کلاس‌های تضمینی آیلتس بهترین انتخاب برای داوطلبین شرکت در آزمون آیلتس می‌باشد که دلگرمی و قوت قلبی است در مسیری که طی ‌می‌کنند برای نیل به اهداف بزرگتری همچون مهاجرت تحصیلی و کاری، پیشرفت شغلی و یا توانایی ارتباط برقرار کردن به زبان انگلیسی به بهترین نحو ممکن.

موسسه تخصصی زبان کوییک با اتکا بر تجربه‌ای طولانی و انجام فرآیندهای پیشرفته‌ی تحقیق و توسعه یا R&D موفق به تبیین دوره‌هایی شده است که امکان تضمین حصول نتیجه‌ی مطلوب را فراهم آورده است. نکته‌ی مهم قراردادی است که فی‌ما‌بین موسسه تخصصی زبان کوییک و زبان‌آموزان به امضا می‌رسد تا هر دو طرف نسبت به تعهدات خود در قبال یکدیگر پایبند باشند.
دوره‌های تضمینی به منظور آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس به انواع گوناگونی در موسسه تخصصی زبان کوییک برگزار می‌گردند که عبارتند از:

 دوره‌های خصوصی
 دوره‌های The Quickest
 دوره‌های Normal

در بخش درباره کوییک توضیحات مختصری درباره‌ی انواع کلاس‌های تضمینی آیلتس ارائه شده است و در ادامه به تفضیل به شرح هر یک می‌پردازیم:

دوره‌های خصوصی

افراد دارای عادات یادگیری و شخصی متفاوتی هستند. برخی از زبان‌آموزان ترجیح می‌دهند که در کلاس‌های گروهی شرکت داشته باشند، در حالی که تعداد زیادی دوره‌های خصوصی را بهترین انتخاب برای خود می‌دانند. علت چیست؟
دو دسته از زبان‌آموزان شرکت در کلاس‌های خصوصی را انتخاب می‌کنند. دسته‌ی اول زبان‌آموزانی هستند که فرصت چندانی برای اخذ مدرک آیلتس ندارند. این مدت معمولا کمتر از ۶ یا ۷ ماه می‌باشد، و دسته‌ی دیگر ترجیح می‌دهند تمام توجه استاد معطوف به آنان باشد، از برنامه‌ریزی شخصی و انعطاف‌پذیر بهره‌مند باشند و در نهایت امر می‌توان گفت که بالاترین سطح آموزش را در اختیار داشته باشند.
شرکت در کلاس‌های تضمینی آیلتس به صورت خصوصی به دلایل متنوع از جمله برنامه‌ریزی کاملا منحصر به فرد و انعظاف پذیر، پشتیبانی به کامل‌ترین شکل ممکن، توجه کامل کادر آموزشی و حداکثر تکرار و تمرین در کلاس، زبان‌آموزان را قادر می‌سازد تا در کمترین زمان ممکن به هدف خود دست یابند.

دوره‌های The Quickest

این دوره‌ها به صورت نیمه گروهی برگزار می‌شوند و انتخابی مقرون به صرفه و منطقی برای زبان‌آموزانی هستند که بیش از ۷ ماه فرصت برای کسب مدرک آیلتس را دارند. این دوره‌ها دارای ۷ ترم هستند که هر ترم در حدود یک ماه به طول می‌انجامد و تعداد زبان‌آموزان در کلاس‌ها ۴ تا ۶ نفر می‌باشد. بنابر تحقیقاتی که در دانشگاه Cambridge انگلستان صورت پذیرفته است حضور ۴ تا ۶ نفر در کلاس‌های گروهی آموزش زبان انگلیسی حداکثر بازده و یادگیری و برای زبان‌آموزان فراهم می‌آورد و به همین دلیل واحد R&D موسسه تخصصی زبان کوییک کتب و جزوات را به گونه‌ای طراحی کرده است که بهترین بازده برای این تعداد از زبان‌آموزان در کلاس فراهم باشد.
به علاوه، داوطلبین بسیاری هستند که تاکنون در طی مسیر یادگیری زبان انگلیسی در موسسات متعدد دوره‌های طولانی مدتی را طی کرده‌اند ولی به دلایل گوناگون پس از مدتی حدود یک ساله از پیمودن ادامه‌ی مسیر بازمانده‌اند. حال آن که دوره‌های The Quickest این مشکل را حل نموده‌اند و زبان آموزان می‌توانند در زمانی مناسب مدرک لازم خود را کسب نمایند.

کلاس‌های تضمینی آیلتس

کلاس‌های تضمینی آیلتس (مهارت‌های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتاری)

دوره‌های Normal

این دوره‌ها ارائه دهنده مطالبی کاملا یکسان با دوره‌های The Quickest هستند. تفاوت اصلی دوره‌های Normal و The Quickest در تعداد ترم‌ها می‌باشد. همان طور که پیش‌تر عنوان شد دوره‌های The Quickest دارای ۷ ترم حدودا یک ماهه می‌باشند در حالی که دوره‌های Normal دارای ۱۴ ترم حدودا یک ماهه می‌باشند. این دوره‌ها مورد انتخاب زبان‌آموزانی است که فرصتی بیش از ۱۴ ماه برای کسب مدرک آیلتس و یا تسلط بر زبان انگلیسی دارند. تعداد زبان‌آموزان حاضر در این گونه از کلاس‌ها حداکثر ۱۲ نفر می‌باشد.

متد آموزشی یادگیری زبان

متد آموزشی متفاوت در یادگیری زبان انگلیسی

کلاس‌های تضمینی آیلتس در موسسه تخصصی زبان کوییک به انواع مختلفی فراهم شده‌اند تا تمامی داوطلبین یادگیری زبان انگلیسی و شرکت‌کنندگان در آزمون آیلتس با شرایط و نیازهای متفاوت بتوانند از بهترین متد و کادر آموزش زبان انگلیسی بهره‌مند شوند.

مطالب مرتبط
آزمون دولینگو (Duolingo)
جزییات آزمون GRE
جزییات آزمون آیلتس
حروف ربط در زبان انگلیسی
تقویت مهارت روان صحبت کردن در آزمون آیلتس
دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی برای مهاجرین ایرانی
اهمیت آموزش یادگیری زبان انگلیسی برای بازرگانان
یادگیری انگلیسی با فیلم
معرفی خود به زبان انگلیسی
آموزش رایگان زبان انگلیسی
تقویت اسپیکینگ در آزمون آیلتس
آموزش زبان انگلیسی آنلاین
آمادگی آیلتس جهت آموزش زبان از سطح ابتدایی
آموزش زبان انگلیسی در سفر
آموزش انگلیسی با داستان
مکالمه زبان انگلیسی در کمترین زمان
تقویت مهارت ریدینگ در زبان انگلیسی
تقویت مهارت رایتینگ در زبان انگلیسی
اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای تمامی افراد
دوره های آنلاین در کوییک
آموزش سریع زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
آموزشی متفاوت در موسسه تخصصی زبان کوییک
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کمترین زمان در موسسه تخصصی زبان کوییک
کلاس‌های تضمینی در موسسه تخصصی زبان کوییک
برترین متد یادگیری زبان انگلیسی از صفر

6
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
____
____

ممنونم از مطلب خوبتون

محمد
محمد

من زبانم سطح اولیش بدک نبود و تو دوره ها شرکت کردم
خیلی راضی بودم
معلما علی رغم سواد بالاشون خیلی دوستانه با زبان اموزا برخورد میکنن و رفتارشون واقن قابل ستایشه

يكتا ناصري
يكتا ناصري

از نظر هزینه کلاسای ٧ ترمه و ١۴ ترمه با هم فرق دارن؟

آرش جهانی‌فر
آرش جهانی‌فر

بله هزینه ها متفاوت هستند
برای آگاهی از هزینه ها با موسسه تماس بگیرید

عليرضا صفري
عليرضا صفري

من تو دوره ٧ ترمه شرکت کردم ،از نظر دانش خیلی کلاسای خوبی بود ولی خیلی سنگین بود ولی در نهایت خیلی راضی بودم
خسته نباشید میگم