کلاس تضمینی خصوصی آیلتس

آیا قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشور یا دانشگاهی انگلیسی زبان را دارید؟ آیا تابحال هیچ مطالعه‌ای در زمینه انگلیسی نداشته‌اید؟ و یا تا حدی با زبان انگلیسی آشنایی دارید اما نمی‌توانید به تنهایی برای کسب نمره بالای آیلتس آماده شوید؟ نگران نباشید شما در هر سطح زبان انگلیسی که باشید می‌توانید با کلاس تضمینی خصوصی آیلتس در موسسه کوییک به نمره‌ای بالاتر از 6 در آزمون آیلتس دست پیدا کنید!

با شرکت در کلاس آیلتس می‌توانید از مبانی خواندن، نوشتن، درک مطلب یا هجی کردن، تا مهارت‌های بحث و تحلیلی کردن را یاد بگیرید. به عبارت دیگر، شرکت در این کلاس‌های خصوصی آیلتس کوییک باعث می‌شود که کاملاً پتانسیل‌های شما در تمام مهارت‌های چهار‌گانه آیلتس شکوفا شوند بدون آنکه نیاز باشد که شهریه اضافی پرداخت کنید.

با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا با تمامی شرایط کلاس خصوصی آیلتس موسسه کوییک آشنا شوید.

چرا به کلاس خصوصی آیلتس در موسسه کوییک برویم؟

با شرکت در کلاس خصوصی آیلتس موسسه کوییک و بهره‌گیری از بهترین منابع روز دنیا و مدرسین متبحر، می‌‌توانید به سرعت به نمره مورد نظر خود دست پیدا کنید. در این مسیر مدرس شما، بهترین راهنمای شما در زمینه آموزش است و به شما این اطمینان را می‌دهد که با گذراندن دوره، می‌توانید به نمره حداقل 6 دست پیدا کنید.

مزایا و خدمات کلاس خصوصی آیلتس نسبت به شهریه آن بسیار زیاد است. چراکه ابتدا سطح آیلتس شما ارزیابی می‌شود و مشاوره و راهنمایی مختص شما صورت می‌گیرد تا سرفصل دوره مناسب شما طراحی شود. از طرفی، در طول دوره می‌توانید با معلم خود در ارتباط باشید. به طور کلی تعاملات بیشتری هم در کلاس و هم حد فاصل زمانی بین جلسات خواهید داشت.

کلاس خصوصی آیلتس به شما این امکان را می‌دهد تا به آخرین منابع و بهترین مدرسان دسترسی داشته باشید. پس می‌توانید با آرامش و اطمینان دوره خود را شروع و با موفقیت به اتمام برسانید.

برای اطمینان از اینکه مدرس شما از عمق دانش کافی برای کمک به دستیابی به تمامی پتانسیل‌های شما برخوردار هستند، به صورت جداگانه ارزیابی می‌شوند.

ویژگی‌های کلاس خصوصی در موسسه کوییک چیست؟

موسسه کوییک با اطمینان و اتکا بر این چهار اصل توانسته صدها دانش آموخته موفق داشته باشد.

 1. سال‌ها تجربه در زمینه آموزش آیلتس
 2. همگام با به روز‌ترین منابع دانشگاه‌های انگلیس و استرالیا
 3. تضمین رسیدن به نمره بالای 6
 4. کیفیت بالای آموزش، از مدرسان حرفه‌ای گرفته تا به رزوترین منابع

با کمک دوره‌های خصوصی آیلتس موسسه کوییک، کاملاً به مهارت‌های چهارگانه آیلتس مسلط می‌شوید به طوری که اضطراب و استرس شما در مورد آزمون رفع می‌شود.

مزایای کلاس خصوصی کوییک

 • ارزیابی نیازهای هر فردی در هر ترم از دوره
 • تدریس به صورت یک به یک به صورت حضوری و آنلاین
 • امکان دسترسی به مدرس در هر زمانی برای پشتیبانی
 • شهریه مناسب
 • برگزاری تضمینی دوره

موسسه کوییک چه تضمینی برای رسیدن به نمره بالای 6 می‌دهد؟

موسسه کوییک با اتکا بر سال‌ها تحقیق و پژوهش بر روی منابع و متد‌های آموزشی مختلف آیلتس توانسته به نتایج خوبی دست پیدا کند. از این رو زبان‌آموز می‌تواند به بیشترین بازده در یادگیری مهارت‌های چهارگانه آیلتس دست یابد. از طرفی با داشتن مدرسان حرفه‌ای و برتر کشوری می‌تواند کسب نمره بالای 6 در آیلتس را تضمین کند.

در صورتی که نتوانستید پس از پایان دوره به نمره‌ای بالاتر از 6 دست پیدا کنید، موسسه کوییک تازمانی که بتوانید به این نمره دست پیدا کنید، کلاس‌های خصوصی برای افزایش مهارت‌های شما برگزار می‌کند. پس می‌توانید با خیال راحت روی ما حساب کنید چراکه ما پا به پای شما می‌آییم تا به هدفتان برسید.

کلاس خصوصی آیلتس تضمینی

موسسه تخصصی زبان کوییک می تواند کسب نمره بالای 6 در آیلتس را تضمین کند.

چارت ترمی کلاس تضمینی آیلتس در موسسه کوییک چگونه است؟

دوره‌های کلاس خصوصی آیلتس در موسسه کوییک به طوری طراحی شده‌اند که اگر شما هیچ دانش قبلی از زبان انگلیسی و مهارت‌های شنیدن، مکالمه، درک مطلب و نوشتن نداشته‌اید، نیز بتوانید در این کلاس‌های خصوصی و تضمینی شرکت کنید. روند دوره به صورت زیر است.

در مجموع دوره خصوصی آیلتس 7 ترم دارد که به دو بخش آموزش زبان عمومی و آموزش مهارت‌های آیلتس تقسیم می‌شود.

در بخش زبان عمومی یا جنرال انگلیش، به دانش کافی از گرامر، لغت، مکالمه و نوشتن دست پیدا می‌کنید تا بتوانید برای شروع مهارت‌های آیلتس آماده شوید. پس از کسب مهارت‌های کافی، دوره آموزش تکنیک‌های آیلتس شروع می‌شود که در طول 3 ترم تمامی آنچه که باید بدانید را آموزش می‌بینید. آنقدر این آموزش‌ها موثر است که ما به شما تضمین می‌دهیم که قطعا به نمره‌ای بیشتر از 6 دست پیدا خواهید کرد.

توجه: اگر شما مسلط به مهارت‌های جنرال زبان انگلیسی باشید، می‌توانید از ترم 3 و آموزش مهارت‌های آیلتس شروع کنید. به عبارت دیگر لزومی ندارد که از ترم یک شروع کنید و 7 ترم را برای شرکت در کلاس خصوصی تضمینی آیلتس بگذرانید. بلکه با تعیین سطح و مشخص شدن تسلط شما می‌توانید مستقیما از ترم 5 شروع کنید.

هر ترم کلاس خصوصی آیلتس چقدر طول می‌کشد؟

همان طور که می‌دانید، موسسه کوییک پایه گذار سیستم آموزشی LQuick است. به این معنی که این سیستم آموزشی براساس بیشترین بازده در کوتاهترین زمان طراحی شده است. این سیستم آموزشی نتیجه سال‌ها تجربه و همچنین تحقیق و پژوهش بر روی سیستم‌های آموزشی مختلف و منابع آموزش زبان در دانشگاه‌های استرالیا و انگلیس است. بر همین اساس مدت زمان هر ترم و منابع آن به صورت زیر طراحی شده‌اند.

هر ترم در 20 ساعت مفید و پربازده برگزار می‌شود. روز برگزاری جلسات را زبان‌آموز در هنگام ثبت نام می‌تواند با موسسه هماهنگ کند.

چه خدماتی در طول کلاس خصوصی به زبان‌آموز ارائه می‌شود؟

در مسیر رسیدن به هدف خود در راستای کسب نمره مورد نظر خود در زمان مورد نظر خود خدمات متنوعی برای شما در نظر گرفته‌ایم.

تماس مشاوران تعیین سطح با شما

ابتدا مشاوران ما به صورت رایگان با شما تماس می‌گیرند تا از تمام نیازهای شما و هدف شما از شرکت در کلاس خصوصی آیلتس آگاه شوند. ما تیم مشاوره‌ای با دانش بالای زبان انگلیسی و مدارک بین‌المللی داریم که با شما تماس می‌گیرند تا با درک نیازهای شما و آگاهی از سطح زبان شما بتوانند سرفصل و استادی مناسب برای شما انتخاب کنند.

خدمات ثبت نام کلاس خصوصی آیلتس

مشاور ما جزئیات نیازها و اطلاعات شما در مورد هدف، سبک یادگیری شما و تحصیلات شما را جویا می‌شوند. آنها همچنین خدمات و هزینه‌های کلاس خصوصی آیلتس را توضیح خواهند داد.

انتخاب یک معلم خصوصی مناسب شما

مشاور شما، مدرسی با تجربه و با صلاحیت را برای رفع نیازهای شما انتخاب می‌کند. در این صورت در طول دوره می‌توانید با آرامش و هم راستا با نیاز خود قدم بردارید. مشاور شما در هر ترم از کلاس خصوصی آیلتس با شما در تماس خواهد بود.

اطمینان از رضایت شما در طول دوره

ما برای اطمینان از رضایت از استاد انتخاب شده پس از اولین جلسه با شما تماس می‌گیریم. مشاور شما در طول برنامه تدریس خصوصی با شما در تماس خواهد بود تا اطمینان حاصل کند که از خدمتی که دریافت می‌کنید، کاملا راضی هستید.

برگزاری کلاس خصوصی به صورت آنلاین

امروزه لزوم صرفه جویی در وقت و هزینه باید در هر کاری گنجانده شود. گاهی در طول روز آنقدر فرصت کم دارید که نمی‌توانید وقتی برای جابه جایی و حضور فیزیکی در کلاس‌های زبان داشته باشید. از طرفی بعضی افراد به دلیل آنکه در شهرهای دیگری غیر از تهران ساکن هستند، نمی‌توانند به اساتید برتر تهران دسترسی داشته باشند.

به همین دلیل موسسه کوییک، متد آموزشی OQuick را راه اندازی کرد. به طوری که می‌توانید با خیال راحت به بهترین اساتید و دوره‌های موسسه کوییک به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید. بدون آنکه هزینه‌ای اضافی پرداخت کنید.

سوالات متداول شما در مورد کلاس خصوصی آیلتس موسسه کوییک

چرا کلاس خصوصی آیلتس موسسه کوییک را انتخاب کنم؟

چون این کلاس ها با رویکرد آموزش سریع و پربازده و به صورت تضمینی برگزار می شود. گاهی مدت زمان کمی از سوی سفارت و یا دانشگاه برای ارائه مدرک زبان به شما داده می شود. شرکت در کلاس های ترمیک می تواند وقت شما را تلف کند. بنابراین با انتخاب موسسه کوییک و دوره خصوصی آیلتس می توانید در مدت زمان کم به صورت تضمینی نمره ای بالای 6 در آیلتس بگیرید.

محل برگزاری کلاس خصوصی آیلتس کجاست؟

جلسات تدریس خصوصی می تواند برای راحتی زبان آموز در منزل او برگزار شود. اما اگر با حضور در آموزشگاه کوییک احساس راحتی بیشتری می کنید می توانید این جلسات را در محل موسسه برگزار کنید.

آیا می توان به صورت آنلاین در کلاس خصوصی آیلتس شرکت کرد؟

بله. همان طور که گفته شد موسسه کوییک تمامی کلاس های خود را می تواند برپایه متد OQuick که بنیانگذار آن است، برگزار کند. پس در هر نقطه از تهران و یا کشور که هستید می توانید در کلاس های خصوصی تضمینی موسسه کوییک ثبت نام کنید.

طول کل دوره برای زبان آموز سطح صفر چقدر است؟

همان طور که گفته شد، موسسه کوییک پایه گذار متد آموزشی LQuick است. این دوره در 7 ترم طراحی شده است. 4 ترم اول مربوط به یادگیری زبان عمومی و 3 ترم باقی مانده مربوط به آموزش مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و درک مطلب آیلتس است. هر ترم نیز نیاز به 20 ساعت آموزش دارد. در مجموع با 140 ساعت آموزش زبان می توانید از سطح صفر به صورت تضمینی برای نمره آیلتس بالاتر از 6 آماده شوید

آیا می توان فقط در بخش آموزش مهارت های آیلتس ثبت نام کرد؟

بله. در ابتدا مشاوران ما با شما تماس می گیرند و آزمون تعیین سطح انجام می شود. در صورتی که به مهارت های جنرال انگلیش مسلط باشید، می توانید از ترم 5 که شروع آموزش مهارت های آیلتس است، در کلاس خصوصی آیلتس شرکت کنید

آیا مدرسان موسسه کوییک ارزیابی می شوند؟

بله. تمامی مدرسان ما تجربه تدریس در کلاس آیلتس و همچنین به صورت خصوصی را دارند. همه آن ها از دانش روز تدریس زبان اطلاع دارند. از طرفی آن ها با استاندارد بسیار بالایی مورد ارزیابی قرار گرفته اند که نشان دهنده این است كه آنها شخصیت و تخصص لازم برای تدریس موفق زبان در کلاس خصوصی آیلتس را دارند.

چگونه می توانم ثبت نام کنم؟

روند ثبت نام بسیار ساده است! با شماره موسسه کوییک تماس بگیرید و با یکی از مشاوران مجرب ما صحبت کنید. آنها در مورد شهریه، متد یادگیری و اهداف آموزشی شما صحبت می کنند و سپس نحوه واریز شهریه را شما به اطلاع می دهند

آیا می توانم در صورت نارضایتی، مدرس خود را عوض کنم؟

بله. همان طور که گفته شد، مشاوران ما در طول دوره با شما در ارتباط هستند تا از رضایت شما مطمئن شوند. در صورتی که از مدرس خود ناراضی بودید و یا احساس راحتی نمی کردید به سرعت مدرس شما عوض می شود.

اگر نیاز به کنسل کردن کلاس خصوصی آیلتس را داشتم، چه باید کنم؟

هیچ مشکلی نیست! اگر می خواهید کلاس خود را قبل از تاریخ اتمام آن به پایان برسانید، هزینه جلسات باقی مانده، تمام و کمال به شما برگردانده می شود.

کلاس خصوصی آیلتس تضمینی

همه چیز درباره کلاس‌های تضمینی خصوصی آیلتس در موسسه کوییک

چرا کلاس خصوصی آیلتس موسسه کوییک را انتخاب کنم؟

چون این کلاس‌ها با رویکرد آموزش سریع و پربازده و به صورت تضمینی برگزار می‌شود. گاهی مدت زمان کمی از سوی سفارت و یا دانشگاه برای ارائه مدرک زبان به شما داده می‌شود. شرکت در کلاس‌های ترمیک می‌تواند وقت شما را تلف کند. بنابراین با انتخاب موسسه کوییک و دوره خصوصی آیلتس می‌توانید در مدت زمان کم به صورت تضمینی نمره‌ای بالای 6 در آیلتس بگیرید.

محل برگزاری کلاس خصوصی آیلتس کجاست؟

جلسات تدریس خصوصی می‌تواند برای راحتی زبان‌آموز در منزل او برگزار شود. اما اگر با حضور در آموزشگاه کوییک احساس راحتی بیشتری می‌کنید می‌توانید این جلسات را در محل موسسه برگزار کنید.

آیا می‌توان به صورت آنلاین در کلاس خصوصی آیلتس شرکت کرد؟

بله. همان طور که گفته شد موسسه کوییک تمامی کلاس‌های خود را می‌تواند برپایه متد OQuick که بنیانگذار آن است، برگزار کند. پس در هر نقطه از تهران و یا کشور که هستید می‌توانید در کلاس‌های خصوصی تضمینی موسسه کوییک ثبت نام کنید.

طول کل دوره برای زبان‌آموز سطح صفر چقدر است؟

همان طور که گفته شد، موسسه کوییک پایه گذار متد آموزشی LQuick است. این دوره در 7 ترم طراحی شده است. 4 ترم اول مربوط به یادگیری زبان عمومی و 3 ترم باقی مانده مربوط به آموزش مهارت‌های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و درک مطلب آیلتس است.

هر ترم نیز نیاز به 20 ساعت آموزش دارد. در مجموع با 140 ساعت آموزش زبان می‌توانید از سطح صفر به صورت تضمینی برای نمره آیلتس بالاتر از 6 آماده شوید.

آیا می‌توان فقط در بخش آموزش مهارت‌های آیلتس ثبت نام کرد؟

بله. در ابتدا مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند و آزمون تعیین سطح انجام می‌شود. در صورتی که به مهارت‌های جنرال انگلیش مسلط باشید، می‌توانید از ترم 5 که شروع آموزش مهارت‌های آیلتس است، در کلاس خصوصی آیلتس شرکت کنید.

شهریه به چه صورت پرداخت می‌شود؟

شهریه هر ده جلسه باهم تسویه می‌شود.

آیا مدرسان موسسه کوییک ارزیابی می‌شوند؟

بله. تمامی مدرسان ما تجربه تدریس در کلاس آیلتس و همچنین به صورت خصوصی را دارند. همه آن‌ها از دانش روز تدریس زبان اطلاع دارند. از طرفی آن‌ها با استاندارد بسیار بالایی مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند که نشان دهنده این است كه آنها شخصیت و تخصص لازم برای تدریس موفق زبان در کلاس خصوصی آیلتس را دارند.

چگونه می‌توانم ثبت نام کنم؟

روند ثبت نام بسیار ساده است! با شماره موسسه کوییک تماس بگیرید و با یکی از مشاوران مجرب ما صحبت کنید. آنها در مورد شهریه، متد یادگیری و اهداف آموزشی شما صحبت می‌کنند و سپس نحوه واریز شهریه را شما به اطلاع می‌دهند.

آیا می‌توانم در صورت نارضایتی، مدرس خود را عوض کنم؟

بله. همان طور که گفته شد، مشاوران ما در طول دوره با شما در ارتباط هستند تا از رضایت شما مطمئن شوند. در صورتی که از مدرس خود ناراضی بودید و یا احساس راحتی نمی‌کردید به سرعت مدرس شما عوض می‌شود.

اگر نیاز به کنسل کردن کلاس خصوصی آیلتس را داشتم، چه باید کنم؟

هیچ مشکلی نیست! اگر می‌خواهید کلاس خود را قبل از تاریخ اتمام آن به پایان برسانید، هزینه جلسات باقی مانده، تمام و کمال به شما برگردانده می‌شود.

تجربه شرکت کنندگان کلاس خصوصی آیلتس

ما همیشه به دنبال این هستیم که شما رضایت کامل از کلاس خصوصی آیلتس داشته باشید. اطمینان داشته باشیم که توانسته‌اید به هدف خود دست پیدا کنید. به همین دلیل است که از همه مشتریان خود می‌خواهیم در طول دوره خصوصی خود نظرات خود را با ما درمیان بگذارند. در اینجا بخشی از نظراتی که در ماه‌های اخیر دریافت کرده‌ایم را آورده‌ایم.

نظرات شرکت کنندگان در کلاس خصوصی آیلتس

 • ” معلمی که موسسه برای دوره من درنظر گرفته بود بسیار دوست داشتنی بود با خیلی با آرامش و دوستانه تدریس می‌کرد. وجدان کاری داشت و روش تدریس آن کاملا با روحیه من مطابقت داشت.”
 • “معلم خصوصی من خارق‌العاده بود. او قبل از شروع جلسات تدریس خصوصی، تمرینات من را ارزیابی کرد. بر این اساس او برنامه تدریس را طراحی می‌کرد و من را از پیشرفتی که انتظار داشت آگاه می‌کرد. او مسلط و با آرامش تدریس می‌کرد و با صبوری من را تشویق می‌کرد. و همیشه به موقع به کلاس می‌رسید. من کلاس خصوصی آیلتس موسسه کوییک را تمامی شما توصیه می‌کنم.”
 • “من برای گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاهی در گرجستان نیاز به مدرک آیلتس داشتم. هم زمان کمی داشتم و هم خیلی مسلط به زبان انگلیسی نبودم. با شرکت در کلاس خصوصی موسسه کوییک توانستم در مدت زمانی کوتاه نمره بالایی را کسب کنم. اگر شما هم شرایط من را دارید، شک نکنید که موسسه کوییک بهترین انتخاب برای شماست.”
 • “دخترم که در شرف فارغ‌التحصیلی در کارشناسی ارتباطات طراحی گرافیک بود و قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه‌های اروپایی را داشت. با متد LQuick توانست به سرعت مدرک آیلتس خودش را بگیرد و برای پذیرش اقدام کند. بسیار از موسسه کوییک سپاسگزار هستم.”
 • “معلمی که موسسه کوییک برای من انتخاب کرده است بسیار مهربان و خوش رو است. او به کمک کرد تا موضوعات را به گونه‌ای یاد بگیرم که فراموش نکنم. من بسیار دوستش دارم چراکه اعتماد به نفس من را در صحبت کردن بالا برده است.”
 • ” من تابحال 3 جلسه درس داشتم و واقعاً پرفایده بوده و چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام. شهریه بسیار مناسبی نیز پرداخت کرده‌ام. از کلاس‌های خود راضی بودم و انگیزه زیادی برای ادامه دادن دارم. از تکنیک‌های آموزشی بسیار سرگرم کننده استفاده می‌کند. من کلاس خصوصی آیلتس موسسه کوییک را به عنوان یک بهترین کلاس‌های آیلتس به شما توصیه می‌کنم و قصد دارم به بقیه نیز این کلاس‌ها را معرفی کنم.”
 • “کلاس خصوصی آیلتس موسسه کوییک کاملا همان چیزی است که دنبالش بودم! مدرسان آن حرفه‌ای، قابل اعتماد و مسلط به آموزش زبان انگلیسی هستند و می‌توانند به خوبی مهارت‌های شما را تقویت کنند. موسسه کوییک، بزرگترین کشف من است، متشکرم!”

مروری بر کلاس تضمینی خصوصی آیلتس 

زمانی که می‌خواهیم برای پذیرش دانشگاه یا ویزای مهاجرتی اقدام کنیم نیاز به مدرک آیلتس داریم. طبیعتا زمان ما کم است و می‌خواهیم حتما در مدت مشخص شده نمره‌ای بالا کسب کنیم. موسسه کوییک بر همین اساس چارت ترمی کلاس خصوصی آیلتسی طراحی کرده است که بتوانید در حداقل زمان به صورت تضمینی نمره‌ای بیشتر از 6 کسب کنید. در این مقاله به صورت جامع به معرفی این دوره و سوالات متداول مربوط به کلاس خصوصی آیلتس پرداختیم.

پس همین حالا با شماره موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع‌وقت مشاوران ما با شما تماس بگیرند. منتظرتان هستیم!

مطالب مرتبط

این نوشته چقدر مفید بود؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 4.3]

guest
6 نظر یا سوال
Inline Feedbacks
View all comments
Mohammadali.a
Mohammadali.a

سلام
تضمين كلاس هاى آيلتس موسسه كوييك چطور انجام ميشه ؟؟
اگر نتيجه حاصل نشه چه تضمينى وجود دارد

موسسه تخصصي زبان كوييك
موسسه تخصصي زبان كوييك
مدیر
پاسخ به  Mohammadali.a

با عرض سلام
کسی که در موسسه کوییک چهار ترم جنرال و سه ترم جنرال رو کسب کنه حداقل ایلتس شش رو دریافت میکنه در غیر این صورت با کلاس های خصوصی رایگان موسسه به این هدف خواد رسید

Inaz
Inaz

چند جلسه نيازه تا به نمره ٧ايلتس رسيد؟

موسسه تخصصي زبان كوييك
موسسه تخصصي زبان كوييك
مدیر
پاسخ به  Inaz

با عرض سلام
این بستگی به سطح اولیه شما داره
بهتره که با موسسه تماس بگیریذ و تعیین سطح رایگان بدید

کیمیا کریمان
کیمیا کریمان

سلام و وقت بخیر، امکانش هست بفرمایید که هزینه کلاس ها چقدر هست؟ (کلاس های خصوصی، جمعا حدود چقدر میشود) – تعیین سطح فعلی بنده ۶ آیلتس است. با موسسه دوره ی دولینگو داشتم

موسسه تخصصي زبان كوييك
موسسه تخصصي زبان كوييك
مدیر

سلام با توجه به اینکه قیمت ها سالانه تغییر میکنه امکان درج قیمت ها در بخش کامنت های سایت نیست
ولی برای اطلاع ار روند برگزاری کلاس ها و هزینه ها می تونید با موسسه تماس بگیرید.

موسسه تخصصی زبان کوییک - آموزش تضمینی زبان از مبتدی تا پیشرفته
6
0
لطفا سوال یا دیدگاهتان را برای ما بنویسید!x