The Quickest

آموزش سریع و تضمینی زبان انگلیسی

آموزش سریع و تضمینی زبان انگلیسی همواره یکی از مواردی بوده است که زبان‌آموزان در جست‌وجوی آن در همایش‌های مختلف شرکت کرده‌اند، مقالات متفاوتی را مطالعه کرده‌اند و خخدر نهایت در دوره‌های مختلفی حضور یافته‌اند؛ اما این مطلب که تا چه حد این دوره‌ها با آن چه که هدف زبان‌آموز بوده مطابقت داشته‌اند، همیشه موضوع مورد بحث در‌ میان دانشجویان می‌باشد؛ به عبارت دیگر گاهی تفکر سودآوری و کسب منفعت درمیان برخی موسسات، از ارائه خدمت به معنای واقعی پیشی گرفته و با ادعاهای کاذب موجبات سردرگمی را در آنها ایجاد نموده‌است.

نام موسسه کوییک نشان دهنده سریع‌ترین متد آموزش زبان انگلیسی در ایران است. چرا که در نظر داشتیم سریع‌ترین را راه برای رسیدن به هدفتان انتخاب کنیم. محققین موسسه تخصصی زبان کوییک، در این مقاله با نگاه به چالش ایجاد شده در راستای یادگیری زبان انگلیسی با مضامین دوره‌های تضمینی و یادگیری سریع آن، قصد دارند به سوالات زیر پاسخ دهند.

آیا آموزش سریع و تضمینی زبان انگلیسی مقوله‌ای دست‌یافتنی است ؟

با نگاه به تجربیات مدرسین برتر زبان انگلیسی و تحقیقات فراوان نسبت به آموزش سریع زبان انگلیسی باید عنوان کرد نه تنها می‌توان زبان را در زمانی کوتاه آموخت بلکه یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌بایستی به یک ضرورت در زبان آموزان تبدیل شود. اما این بدین معنا نمی‌باشد که دانش‌آموزان فریب رنگ و لعاب‌های تبلیغاتی را خورده و عجولانه اقدام به گزینش محیط‌های آموزشی نمایند. برای کسب بهترین بازدهی در یادگیری سریع زبان انگلیسی همواره ویژگی‌های زیر برای موسسات آموزشی ضروری می‌باشد.

روش تدریس موسسات آموزشی

روش تدریش موسسات آموزشی در حقیقت نمایی واقعی از چشم انداز زمان تکمیل فرآیند یادگیری در آنها می‌‍‌‌‌‌‌‌‌باشد. باید باور کنیم که با روش‌‌‌‌های قدیمی، بر مبنای کتب رایج در بسیاری از موسسات، این امر هرگز ممکن نخواهد ‌شد. مراکزی که با به‌روزترین متد‌های حال حاضر دنیا در این عرصه فعالیت می‌کنند گزینه‌های خوبی برای دستیابی به روشی مناسب برای کوتاه کردن فرآیند یادگیری می‌باشند.

مدرسین مجموعه‌های آموزشی در آموزش سریع و تضمینی زبان انگلیسی

مدرسین مجموعه‌های آموزشی، مهم‌ترین ارکان این مراکز می‌باشند. مدرسین نه تنها می‌بایستی از دانش کافی بهره‌مند باشند بلکه باید با نحوه انتقال مطالب با روشی متفاوت که در مورد قبل به آن اشاره شد، باعث صرفه‌جویی هر چه بیشتر در زمان فرآیند یادگیری دانش‌آموزان شوند.

تعداد مناسب زبان آموزان در کلاس

شما هرگز نمی توانید با تعداد زیادی هم کلاسی در زمان یادگیری خود کاهشی چشم‌گیر ایجاد کنید؛ چون زبان انگلیسی زبان تکرار و تمرین مکرر هست. زمانی که تعداد زبان‌آموزان در یک کلاس از حد استاندارد فراتر می‌رود در ‌واقع این فرصت تکرار و تمرین از دانش‌آموزان گرفته‌ می‌شود.

خدمات و برگزاری کلاس‌های شبانه‌روزی

“وقت ندارم” همه ما این جمله را از زبان شما شنیده‌ایم. این جمله در واقع دغدغه خیلی از مردم جامعه مدرن امروز است و می‌تواند دلیلی باشد برای کند کردن فرآیند یادگیری زبان انگلیسی.

شاید تا قبل از این که موسسه زبان تخصصی کوییک تاسیس شود، برگزاری کلاس زبان انگلیسی در پاسی از شب یا بامداد برای زبان‌آموزان تصوری دست‌نیافتنی بود، اما امروز با همت اساتید سخت‌کوش موسسه به این تصور جامه عمل پوشاندیم تا ساعتی که برای تجارت یا تحصیل می‌گذرانید مانع یادگیری سریع زبان درکوتاه مدت نباشد.

در موسسه تخصصی زبان کوییک با نگاه به فاکتورهای ذکر شده و برخی دیگر از نکات سعی نمودیم فرآیند یادگیری را حتی‌الامکان کاهش دهیم و به آموزش سریع و تضمینی زبان انگلیسی معنای حقیقی ببخشیم.

چرا می‌بایست زبان انگلیسی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن آموخت ؟

شاید بیش از نیمی از جوانان کشورمان در موسسات مختلفی ثبت نام کرده‌اند ولی تعداد محدودی موفق به یادگیری واقعی زبان شده‌اند وعمده‌ی آنها مدت کمی پس از ثبت نام از یادگیری آن صرف‌نظر کرده و در نیمه‌ی راه تسلیم شده‌اند؛ وقتی یادگیری زبان به مدت هایی همچون سال‌های متمادی تبدیل می‌شود، وقوع چنین امری کاملا طبیعی است چرا که در این فرآیند چندین ساله احتمال تغییر در بسیاری از جنبه‌های زنذگی وجود دارد و در این کشاکش زبان انگلیسی از اولیت خارج شده و جای خود را به خیلی از دغدغه‌های دیگر می‌دهد.
به همین دلیل است که در موسسه‌ تخصصی زبان کوییک، همواره به سرعت یادگیری نه به عنوان یک پیشنهاد، بلکه به عنوان یک ضرورت تاکید شده و تمامی امکانات آموزشی برای کسب بهترین نتیجه در این راستا تدارک دیده‌ شده است.

ویژگی دوره‌‌ آموزش سریع و تضمینی زبان انگلیسی چیست ؟

با اتکا به واژه‌ی تضمینی نمی‌توان در هر دوره‌ای حضور یافت. مراکزی که می‌توانند به آموزش سریع و تضمینی زبان انگلیسی معنای واقعی ببخشند همواره از ویژگی‌های زیر بهره می برند.

اساتید مجرب در آموزش سریع و تضمینی زبان انگلیسی

متد آموزشی قابل اطمینان و به‌روز

منابع آموزشی معتبر

مطرح کردن واژه‌ی تضمین با وجود منابع ضعیف آموزشی چیزی جز ادعا نیست. برای اعتماد به تضمین موفقیت در دوره‌های آموزشی باید به مراکزی مراجعه کرد که از گلچین منابع معتبر دنیا همچون انتشارات دانشگاه میشیگان و کمبریچ و بسیاری از انتشارات‌های معتبر دیگر بهره می‌برند.

نتایج کسب شده زبان آموزان موسسه در آزمون‌های بین‌المللی در آموزش سریع و تضمینی زبان انگلیسی

با مشاهده کارنامه‌های دانش‌آموزان و امکان مشورت با زبان‌آموزانی که قبلا در دوره‌ها شرکت کردند می توانید از صحت و درستی تضمینی که به شما داده می‌شود اطمینان کسب نمایید چرا که آن‌ها مسیر را قبلا طی کرده‌اند و می‌توانند درباره آنچه شما در رابطه با آن سوالی دارید پاسخگوی مناسبی باشند.

در موسسه تخصصی زبان کوییک با تکیه بر موارد عنوان شده تضمینی به شما ارائه می‌شود که به موجب آن حداقل نمره ۶٫۵ در آزمون آیلتس شما تنها پس از گذراندن هفت ترم به ارمغان آورده می‌شود.

مزیت دوره‌های تضمینی نسبت به دیگر دوره‌ها چه می‌باشد ؟

مشخص است هنگامی که مجموعه‌ای اقدام به تضمین خدمات و کالاهای خود می‌کند در واقع اطمینان خود در مورد خدمتی که ارائه می‌دهد نشان می‌دهد. تضمین واژه‌ای تعهد‌آور برای موسسات آموزشی می‌باشد که دغدغه‌ی آنها فرآیند یادگیری زبان‌آموزان است. از طرفی دیگر به همان اندازه این تضمین می تواند برای زبان‌آموزان قوت قلب باشد تا با خاطری آسوده ، فارغ از هرحاشیه‌ای تنها دغدغه‌شان یادگیری باشد و به هدف خود دست‌یابند.
موسسه تخصصی زبان کوییک همواره تلاش کرده است با یادگیری متفاوت، زندگی متفاوت را برای زبان‌آموزان به ارمغان آورد و با تکیه بر رسالت‌های اجتماعی خود به آموزش سریع و تضمینی زبان انگلیسی جامه‌ی عمل بپوشاند چرا که ما معتقدیم زبان انگلیسی زبان پیشرفت در هر زمینه‌ی کاری و زندگی اجتماعی بوده و زمان شما مهم‌ترین ثروتی است که شما در اختیار دارید.یقین داریم که با استفاده از متد قوی و منحصر به فرد موسسه دسترسی به این رسالت هرگز دور از دسترس نیست. 

موسسه تخصصی زبان کوییک - آموزش تضمینی زبان از مبتدی تا پیشرفته