آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی

آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی همواره یکی از موضوعات مهمی است که زبان‌آموزان درباره آن سوالات مختلفی را مطرح می‌نمایند. سوال‌های رایج در این زمینه بازه زمانی مورد نیاز و کمترین سطحی است که آنها برای شروع دوره‎های آمادگی آیلتس نیاز دارند. در این مقاله قصد داریم توضیحات کاملی را با ذکر چندین سوال و پاسخ به آنها برای زبان‌آموزان گرامی مطرح کنیم.

آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی امری امکان‌پذیر است ؟

پاسخ به این سوال به طور قطع مثبت است. توجه داشته‌باشید که علی‌رغم تبلیغات فراوان موسسات گوناگون در راستای کلاس‌ها و دوره‌های آیلتس، هرگز نباید تصور کنید که آیلتس چیزی جز آزمونی برای سنجش میزان سواد شما در زبان انگلیسی می‌باشد.
گاها مشاهده می‌شود که در برخی موسسات در ابتدای شروع دوره‌های آمادگی آیلتس، پیش از هرچیزی اقدام به برگزاری آزمون ماک آیلتس می‌نمایند و در صورتی که داوطلب به درصد خاصی از هر مهارت در آن آزمون رسید اجازه شرکت در دوره را ‌خواهد‌داشت. این یعنی فقط تکیه آن موسسه روی زبان‌آموزانی است که سال‌ها با زبان در ارتباط بوده‌اند و قطعا نمره خوبی را در آزمون آیلتس کسب خواهند‌کرد.
به شما زبان‌آموزی که تا کنون در هیچ کلاسی در راستای تقویت زبان انگلیسی خود شرکت نکرده‌اید نکات زیر را اکیدا توصیه می‌نماییم :

آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی

آمادگی برای آیلتس از سطوح ابتدایی امری امکان‌پذیر است

  • دوره‌ای را انتخاب کنید که در ابتدا دانش عمومی شما را مد نظر قرار می‌دهد.

جهت آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی می‌بایست در دوره‌هایی شرکت کنید که در ابتدای کار روی تقویت دانش عمومی زبان و گرامر شما تمرکز می‌کنند. بدین صورت که در طول دوره‌های مذکور با تکنیکی مبتنی بر گرامرهای پرکاربرد آیلتس، راه را برای موفقیت شما در آزمون آیلتس هموار می‌کنند.

  • دوره‌های فرسایشی و طولانی مدت آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی را به هیج عنوان انتخاب نمایید.

در صورتی که به دلایلی همچون مهاجرت و ادامه تحصیل قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید، به خاطر داشته‌باشید که محدود کننده‌ترین عامل این فرآیند زمان است. غالب دانشگاه‌ها برای دریافت مدارک شما به جهت پذیرش شما، وقت محدودی را برای ارایه مدارکی همچون ریز نمرات، توصیه‌نامه اساتید و به خصوص مدرک آیلتس، به شما ارایه خواهند‌داد.پس سپری کردن دوره‌های حتی یک ساله آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی، نیز برای شما مثمر ثمر نمی‌باشند.

آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی

دوره‌های طولانی مدت برای یادگیری ایلتس پیشنهاد نمیشود

  • منابع مناسب آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی را انتخاب کنید.

کتاب‌هایی همچون AMERICAN ENGLISH FILE، کتاب‌های بسیار پرمحتوا و مناسبی می‌باشند. اما به هیچ عنوان به افرادی که وقت کافی برای آزمون آیلتس ندارند توصیه نمی‌شوند. چرا که این کتاب‌ها برای افرادی تالیف شده‌اند که غالبا نوجوان بوده و صرفا برای افزایش سطح توانایی خود در زبان انگلیسی قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند.

آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی

منابع معتبر آیلتس سهمی بزرگ در کسب نمره بالاتر دارد

شرکت در کلاس‌های آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی به معنای تضمین موفقیت شما نیست.

همانگونه که عنوان شد، آیلتس چیزی جز تسلط بر زبان انگلیسی نیست. برای آن دسته از عزیزانی که وقت کافی ندارند و مدرک آیلتس برایشان ضروری است، نمی‌توان صرف حضور در کلاس‌ها را کافی دانست. ذهن شما نیاز دارد تا آنجا که امکان دارد با زبان انگلیسی در ارتباط باشد. سعی کنید برای یادگیری زبان انگلیسی در تایم‌های خارج از تایم کلاس‌ها، خود را با فعالیت‌هایی همچون تماشای فیلم مناسب با سطح خود، شنیدن پادکست‌های مرتبط با زبان انگلیسی و اخبار سرگرم نمایید.

  • فریب خورده نباشید.

آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی یکی از راهکارهای موسسات برای وعده‌های توخالی آنها و مانورهای تبلیغاتی‌شان می‌باشد. یادتان باشد شما نمی‌توانید خیلی بیشتر از توانایی‌های بشر حرکت کنید. پس یادگیری انگلیسی در خواب و در ۲۴ ساعت و یک هفته را فقط یه ادعای کاذب بدانید، فراموش نکنید که با توجه به حجم وسیع زبان‌آموزان، فضا برای کلاهبرداری‌های این چنینی بیش از پیش وسیع شده و همه تصور متخصص بودن در این زمینه را دارند.

  • لهجه بریتانیایی را مد نظر قرار دهید.

همانگونه که می‌دانیم لهجه‌ بریتانیایی ( بریتیش ) لهجه‌ای است که در آزمون آیلتس به عنوان مرجع انتخاب شده‌است.جهت آموزش آیلتس از سطح ابتدایی به یاد داشته‌باشید که تمرکز اصلی خود را روی این لهجه زیبا قرار داده و هرگز تصور این که این لهجه مهم نبوده را در ذهن خود نپروانید. شما می‌توانید با مشاهده‌ی سریال‌هایی همچون Game of Thrones ذهنیت کافی نسبت به این لهجه پیدا کنید.

آمادگی جهت آزمون آیلتس از سطح ابتدایی

لهجه بریتانیایی، لهجه‌ای تاثیر‌گذار در آزمون آیلتس

کدام موسسات را جهت آمادگی جهت آموزش آیلتس از سطح ابتدایی را انتخاب کنیم ؟

موسسات مختلف با امکانات آموزشی، دوره‎هایی را برای زبان‌آموزان مختلف در نظر می‌گیرند. موسسه مناسب، می‌بایست همه نکاتی که در موارد فوق مطرح گشت را مد نظر قرار داده و دوره‌هایی را برای زبان‌آموزان مبتدی فراهم آورند.
در موسسه تخصصی زبان کوییک با بهره‌گیری از به روزترین متد آموزشی و محیطی کاملا متفاوت، فضایی را فراهم آوردیم که به وسیله آن زبان‌آموزان بتوانند حتی از ابتدایی‌ترین سطوح به دانش خوبی نسبت به زبان انگلیسی دست‌یابند. تمامی مدرسین این مجموعه از اساتید برتر آیلتس در ایران بوده و با کسب نمره‌ی بالا در این آزمون شما را به هدفتان بیش از پیش نزدیک خواهند کرد.
در موسسه تخصصی زبان کوییک تمامی جزوات و مواد آموزشی با تمرکز بر آزمون آیلتس تدوین شده‌اند و شما می توانید با صرف حداکثر هفت ترم به حداقل نمره‌ی ۶٫۵ در آزمون آیلتس دست یابید.
و در آخر لازم به ذکر است که جهت آموزش آیلتس از سطح ابتدایی سخت‌گیری‌های موسسات به نفع شما خواهند بود. در موسسه تخصصی زبان کوییک کار شما هرگز آسان نخواهد بود! چرا که اساتید مدام شما را وادار به انجام فعالیت‌های مرتبط به ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی می‌کنند. ما هرگز باور نداریم که با تنبلی می‌توانیم به اهدافمان دست پیدا کنید. ما ارزشمند بودن هدف شما رو در یافتیم و برای نیل به اهدافتان تا آخرین لحظه فرآیند آموزش آیلتس از سطح ابتدایی در کنارتان خواهیم ماند تا هرگز در این مسیر احساس تنهایی نکنید
در موسسه تخصصی زبان کوییک به شما رسم متفاوت یاد گرفتن و متفاوت زندگی کردن را خواهیم آموخت.

دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar