مشاوره رایگان زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک

مشاوره رایگان زبان انگلیسی به داوطلبین یادگیری این زبان از جمله خدماتی است که موسسه تخصصی زبان کوییک در اختیار عموم قرار می دهد، تا داوطلبین یادگیری زبان انگلیسی بتوانند درک بهتری از وضعیت خود داشته و با توجه به نیاز خود و نظر کارشناسانه‌ی مدیریت موسسه بهترین تصمیم را برای یادگیری زبان انگلیسی بگیرند.

وجود یک جلسه‌ی تعیین سطح و مشاوره پس از آن، بسیار حائز اهمیت می‌باشد. شاید بسیاری از زبان‌آموزان بیاندیشند که چون ترم‌های متعددی را در موسسات گوناگون طی نموده‌اند پس در سطوح بالایی از دانش زبانی قرار دارند. اما حقیقت ماجرا بسیار متفاوت است.

مشاوره رایگان زبان انگلیسی

مشاوره رایگان زبان انگلیسی

ما چه تعریفی از دانش زبانی داریم؟

دانش زبانی آن است که فرد بتواند در لحظه از آن بهره‌مند شود. زمانی که شما در یک جلسه‌ی کاری – که به زبان انگلیسی برگزار می‌شود- حضور دارید صد در صد فرصت زیادی برای فکر کردن و آماده‌سازی جملات خود ندارید. در بخش Speaking آزمون‌های بین المللی زبان انگلیسی همچون آیلتس و یا مصاحبه در سفارت‌های کشورهای انگلیسی زبان نیز شما بایستی توانایی اندیشیدن و پاسخ دادن در کسری از ثانیه را داشته باشید. هیچ آزمون لغتی به صورت کتبی در این موقعیت‌ها از شما گرفته نمی‌شود، بلکه شما بایستی توانایی خود در استفاده از لغات گوناگون را به رخ طرف مقابل یا ممتحن بکشید. همچنین، ساختارهای گرامری که در صحبت کردن خود استفاده می‌نمایید بایستی فاقد هر گونه اشتباه باشند. برخی از اشتباهات بسیار کوچک می‌توانند به شدت از ارزش و اعتبار شما بکاهند.

با توجه به تعریفی که از دانش زبانی ارائه شد، به وضوح قابل درک است که روش‌هایی که به صورت کتبی سطح دانش انگلیسی زبان‌آموزان را مورد ارزیابی قرار می‌دهند فاقد ارزش کافی هستند و نمی‌توانند معیاری درست و دقیق را به داوطلبین یادگیری زبان انگلیسی ارائه دهند. بنابراین موسسه تخصصی زبان کوییک با روشی علمی و تایید شده تعیین سطح رایگانی را به صورت شفاهی برای زبان‌آموزان برگزار می‌نماید تا به بهترین نحو دانش و سطح اولیه زبان‌آموزان را محک زده و بتواند آن را در کلاسی مناسب با سطح خود قرار دهد. این امر سبب می‌شود که نه تنها در هزینه‌ی پرداختی زبان‌آموز به صورت چشم‌گیری صرفه‌جویی شود بلکه مدت زمانی که داوطلب برای یادگیری زبان انگلیسی صرف می‌نماید نیز کمتر خواهد شد. از سوی دیگر زبان‌آموزان در کلاس‌هایی قرار نخواهند گرفته که بالاتر از سطح ایشان باشد، این اشتباه می‌تواند باعث یاس و نا‌امیدی زبان‌آموز شود و او را از ادامه‌ی مسیر باز دارد.

مشاوره رایگان زبان انگلیسی پس از انجام تعیین سطح صورت می‌پذیرد. حال مشاور دید کامل و جامعی نسبت به سطح و دانش زبانی داوطلب دارد و می‌تواند بهترین توصیه‌ها را در اختیار ایشان قرار دهد.

مشاوره رایگان زبان انگلیسی دارای چه ویژگی‌ها، مشخصات و مزایایی است؟

داوطلبین یادگیری زبان انگلیسی به شدت سردرگم هستند. نمی‌دانند کدام روش یا موسسه مطلوب آن‌ها است. نمی‌دانند آیا امکان کسب نمره‌ی دلخواه خود در مدت زمان تعیین شده را دارند یا خیر؟ نمی‌دانند آیا می‌توانند به موسسات و کادر آموزشی آن‌ها در تمام طول این مسیر اتکا کنند یا خیر؟
مشاوره رایگان زبان انگلیسی که توسط کادر حرفه‌ای موسسه تخصصی زبان کوییک برای داوطلبین یادگیری زبان انگلیسی فراهم شده است، پاسخی برای تمامی این سوالات خواهند بود.مدیریت موسسه مسئولیت تعیین سطح و ارائه مشاوره رایگان به زبان‌آموزان را تقبل کرده است تا در تمامی نکات بهترین سرویس و خدمات به داوطلبین ارائه شود.

تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی

تعیین سطح زبان انگلیسی

طی جلسه‌ی مشاوره، مدیریت موسسه با سعه‌ی صدر تمامی توصیه‌ها و نکات لازم برای انتخاب دوره‌های مناسب را به داوطلب ارائه می‌دهد (اطلاعات لازم در مورد دوره‌های مختلف موسسه تخصصی زبان کوییک را می‌توانید در این مقاله مطالعه بفرمایید) و با دقت تمام زمان تقریبی که فرد می‌تواند به هدف خود دست یابد را مشخص نموده و همچنین برنامه‌ریزی اولیه برای آموزش داوطلب صورت می‌پذیرد.

5
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
سایت ویدائو
سایت ویدائو

خوشمان امد

جاويد
جاويد

سلام
خدا خیرتون بده که یه جا لا اقل نباید پول بدیم

سامیار
سامیار

برای مراجعه به موسسه جهت مشاوره باید وقت قبلی داشته باشیم.؟

آرش جهانی‌فر
آرش جهانی‌فر

با عرض سلام با مشاورین ما تماس بگیرید باید وقت قبلی داشته باشید

مهسا م
مهسا م

سلام. من مراجعه کردم دیروز، خواستم تشکر کنم از وقتی که گذاشتید و خیلی کامل و خوب راهنماییم کردید.