و تولید جمله قابل فهم است که تحت تأثیر خصوصیاتی مانند لهجه، ریتم و استرس لغات می­‌باشد.

آشنایی با بخش Read and Speak

آشنایی با بخش Read and Speak آزمون دولینگو

 • چگونه برای سوالات  Read and Speak آزمون دولینگو آماده شویم؟

برای این که در سوالات Read and Speak آزمون دولینگو عملکرد خوبی داشته باشید، می‌­بایست متون مختلف زبان انگلیسی،  را با صدای بلند بخوانید. همچنین می‌­توانید صدای خود را ضبط کنید تا با گوش دادن به صدایتان، تلفظ­‌های اشتباه خود را پیدا کنید.

 • سوالات Extended Speaking در آزمون دولینگو

پس از اتمام سوالات تطبیقی آزمون، سوالات Extended Speaking وجود دارند که معیار اصلی سنجش مهارت Speaking شما می­‌باشند. این بخش خود شامل دو نوع سوال است که به گونه­‌ای طراحی می‌­شوند که داوطلبان با هر سطحی از زبان انگلیسی را مورد ارزیابی قرار دهند. میزان سختی این سوالات به نحوه عملکرد شما در بخش تطبیقی بستگی دارد.

انواع سوالات بخش Extended Speaking عبارتند از:

 • توصیف تصویر (Picture Description Task)

همانطور که در شکل­ می­‌بینید، در سوالاتpicture description ، تصویری از انسان­‌ها، حیوانات یا یک شي ارائه می‌­شود و شما 3 ثانیه زمان خواهید داشت تا در میکروفون لپ تاپ خود بگویید، این شکل چه چیزی را نشان می­‌دهد. معمولا گفتن تنها یک کلمه کافی است.

سوالات توصیف تصویر، سوالات مشکلی نیستند، فقط کافی است، بدون داشتن استرس، با دقت و سریع به آن­ها پاسخ دهید.

این سوال مهارت صحبت کردن شما (تلفظ، مکان درست استرس یا تاکید روی واژگان، لهجه) را بررسی می­‌کند.

آشنایی با بخش توصیف تصویر (Picture Description Task) در آزمون دولینگو

آشنایی با بخش توصیف تصویر (Picture Description Task) در آزمون دولینگو

 • پاسخگویی شفاهی (Independent Speaking Tasks)

سوالات Independent Speaking Tasks به صورت سه تسک مطرح می‌­شوند. همانطور که در شکل می‌­بینید، هریک از تسک­‌های  1 و 2، 4 سوال نوشتاری دارند. و برای هر تسک 30 ثانیه زمان دارید تا سوالات را بخوانید و با کلیک بر روی گزینه Start در مدت زمان90 ثانیه پاسخ خود را به صورت شفاهی بیان کنید.

آشنایی با بخش پاسخگویی شفاهی (Independent Speaking Tasks)

آشنایی با بخش پاسخگویی شفاهی (Independent Speaking Tasks) آزمون دولینگو

تسک 3، شامل یک سوال است که به صورت شفاهی پخش شده و 90 ثانیه زمان خواهی داشت تا پاسخ آن را بیان کنید.

تسک 3 بخش شفاهی آزمون دولینگو

تسک 3 بخش شفاهی آزمون دولینگو

 • چگونه برای سوالات Extended Speaking آزمون دولینگو آماده شویم؟

برای کسب آمادگی در سوالات Extended Speaking آزمون دولینگو، از کتاب­‌های اسپیکینگی که در بخش منابع آزمون دولینگو معرفی کردیم، استفاده نمایید. به صورتی که به مدت یک دقیقه و نیم به نمونه سوالات موجود در این کتب پاسخ داده و صدای خود را ضبط کنید. به این ترتیب صحبت کردن در این مدت زمانی را تمرین خواهید کرد و با گوش دادن به صدای خود، می‌­توانید تلفظ و ریتم صحبت کردن‌تان را بهبود ببخشید.

توجه داشته باشید که از کل مدت یک دقیقه و نیمی که فرصت دارید برای صحبت کردن استفاده کنید و از به­‌کار بردن کلماتی مانند،  “Um” “You Know” بپرهیزید.

 • سوالات Extended Writing

سوالات Extended Writing آزمون دولینگو، معیاری برای سنجش مهارت نوشتاری شما می­‌باشند. این بخش شامل 4 سوال است که به صورت دو تسک یا دو نوع سوال مطرح می­شوند.

 • توصیف تصویر (Picture Description Task)

در بخش Picture Description Task، سه تصویر ارائه می­‌شود که برای هر کدام 60 ثانیه فرصت دارید تا یک یا جند جمله در توصیف آن بنویسید. این تصاویر به گونه­‌ای انتخاب می‌­شوند که داوطلبان این فرصت را داشته باشند تا توانایی نوشتاری خود را در جنبه­‌های مختلف نشان دهند.

اگر نام چیزی را در تصویر نمی­‌دانید، نترسید و با استفاده از واژه­‌هایی که می­‌دانید آن را توصیف کنید. این یک روش بسیار کاربردی برای زمانی است که یک واژه را به خاطر نمی­‌آورید.

آشنایی با بخش توصیف تصویر (Picture Description Task) آزمون دولینگو

آشنایی با بخش توصیف تصویر (Picture Description Task) آزمون دولینگو

 • پاسخ­گویی نوشتاری (Independent Writing Task)

در بخش Independent Writing Task می بایست به سوال یا سوالاتی که در مورد یک موضوع خاص (مانند، سهم دانشمندان و هنرمندان در جامعه) مطرح شده است، پاسخ دهید. شما 5 دقیقه فرصت خواهید داشت تا بین 50 تا 100 لغت بنویسید.

این سوال میزان دانش واژگان و هر دو مهارت رایتینگ و ریدینگ شما را ارزیابی می­‌کند.

پاسخ­گویی نوشتاری (Independent Writing Task)

آشنایی با پاسخ­گویی نوشتاری (Independent Writing Task) آزمون دولینگو

نحوه نمره­‌دهی در آزمون دولینگو (Duolingo)

تطبیقی و کامپیوتری بودن آزمون دولینگو سبب می‌شود، نحوه نمره­‌دهی این آزمون کاملا اتوماتیک و سریع باشد.

برای سوالات جای خالی، انتخاب واژه انگلیسی درست، گوش دادن و نوشتن جمله، نمره­‌دهی براساس درست یا غلط بودن پاسخ شماست. اما هیچ اطلاعاتی در مورد چگونگی نمره‌­دهی برای سوالات خواندن و صحبت کردن در دسترس نیست، اما احتمالا نمره این نوع از سوالات آزمون دولینگو براساس الگوریتمی محاسبه می­‌شود که موارد زیر را مورد ارزیابی قرار می­‌دهد:

 • سرعت صحبت کرد
 • مدت زمان مکث­‌ها
 • زیر و بمی صدا و لهجه

در واقع در آزمون دولینگو مهارت زبان انگلیسی شما با استفاده از مقیاسی که بین 10-160 متغیر است، اندازه گیری می­‌شود. نمره نهایی همراه با توضیحات مختصری ارائه می‌­شود که بیان می­‌کند، نمره آزمون شما به چه معناست و در چه سطحی از زبان انگلیسی هستید.

نمره نهایی با 5 نمره ارفاق و به صورت دو مقیاس ارائه شده در جدول زیر اعلام می‌­شود

AbilitiesCERFScales
·فهم کلمات و عبارات انگلیسی
·فهم و درک طلاعات پایه‌ای زبان انگلیسی و بیان توانایی­‌های خود به طور کلی
A1/A2

10-55

·فهم نکته و اطلاعات اصلی یک سخنرانی یا مطلب در مورد مسائل روزمره مانند کار و مدرسه
·توصیف تجربیات، اهداف، انتخاب­‌ها و برنامه‌­ریزی­‌ها، هرچند که با مکث و تامل باشد.
B160-85
· برآورده کردن اکثر اهداف ارتباطی آزمون، حتی در مورد موضوعات ناآشنا
· فهم نکته اصلی در مطالبی با موضوعات حقیقی و همچنین با موضوعات انتزاعی

·توانایی برقراری ارتباط با یک گوینده ماهر به راحتی

B290-115
· فهم تنوع کلامی زبان­ انگلیسی نوشته شده و صحبت شده در آزمون مثلا مکالمه محاو‌ره‌ای که برای موقعیتی خاص استفاده می‌شود.
·درک زبان ضمنی، تجسمی، عمل‌­گرا و اصطلاحی (زبان انگلیسی مکتوب)

·توانایی استفاده از زبان انگلیسی به طور موثر و انعطاف پذیر در اکثر موقعیت­های اجتماعی، علمی و حرفه­‌ای

C1/C2120-160

مقایسه نمره آزمون زبان انگلیسی دولینگو (Duolingo) با آزمون­های تافل و آیلتس

جداول زیر براساس تحقیقاتی ارائه شده‌­اند که در زمینه مقایسه‌ی نمرات آزمون انگلیسی دولینگو Duolingo با نمرات نهایی آزمون تافل (TOEFL iBT) و آیلتس (IELTS)، صورت گرفته است، لذا به شما کمک خواهد کرد تا آزمون مناسب خود را به درستی انتخاب کنید.

DuolingoIELTS
101.5
152
20-252.5
30-403
45-503.5
55-604
65-704.5
75-805
85-905.5
95-1006
105-1106.5
115-1207
125-1307.5
135-1408
145-1508.5
155-1609
DuolingoTOEFL
10-250
301
352-4
405-8
459-13
5014-19
5520-25
6026-31
6532-37
7038-43
7544-49
8050-55
8556-61
9062-67
9568-73
10074-79
10580-85
11086-91
11592-96
12097-102
125103-107
130108-112
135118-115
140116-118
145119
150-160120

برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون دولینگو (Duolingo) در موسسه تخصصی زبان کوییک

با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات و موانع زیاد برای انجام فرآیندهای مهاجرت از قبیل تحصیلی و کاری موسسه تخصصی زبان کوییک نیازهای شما زبان‌آموزان را بدون پاسخ نگذاشته است و اقدام به برگزاری دوره‌های آمادگی دولینگو نموده است.

لازم به ذکر است که دوره‌های این آزمون در موسسه تخصصی زبان کوییک برای تمامی سطوح به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌گردد. موسسه تمامی مراحل ثبت‌نام و امادگی را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد داد و شما می‌توانید با خیال راحت به مهاجرت خود فکر کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دوره‌های آزمون دولینگو، می توانید با ما تماس بگیرید و مشاورین ما تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تقلب در آزمون دولینگو (Doulingo)

برخلاف تصوری که درباره امکان تقلب در آزمون دولینگو (Doulingo) وجود دارد، این آزمون از امنیت بالایی برخوردار است. چراکه هنگام برگزاری آزمون تعدادی Safeguard حضور دارند تا مطمئن شوند شرکت‌کنندگان، تقلب نمی­‌کنند.

شما باید پاسپورت و مدارک خود را به دوربین نشان دهید، مجاز به استفاده از هدفون نیستید، باید تنها فردی باشید که در یک اتاق روشن حضور دارد و می‌بایست در تمام مدت جلو دوربین قابل مشاهده باشید. بنابراین بسیار دشوار خواهد بود که در طول آزمون کسی به شما کمک کند یا بتوانید تقلب کنید.

فروش آزمون دولینگو (Doulingo)

اخیرا آگاه شده‌­ایم، برخی از افراد با دریافت هزینه‌­های زیاد، به کسانی که به مدرک زبان انگلیسی دولینگو نیاز دارند، این تضمین را می­دهند که تنها با دریافت مدارک شناسایی، به جای آن­ها آزمون داده و نمره مورد نظرشان را دریافت می­‌کنند. از آنجایی که تجربه ما در آزمون دولینگو نشان می­‌داد، امکان تقلب در این آزمون به هیچ وجه وجود ندارد، لذا به عنوان مشتری، با یکی از مراکزی که چنین ادعایی دارند، تماس گرفته و از آن­ها خواستیم شرایط و نحوه انجام این کار را توضیح دهند.

اولین نکته‌­ قابل توجه، هزینه 2000 دلاری بود که این شخص برای انجام آزمون دولینگو درخواست کرد. اما مسئله اصلی که وکیل موسسه پس از صحبت با این فرد، بیان کرد، این است که امکان کلاه­برداری در این کار بسیار بالاست و به دلیل این که تقلب کردن و انجام آزمون توسط شخصی غیر از صاحب مدرک شناسایی ارائه شده در آزمون، خود نوعی جرم محسوب می‌­­شود، فردی که از او کلاهبرداری شده، امکان هیچ­‌گونه پیگری قانونی و شکایت برای بازگشت پول خود را ندارد.

پرواضح است، آزمونی که در این سطح وسیع در سراسر جهان، برگزار می­‌شود و مورد پذیرش مراکز و دانشگاه‌­های معتبر جهانی است، آزمونی است که امکان تقلب در آن تقریبا صفر درصد باشد، تا بتواند به عنوان معیاری معتبر برای ارزیابی افراد در نظر گرفته شود.

کسب پذیرش از دانشگاه‌های کانادا، هلند و انگلستان با موسسه کوییک با آزمون دولینگو

موسسه کوییک به عنوان سریع‌ترین موسسه در امر پذیرش و ویزا به عنوان نماینده بسیاری از دانشگاه‌ها در کانادا، هلند و انگلستان به حساب می‌آید. اگر موفق به شرکت در آزمون آیلتس نشدید نگران نباشید چرا که ما پذیرش دانشگاه‌هایی را برای شما کسب می‌کنیم که در حال حاضر آزمون دولینگو را برای اعطای پذیرش به شما نیاز دارند.

پرسش‌های متداول در زمینه آزمون دولینگو (Duolingo)

هزینه آزمون دولینگو (Duolingo) چقدر است؟

هزینه این آزمون نسبت به آزمون‌های دیگر بسیار کم و مبلغ 49 دلار آمریکا می‌باشد.

امکان تقلب در آزمون دولینگو (Duolingo) وجود دارد؟

با توجه به این که همه چیز به صورت کاملا هوشمند چک می‌شود امکان تقلب کردن بسیار سخت و غیرممکن است.

منابع آزمون دولینگو (Duolingo) برای آمادگی آزمون کدام است؟

به طور کلی چون این آزمون سطح سواد انگلیسی شما را ارزیابی می‌کند منابع همان منابع رایج برای بهبود دانش زبان انگلیسی شما می‌باشد. برای آشنایی با نحوه سوال‌ها می توانید به سایت آزمون مراجعه کنید.

مهارت‌های مورد ارزیابی در آزمون کدام است؟

این آزمون به صورتی طراحی شده است که هر چهار مهارت Speaking , writing, Reading و Listening شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

آزمون دولینگو سخت‌تر است یا آیلتس؟

هر دو امتحان سطح دانش زبان را مورد ارزیابی قرار می‌دهند اما با توجه به نظرسنجی از زبان‌آموزان، آزمون دولینگو آسان‌تر تلقی می‌شود.

آیا آزمون دولینگو برای مهاجرت کاری و تحصیلی قابل ارائه است؟

در حال حاضر به دلیل شرایط موجود بسیاری از دانشگاه‌ها کانادا و آمریکا برای پذیرش تحصیلی این مدرک را قبول دارند، برای مهاجرت کاری بستگی به کارفرما دارد و از طریق مکاتبه می‌توانید از این موضوع مطلع شوید.

این نوشته چقدر مفید بود؟

[تعداد: 24   میانگین: 4.6/5]

مطالب مرتبط

guest
105 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
سارا تریقی
سارا تریقی

سلام
من کلاس گروهی دولینگو میخواستم. ولی متاسفانه نمیتونم باهاتون تماس بگیرم. میشه راهنماییم کنید؟

محسن
محسن

ممنون از مطلب بسیار خوبتون
ایا مطمین هستید که دانشگاه اف دی یو fdu این ازمون رو در حال حاضر قبول داره یا خیر؟

mehran
mehran

سلام ممنون از مطالب و راهنمایی های مفیدتون
در حین آزمون پاسپورت و شناسنامه به چه نحو چک می شود؟
استفاده از نرم افزار های دیگر مثل دیکشنری در حین آزمون مجاز هست؟ آیا از صفحه اسکرین در حین ازمون فیلم برداری میشود؟ چطوری چک میکنن که کسی تقلب نکنه؟

مهسا
مهسا

با سلام. یکی از دانشگاه هایی که اقدام کرد به خاطر شیوع ویروس کرونا ازم خواسته آزمون دولینگو بدم. و نمیدونم باید از کجا و چطوری بخونیم. آیا موسسه شما جلسه مشاوره و تعیین سطح برای آزمون دولینگو هم داره؟ از چه طریقی باید از کلاساهاتون مطلع بشم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
البته تا قبل از خوندن این مقاله خیلی سر در گم بودم و اطلاعات خیلی خوبی راجع به آزمون دولینگو به من داد.
متشکرم

مهسا
مهسا

ممنون از پاسخگویی خوبتون

reza
reza

بهترین مطلب درباره ازمون دولینگو واقن عالی بود عالیییی

مینا
مینا

سلام
دولینگو سخت تره یا آیلتس؟

ندا
ندا

تقلب اگر در آسمان هفتم هم باشد مردان و زنانی از سرزمین پارس به ان دست خواهند یافت

مرتضی
مرتضی

آیا دوره آزمون دولینگو در موسسه برگزار می شود،هزینه آزمون چقدر است؟ آیا موسسه ثبت نام آزمون را انجام می دهد؟

یاسمین
یاسمین

تشکر 🌸

علی م
علی م

با تشکر. خیلی مطلب کاملی بود.

شایان
شایان

من قصد ازمون دادن دارم برای ازمون دولینگو شرکت کنم ولی نمیتونم ثبت نام کنم میتونید از طریق خود موسسه کوییک برام انجام بدید

زهرا سید صالحی
زهرا سید صالحی

باسلام.
این مقاله همه اطلاعات لازم برای آزمون دولینگو رو به من داد. البته تو یه سایت دیگه تقریبا مشابه هم این مقاله رو دیده بودم، اما نه انقد کامل. میتونم بپرسم رفرنس اصلی این مقاله کدومه؟
متشکرم

زهرا سید صالحی
زهرا سید صالحی

ممنون از پاسخگویی.
نحوه ثبت نام آزمون دولینگو به چه صورت است؟

امیری
امیری

هزینه آزمون به دلار روز پرداخت میشه؟

shabahang
shabahang

با سلام واحترام
از توضیحات کامل و جامعتون بسیار سپاسگزارم.

رها میری
رها میری

سلام.
دوره های آمادگی آزمون دولینگو در زمان شیوع ویروس کرونا به جه صورتیه؟

فرشاد
فرشاد

با راهنمایی های کوییک من سه روز پیش امتحان دولینگو دادم و ۱۲۵ شدم. خیلی ممنونم ازتون

سارا
سارا
پاسخ به  فرشاد

میتونید راهنمایی کنید سطح سوالات را

نیلا
نیلا

سلام
من قصد شرکت در آزمون دولینگو Duolingo را دارم ولی نمیتونم ثبت نام کنم شما برای من کار ثبت نام آزمون دولینگو رو انجام میدید ؟

nila
nila

سلام میخواستم بدونم برای ازمون دولینگو تو ایران فیلتر شکن لازمه؟و اینکه چجوری باید هزینه رو پرداخت کنم؟با تشکر

mohamad
mohamad

بدون فیلتر شکن وارد نمیشه . ولی فیلترشکن میزنم وارد میشه

علی رضا
علی رضا

سلام.
من فگر می کنم امکان تقلب تو آزمون Duolingo باشه، میشه در این باره توضیح بدید.
متشکرم

گلشن
گلشن

مثل همیشه مطالبتون عالی و کاربردیه، ممنون از اطلاعات مفیدتون

محمود
محمود

سلام
میخواستم بدونم میتونم بیام موسسه امتحان رو بدم؟
من یکم استرس دارم ثبت نام کردم برای ازمون duolingo من میتونم رو کمک شما حساب کنم ؟

شروین بیات
شروین بیات

سلام.
دوره های آزمون Doulingo در موسسه کوییک چقد طول میکشه؟

علی رفیعی
علی رفیعی

آزمون Doulingo با اینترنت منزل قابل انجام است؟

رویا
رویا

سلام کلاس های امادگی ازمون دولینگو در موسسه کوییک برگزار میشه؟
برای ثبت نام در کلاس های امادگی ازمون دولینگو باید چیکار کنم؟

سیاوش
سیاوش

سلام.ببخشید نمره 70-110 یعنی چی؟ توی تست اولیه این نمره رو داده

سیاوش
سیاوش

سپاس فراوان از شما

لعیا
لعیا

من امروز ازمون دولینگو شرکت کردم
قبل از ازمون خیلی خیلی استرس داشتم چون خیلی برام حیاطی بود
واقعا از مجموعه کوییک با نوشتن این مقاله ممنونم
خیلی خوب بود برام چون دقیقا همه چیز مثل اون چیزی پیش رفت که اینجا صحبت شده بود دربارش.
خیلی ممنونم حتی از نمونه های انگلیسی کامل تر بود
مرسی کوییک

فرزاد عغلمند
فرزاد عغلمند

سلام
خیلی کامل بود. به نظر میرسه این مطب برای خیلی از سایت های حتی معتبر مرجع آزمون دولینگو شده.

سهیل
سهیل

سلام. من میخواستم امتحان دولنگو بدم ولی احساس میکنم کیفیت تصویر webcam لپ تاپم خوب نیست. میشه بگید چطور میتونم از این مطمئن بشم قبل از اینکه امتحان بدم؟

سیما ر
سیما ر

سلام
موسسه کوییک پذیرش با گرفتن بورس تحصیلی هم انجام میده؟
من به خاطر هزینه بالای تحصیل در خارج از کشور دنبال دانشگاه هایی هستم که حداقل بخشی از هزینه تحصیل رو به صورت اسکولارشیپ بدم، ولی بیشتر دفاتر مهاجرتی که رفتم، دانشگاه هایی رو معرفی می کنن که بورسیه ندارن.
میشه لطفا راهنمایم کنید
متشکرم

rez.javid
rez.javid

سلام
من دنبال نمونه سوالات آزمون دولینگو هستم، می تونید راهنمایی کنید ؟

سیما
سیما

سلام ، اگر امتحان دولینگو بدیم تا چقد وقت اعتبار داره؟ یعنی مدت زبان اعتبار دولینگو مث ایلتس دو سال هست؟

موسسه تخصصي زبان كوييك
موسسه تخصصی زبان کوییک
پاسخ به  سیما

مدت زمان اعتبار دولینگو دو سال می باشد

محمد
محمد

سلام
جدیدا اعلام نتایج دولینگو دیر تر شده ؟

نگین
نگین

میخواستم بدونم اعتبار ازمون دولینگو تا کی هست؟

یزدی
یزدی

سلام
مشاوره برای آزمون Doulingo هم دارین؟

yavar
yavar

سلام
من از اصفهان اومدم موسسه شما آزموم دولینگومو دادم. چندین بار تو مراکز دیگه امتحان کرده بودم ولی متاسفانه آزمونم ثبت نمیشد. ولی تو موسسه کوئیک بالاخره تونستم امتحانو بدم. محیط و شرایط آزمون دولینگو کاملا فراهم بود برام. میخواستم اینجا ازتون تشکر کنم و به بقیه کسایی هم که نمیتونن آزمون دولینگو رو تو خونه بدن، پیشنهاد بدم که برن موسسه کوییک.
متشکرم

نیما
نیما

من ناشنوا هستم
میتونم در ازمون دولینگو شرکت کنم ؟

نیما
نیما

من ناشنوا هستم میتونم ازمون دولینگو بدم؟

یاسمین
یاسمین

سلام
میتونم در موسسه شما آزمون دولینگو رو امتحان بدم ؟

Thom
Thom

I have translated this blogpost and studied all information, you have written.
Thank you for useful data related to Duolingo test
Best article ever

سحر
سحر

موسسه کوییک
بهترین در ایلتس
به روز ترین در دولینگو
من تونستم با کوییک ایلتس شش و نیم بگیرم ۷ ماهه
و با دوره ده ساعته دولینگو نمره صد و بیست بگیرم
خیلی فوق العاده ممنون از راهنمایی و حمایت خصوصا دکتر جهانی فر و دکتر ذوالفقاری

بهزاد کمالی
بهزاد کمالی

سلام.
دوره های آزمون آمادگی برای Doulingo در موسسه کوییک چند وقت طول میکشه؟

مائده
مائده

کوییک یه دونه ای
بی رقیب، بهترین موسسه زبان ایران هستید
دانش بالای اساتید ، مدیریت خوب ، سرعت عمل بالا
ممنون از کادر زحمت کش شما که منو کمک کردید تا علاوه بر نمره ۱۱۵ دولینگو پذیرش منم بگیرید ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

yentob
yentob

hi Quickwithus
thank you for the most unique information
I have recommended all my friends to study this page related to Duolingo English Test
wish you best and success

منیر
منیر

اگر تو ازمون تقلب کنیم بفهمن چی میشه😂😂😂؟

ماندانا
ماندانا

من فرانسه‌هستم و قصد اپلای برای دانشگاه های کانادارو دارم. شما میتونید برای دوره آمادگی این آزمون کمکمون کنید؟

پریا رحبمی
پریا رحبمی

سلام آیا سایتی موجود هست که بشه آزمون آزمایشی بدیم که آشنا بشیم با آزمون ؟

Mohammad
Mohammad

سلام

یعنی واقعا نمیشه تقلب کرد ؟ استاد بشینه پشت لپ تاپت و بهت کمک کنه با هندزفری

ساناز
ساناز

سلام
ایا سفارت آزمون دولینگو رو قبول میکنه ؟
سفارت کانادا

محسن
محسن

من میخام برای کالج سنکا اقدام کنم
دولینگو رو قبول میکنه؟

پارمیدا
پارمیدا

سلام
من دو باز ازمون دادم و هر بار قطع شد
میتونم بیام موسسه کوییک امتحان بدم؟

کیوان
کیوان

با سلام سوالی داشتم

ببخشید هنگام آزمون اشاره کردید از هدفن نمیشود استفاده کرد

از هندز فری گوشی میتوان استفاده کرد؟

موسسه تخصصی زبان کوییک - آموزش تضمینی زبان از مبتدی تا پیشرفته
105
0
لطفا سوال یا دیدگاهتان را برای ما بنویسید!x