یادگیری زبان انگلیسی از صفر دغدغه‌ی افراد بسیاری است که قصد یادگیری رایج‌ترین زبان حال حاضر دنیا را دارند. افراد بسیاری قصد یادگیری زبان انگلیسی به دلایل گوناگون را دارند. برخی افراد قصد مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان را دارند و نیازمند اخذ مدرک IELTS هستند، افرادی دیگر برای کار یا تجارت خود نیازمند توانایی صحبت کردن به این زبان پر‌کاربرد هستند و دلایل متنوع و شخصی دیگر. ولیکن همه‌ی آن‌ها یک نقطه‌ی اشتراک دارند و آن عدم داشتن دانشی مناسب از زبان انگلیسی است.

یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی

آیا  با یادگیری زبان انگلیسی از صفر می توان به آیلتس ۶٫۵ دست یافت؟

آیلتس، غولی بی شاخ و دم که دسترسی به آن نیازمند صرف هزینه‌های گزاف و دانستن اطلاعاتی ماورایی است. این دیدگاهی است که زبان‌آموزان سطوح ابتدایی از این آزمون بین المللی دارند. متاسفانه این طرز تفکر نشات گرفته شده از موسساتی است که از این طریق سعی بر آن دارند که هزینه‌هایی گزاف را از شما دریافت کنند. اما با تکیه بر روش آموزشی صحیح مطمین باشید که دسترسی به نمره‌ای خوب در آزمون آیلتس امری بسیار دستیافتنی می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با روش کار ما ویدیوی زیر راتماشا کنید.

عوامل متعددی دخیل هستند که سبب شده‌اند تا در کشور ما سطح زبانی افراد زیادی در حد مطلوب نباشند. روش‌های نادرست استفاده شده در مدارس و دانشگاه‌های ما نقش اصلی را در این میان ایفا می‌کنند. از سوی دیگر موسسات آموزش زبان انگلیسی متدهایی را برای ارائه برگزیده‌اند که نه برای ارتقای دانش زبان‌آموزان که برای بهره‌مند ساختن خود از پول دریافتی از زبان‌آموزان می‌باشد، بدین گونه که ترم‌های متعدد کم بازدهی را طراحی نموده‌اند و عملا سود خود را در گذراندن ترم‌های زیاد توسط زبان‌آموزان می‌بینند.

یادگیری زبان انگلیسی از صفر در وحله‌ی اول نیازمند شناخت دقیق عادات خاص یادگیری ذهن انسان است. فرد داوطلب یادگیری زبان انگلیسی بی‌شک دانشی در این رسته نداشته است و کادر آموزشی موسسات زبان انگلیسی باید اطلاعات کافی را در اختیارات زبان‌آموزان خود قرار دهند، زیرا این مهم متشکل از فرآیندهای زبان‌شناختی و روانشناختی گوناگونی است که در هم آمیخته شده‌اند و عادات یادگیری متفاوتی را برای افراد مختلف بر مبنایی یکسان ایجاد ساخته‌اند.

عادات خاص یادگیری زبان انگلیسی

مرحله اول شناخت دقیق عادات خاص یادگیری ذهن انسان است

حال اگر موسسات آموزش زبان انگلیسی و کادر آموزشی آن‌ها شناختی از این مسائل پایه‌ای و مهم در امر آموزش زبان انگلیسی نداشته باشند به وضوح توانایی انتقال این موارد و حتی آموزش پایه‌ای‌ترین مباحث زبان انگلیسی به افرادی با دانش زبانی صفر به کمترین حد ممکن تقلیل می‌یابد.

برخلاف اکثر موسسات آموزش زبان انگلیسی، ما در موسسه تخصصی زبان کوییک بر آن باور هستیم که یادگیری زبان انگلیسی از صفر بایستی بر مبنای هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی بنا شود. این مهارت‌ها عبارتند از: مهارت شنیداری (Listening)، مهارت خواندن (Reading)، مهارت نوشتاری (Writing) و مهارت گفتاری (Speaking). متد ما بر این اساس استوار شده است که از اولین ترم به صورت کاملا گام به گام تمامی این مهارت‌ها را در کنار هم در زبان‌آموزان خود تقویت سازیم.

مهارتی که بخش اصلی فرآیند یادگیری زبان انگلیسی را در زبان‌آموزان فراهم می‌سازد، مهارت شنیداری یا Listening می‌باشد. متاسفانه زبان‌آموزان بسیاری در کشور ما وجود دارند که پس از گذراندن ترم‌های بسیاری همچنان در مهارت شنیداری با ضعف عمده‌ای همراه هستند و می‌توان به جرات مهارت شنیداری را ضعیف‌ترین مهارت در آن‌ها نامید. علت اصلی آن است که این تقویت گوش بسیار به کندی و دیر بازده صورت می‌گیرد و اکثر موسسات به دلیل این معضلات آن را مورد کم لطفی و کم توجهی قرار می‌دهند، حال آن که به عقیده‌ی طراحان و خالقین متد آموزشی LQuick تقویت گوش‌ها و مهارت شنیداری بایستی به صورت پیوسته از اولین ترم صورت پذیرد.

از سوی دیگر شنیدن و تکلم به زبان انگلیسی نیازمند حصول توانایی‌های لازم در بخش تلفظ (Pronunciation) کلمات انگلیسی به دو لهجه‌ی اصلی زبان انگلیسی یعنی بریتیش (British) و امریکایی (American) می‌باشد. یکی از مواردی که به اذعان زبان‌آموزان ما، موسسه تخصصی زبان کوییک را به سایر موسسات برتری بخشیده است روش کار کردن بر روی تلفظ زبان‌آموزان می باشد که سبب می‌شود بسیار راحت‌تر مهارت شنیداری و گوش‌های خود را تقویت نمایند و همچنین بسیار زیبا و شکیل با تلفظی مناسب کلمات را در صحبت کردن خود به زبان انگلیسی استفاده نمایند.

ما در موسسه تخصصی زبان کوییک متدی را بنا نهادیم که یادگیری زبان انگلیسی از صفر را برای زبان‌آموزان به بهترین نحو ممکن می‌سازد و این امر را مدئون تجربه‌ی خود در امر آموزش زبان انگلیسی در کنار فعالیت‌های منسجم تحقیق و توسعه (R&D) می‌دانیم.

19
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
اشکان مفیدی
اشکان مفیدی

من زبان انگلیسی رو در حد دبیرستان و راهنمایی بلدم، تقریبا میتونم بگم خیلی هم چیزی یادم نمونده، آیا این متدهای شما بدرد امثال من هم میخوره؟

موسسه زبان کوییک
موسسه زبان کوییک

سلام.
روش ما کاملا مناسب افرادی هم‌چون شما است. ما از پایه‌ای‌ترین مباحث کار را شروع می‌کنیم و تنها پس از یک ماه شما به وضوح پیشرفت خودتان را شاهد خواهید بود.

zibaa
zibaa

شما طبق چه چیزی میگین از صفر تو 7 ترم میشه آیلتس گرفت؟؟؟

موسسه زبان کوییک
موسسه زبان کوییک

سلام.
متد ما کاملا به روز و الهام گرفته از برترین کالج‌های زبان دنیا است. کتب ما چکیده‌ی برترین کتب و جزوات این کالج‌ها و دانشگاه‌های برتر دنیا هستند و از کتب کم بازده و قدیمی مانند Interchange، American English File و… استفاده نمی‌کنیم. همچنین نتایج و نظرات زبان‌آموزان ما گواه گفته‌ی ما هستند.

spd_bolor
spd_bolor

من تا 8 ماه دیگه باید برای یه دانشگاه تو کانادا آیلتس 6.5 بفرستم. یعنی واقعا می‌شه؟

موسسه زبان کوییک
موسسه زبان کوییک

سلام.
زمان شما کاملا برای اخذ نمره مناسب است. شما این امکان را دارید که از دوره‌های نیمه خصوصی The Quickest استفاده نمایید و در زمان مدنظر نمره‌ی 6.5 را کسب کنید. در یک قرارداد کتبی موسسه تخصصی زبان کوییک این مهم را نسبت به شما متعهد خواهد شد.

امیرحسین عبدالی
امیرحسین عبدالی

من چطور میتونم مطمئن شم که با این سطح صفرم میتونم آیلتس بگیرم؟

موسسه زبان کوییک
موسسه زبان کوییک

سلام.
با استفاده از شماره تماس‌های موسسه با ما تماس گرفته، همکاران ما برای شما وقت تعیین سطح و مشاوره رایگان را هماهنگ خواهند کرد و در این جلسه مدیریت مجموعه پس از انجام تعیین سطح بهترین انتخاب را پیش روی شما قرار خواهند داد.

parisa tavakoli
parisa tavakoli

وقتی آفرینش میگه از صفر 2 سال طول میکشه تا آیلتس بگیرین شما چطور میگین 7 مااااااااه؟؟؟؟؟

موسسه زبان کوییک
موسسه زبان کوییک

سلام.
سود ما در تعدد ترم‌ها و هزینه‌ی زبان‌آموزان در گذراندن ترم‌های کم بازده نیست، بلکه در کسب نتیجه و رضایت آن‌ها است. در متد ما شما طی 7 ترم پربازده نتیجه‌ی مطلوب خود را کسب خواهید نمود.

مرتضي
مرتضي

سلام موسسه شما ایلتس رو به صورت تضمینی کار میکنه؟

اناهيتا
اناهيتا

موسسه کوییک عشق منههه
استاداش حرف ندارن
وقت ادمو الکی تلف نمیکنن

آرش م
آرش م

سلام، چند ماه طول میکشه تا با استفاده از سطح زبان متوسط به آیلتس ۶.۵ رسید؟