یادگیری زبان انگلیسی از صفر دغدغه‌ی افراد بسیاری است که قصد یادگیری رایج‌ترین زبان حال حاضر دنیا را دارند. افراد بسیاری قصد یادگیری زبان انگلیسی به دلایل گوناگون را دارند. برخی افراد قصد مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان را دارند و نیازمند اخذ مدرک IELTS هستند، افرادی دیگر برای کار یا تجارت خود نیازمند توانایی صحبت کردن به این زبان پر‌کاربرد هستند و دلایل متنوع و شخصی دیگر. ولیکن همه‌ی آن‌ها یک نقطه‌ی اشتراک دارند و آن عدم داشتن دانشی مناسب از زبان انگلیسی است.

یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی

آیا  با یادگیری زبان انگلیسی از صفر می توان به آیلتس ۶٫۵ دست یافت؟

آیلتس، غولی بی شاخ و دم که دسترسی به آن نیازمند صرف هزینه‌های گزاف و دانستن اطلاعاتی ماورایی است. این دیدگاهی است که زبان‌آموزان سطوح ابتدایی از این آزمون بین المللی دارند. متاسفانه این طرز تفکر نشات گرفته شده از موسساتی است که از این طریق سعی بر آن دارند که هزینه‌هایی گزاف را از شما دریافت کنند. اما با تکیه بر روش آموزشی صحیح مطمین باشید که دسترسی به نمره‌ای خوب در آزمون آیلتس امری بسیار دستیافتنی می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با روش کار ما ویدیوی زیر راتماشا کنید.

عوامل متعددی دخیل هستند که سبب شده‌اند تا در کشور ما سطح زبانی افراد زیادی در حد مطلوب نباشند. روش‌های نادرست استفاده شده در مدارس و دانشگاه‌های ما نقش اصلی را در این میان ایفا می‌کنند. از سوی دیگر موسسات آموزش زبان انگلیسی متدهایی را برای ارائه برگزیده‌اند که نه برای ارتقای دانش زبان‌آموزان که برای بهره‌مند ساختن خود از پول دریافتی از زبان‌آموزان می‌باشد، بدین گونه که ترم‌های متعدد کم بازدهی را طراحی نموده‌اند و عملا سود خود را در گذراندن ترم‌های زیاد توسط زبان‌آموزان می‌بینند.

یادگیری زبان انگلیسی از صفر در وحله‌ی اول نیازمند شناخت دقیق عادات خاص یادگیری ذهن انسان است. فرد داوطلب یادگیری زبان انگلیسی بی‌شک دانشی در این رسته نداشته است و کادر آموزشی موسسات زبان انگلیسی باید اطلاعات کافی را در اختیارات زبان‌آموزان خود قرار دهند، زیرا این مهم متشکل از فرآیندهای زبان‌شناختی و روانشناختی گوناگونی است که در هم آمیخته شده‌اند و عادات یادگیری متفاوتی را برای افراد مختلف بر مبنایی یکسان ایجاد ساخته‌اند.

عادات خاص یادگیری زبان انگلیسی

مرحله اول شناخت دقیق عادات خاص یادگیری ذهن انسان است

حال اگر موسسات آموزش زبان انگلیسی و کادر آموزشی آن‌ها شناختی از این مسائل پایه‌ای و مهم در امر آموزش زبان انگلیسی نداشته باشند به وضوح توانایی انتقال این موارد و حتی آموزش پایه‌ای‌ترین مباحث زبان انگلیسی به افرادی با دانش زبانی صفر به کمترین حد ممکن تقلیل می‌یابد.

برخلاف اکثر موسسات آموزش زبان انگلیسی، ما در موسسه تخصصی زبان کوییک بر آن باور هستیم که یادگیری زبان انگلیسی از صفر بایستی بر مبنای هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی بنا شود. این مهارت‌ها عبارتند از: مهارت شنیداری (Listening)، مهارت خواندن (Reading)، مهارت نوشتاری (Writing) و مهارت گفتاری (Speaking). متد ما بر این اساس استوار شده است که از اولین ترم به صورت کاملا گام به گام تمامی این مهارت‌ها را در کنار هم در زبان‌آموزان خود تقویت سازیم.

مهارتی که بخش اصلی فرآیند یادگیری زبان انگلیسی را در زبان‌آموزان فراهم می‌سازد، مهارت شنیداری یا Listening می‌باشد. متاسفانه زبان‌آموزان بسیاری در کشور ما وجود دارند که پس از گذراندن ترم‌های بسیاری همچنان در مهارت شنیداری با ضعف عمده‌ای همراه هستند و می‌توان به جرات مهارت شنیداری را ضعیف‌ترین مهارت در آن‌ها نامید. علت اصلی آن است که این تقویت گوش بسیار به کندی و دیر بازده صورت می‌گیرد و اکثر موسسات به دلیل این معضلات آن را مورد کم لطفی و کم توجهی قرار می‌دهند، حال آن که به عقیده‌ی طراحان و خالقین متد آموزشی LQuick تقویت گوش‌ها و مهارت شنیداری بایستی به صورت پیوسته از اولین ترم صورت پذیرد.

از سوی دیگر شنیدن و تکلم به زبان انگلیسی نیازمند حصول توانایی‌های لازم در بخش تلفظ (Pronunciation) کلمات انگلیسی به دو لهجه‌ی اصلی زبان انگلیسی یعنی بریتیش (British) و امریکایی (American) می‌باشد. یکی از مواردی که به اذعان زبان‌آموزان ما، موسسه تخصصی زبان کوییک را به سایر موسسات برتری بخشیده است روش کار کردن بر روی تلفظ زبان‌آموزان می باشد که سبب می‌شود بسیار راحت‌تر مهارت شنیداری و گوش‌های خود را تقویت نمایند و همچنین بسیار زیبا و شکیل با تلفظی مناسب کلمات را در صحبت کردن خود به زبان انگلیسی استفاده نمایند.

ما در موسسه تخصصی زبان کوییک متدی را بنا نهادیم که یادگیری زبان انگلیسی از صفر را برای زبان‌آموزان به بهترین نحو ممکن می‌سازد و این امر را مدئون تجربه‌ی خود در امر آموزش زبان انگلیسی در کنار فعالیت‌های منسجم تحقیق و توسعه (R&D) می‌دانیم.

19 پاسخ
 1. Avatar
  اشکان مفیدی گفته:

  من زبان انگلیسی رو در حد دبیرستان و راهنمایی بلدم، تقریبا میتونم بگم خیلی هم چیزی یادم نمونده، آیا این متدهای شما بدرد امثال من هم میخوره؟

  پاسخ
  • Avatar
   موسسه زبان کوییک گفته:

   سلام.
   روش ما کاملا مناسب افرادی هم‌چون شما است. ما از پایه‌ای‌ترین مباحث کار را شروع می‌کنیم و تنها پس از یک ماه شما به وضوح پیشرفت خودتان را شاهد خواهید بود.

   پاسخ
  • Avatar
   موسسه زبان کوییک گفته:

   سلام.
   متد ما کاملا به روز و الهام گرفته از برترین کالج‌های زبان دنیا است. کتب ما چکیده‌ی برترین کتب و جزوات این کالج‌ها و دانشگاه‌های برتر دنیا هستند و از کتب کم بازده و قدیمی مانند Interchange، American English File و… استفاده نمی‌کنیم. همچنین نتایج و نظرات زبان‌آموزان ما گواه گفته‌ی ما هستند.

   پاسخ
  • موسسه تخصصصی زبان کوییک
   موسسه تخصصصی زبان کوییک گفته:

   با عرض سلام خدمت شما
   متدهای قدیمی یادگیری زبان باعث شده که زبان آموزان اینگونه تفکری داشته باشند
   با قطعیت و با شناخت و اطمینانی که به روش خود داریم و با تجربه چندین ساله خود معتقدیم که می توانیم و همچنان که تا کنون توانسته ایم

   پاسخ
  • Avatar
   موسسه زبان کوییک گفته:

   سلام.
   زمان شما کاملا برای اخذ نمره مناسب است. شما این امکان را دارید که از دوره‌های نیمه خصوصی The Quickest استفاده نمایید و در زمان مدنظر نمره‌ی 6.5 را کسب کنید. در یک قرارداد کتبی موسسه تخصصی زبان کوییک این مهم را نسبت به شما متعهد خواهد شد.

   پاسخ
  • Avatar
   موسسه زبان کوییک گفته:

   سلام.
   با استفاده از شماره تماس‌های موسسه با ما تماس گرفته، همکاران ما برای شما وقت تعیین سطح و مشاوره رایگان را هماهنگ خواهند کرد و در این جلسه مدیریت مجموعه پس از انجام تعیین سطح بهترین انتخاب را پیش روی شما قرار خواهند داد.

   پاسخ
  • موسسه تخصصی زبان کوییک
   موسسه تخصصی زبان کوییک گفته:

   شما می‌توانید در تعیین سطح موسسه شرکت کنید و با مشاورین ما صحبت کنید
   فراموش نکنید که حجم کار در موسسه کوییک برای شما کم نیست ولی اگر واقعا هدف شما زبان باشه می تونید نمره خوبی با همین سطح کسب کنید
   موسسات از آیلتس غول ساختن اما باید یادتان باشد که آیلتس همان آزمون زبان شما است و اگر زبان خود را تقویت کنید قطعا نمره خوبی کسب خواهید کرد

   پاسخ
  • Avatar
   موسسه زبان کوییک گفته:

   سلام.
   سود ما در تعدد ترم‌ها و هزینه‌ی زبان‌آموزان در گذراندن ترم‌های کم بازده نیست، بلکه در کسب نتیجه و رضایت آن‌ها است. در متد ما شما طی 7 ترم پربازده نتیجه‌ی مطلوب خود را کسب خواهید نمود.

   پاسخ
  • موسسه تخصصی زبان کوییک
   موسسه تخصصی زبان کوییک گفته:

   با عرض سلام خدمت شما،
   برای ما تمامی موسسات قابل احترام هستند
   اما هر سیستمی روش کار خودش رو داره
   وقتی یک موسسه دید بیزنسی نسبت به زبان آموزانش نداره دلیلی هم نمیبینه که وقتشون رو دو سال تلف بکنه تا از اونها پول در بیاره
   برای اطمینان خاطر شما را دعوت میکنیم تشریف بیارید و با زبان آموزان موسسه در حال حاضر صحبت داشته باشید
   تشکر

   پاسخ
  • موسسه تخصصی زبان کوییک
   موسسه تخصصی زبان کوییک گفته:

   با عرض سلام
   برای رسیدن به این هدف در موسسه تخصصی زبان کوییک شما هشت ماه نیاز دارید که در هفت ترم ایم هشت ماه برگزار میشود

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *