آموزش انگلیسی برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان

مهاجرت به کشور دیگر به قصد کار یا تحصیل، یکی از مهم‌ترین اهداف بسیاری از کسانی است که برای یادگیری زبان انگلیسی به موسسات و آموزشگاه‌ها مراجعه می‌کنند و اولین سوالشان این است که در آموزشگاه شما آموزش انگلیسی برای مهاجرت چگونه صورت می‌پذیرد؟ مهم‌ترین راه ارتباطی میان انسان‌ها در اقصی نقط دنیا زبان و صحبت کردن است. به همین دلیل بسیار مهم است قبل از مهاجرت به کشوری با زبان آن کشور و یا زبان انگلیسی که زبان دوم مردم همه‌ی دنیا است آشنایی داشته باشید.
یادگیری هر مهارت جدیدی نیاز به تلاش و پشتکار دارد. یکی از مهم‌ترین مدارکی که پیش اقدام برای مهاجرت به کشوری دیگر, کشورهای اروپایی و به خصوص کشورهای انگلیسی زبان احتیاج دارید، مدرک تسلط به زبان انگلیسی است.( آیلتس یا تافل برحسب قوانین آن کشور ) . لذا پیش از مهاجرت حتما باید به دنبال یادگیری زبان انگلیسی باشید. با توجه نوع مهاجرت، سطح مهارت مورد نیاز در زبان انگلیسی متفاوت است. کسی که به هدف ادامه تحصیل قصد مهاجرت را دارد، باید به سطح پیشرفته‌ تری از زبان انگلیسی برسد تا کسی که به قصد ویزای کاری اقدام می‌کند. به همین دلیل بسیار مهم است که پیش از شرکت در کلاس‌های آموزشی هدف خودرا مشخص کنید تا در بهترین مسیر قرار گیرید و اساتید شما بتوانند بهترین برنامه آموزشی را برای شما ترتیب دهند.

برای آموزش انگلیسی برای مهاجرت باید چه مراحلی را طی کنیم؟

مهم نیست که قصد مهاجرت به کدام کشور را دارید، زبان دوم و زبان رایج در مقصد را باید بلد باشید. برای مهاجرت به اکثر کشورهای پیشرفته مانند کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی و استرالیا تسلط به زبان انگلیسی و داشتن مدرک آیلتس یا تافل الزامی است.
برای تمام افرادی که به دلایل مختلف مانند کار و یا تحصیل قصد مهاجرت و زندگی در کشوری دیگر را دارند، سوال‌ها و ترس‌های زیادی وجود دارد. یکی از مهم‌ترین ترس‌ها تسلط به زبان انگلیسی و داشتن مهارت کافی در این زبان است. بسیاری از افراد به دلیل تعدد موسسات و آموزشگاه‌ها در ابتدای مسیر بسیار سردرگم هستند و نمیدانند چه مسیری را باید انتخاب کنند.
هنگامی که به کشور دیگری مهاجرت می‌کنید برای این‌که احساس تنهایی نکنید و منزوی نشوید، بتوانید با فرهنگ کشور مقصد آشنا شوید و خودرا وفق دهید, بتوانید وارد بازار کار شوید, در اجتماع حضور پیدا کنید و جمع‌های دوستانه‌ی خودرا تشکیل دهید، باید بتوانید به زبان آن کشور صحبت کنید و تا حدی تسلط داشته باشید. کشورهایی نظیر استرالیا, نیوزیلند, کانادا, آمریکا کشورهای مهاجرپذیر هستند و این بدین معنی است که اکثریت جمعیت با روی باز پذیرای فرهنگ‌ها و ملیت‌های جدید هستند درنتیجه تنها موضوعی که ممکن است مانع از ورود شما در جمع‌های جدید در کشور مقصد شود عدم توانایی شما در صحبت کردن است.

  •  حفظ آرامش

وقتی بحث مهاجرت مطرح می‌شود، محدودیت‌های زمانی, فشار و حجم کارها و استرس‌های این مسیر گاهی باعث کاهش راندمان و کیفیت یادگیری می‌شود. به همین دلیل مهم‌ترین مسئله و قدم اول این است که قبل از هر چیز آرامش خود را حفظ کنید. مهاجرت کردن به هیچ عنوان کارساده‌ای نیست. جدا از سختی‌های دوری از خانواده و دوستان، فشارهای زیادی ناشی از استرس‌های مربوط به ددلاین‌های دانشگاه‌ها، مصاحبه با سفارتخانه، گرفتن نمره مورد نظر در آزمون‌های زبان و آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت بر روی فرد متقضی تحمیل می‌شود, به همین دلیل حفظ آرامش و داشتن پشتکار و عزم راسخ در این مسیر بسیار مهم است. توجه کنید که اگر هر اتفاقی در این مسیر افتاد، ناامید نشوید، از هدف خود دست نکشید و به تلاش خود ادامه دهید.

آموزش انگلیسی برای مهاجرت

برای رسیدن به هدف خود ،هیچ‌گاه دست از تلاش نکشید.

  • زبان انگلیسی را در همین‌جا بیاموزید

ما هیچ‌گاه منکر این مسئله نمیشویم که یادگیری زبان انگلیسی در یک محیط انگلیسی زبان بهتر و سریع‌تر ما را به هدف میرساند برای همین بسیاری از افراد منتظر می‌مانند تا بعد از مهاجرت یه یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.اما نکته‌ای که بسیار مهم است مکالمه در کلاس‌های آموزش انگلیسی برای مهاجرت با مکالمه در یک کشور انگلیسی‌ زبان، بسیار متفاوت است. لهجه و نوع گویش و سرعت حرف زدن در کشورهای انگلیسی‌زبان بسیار متفاوت است با کلاس‌های آموزشی که در اینجا برگزار می‌شوند. که وفق دادن خود با این شرایط حتی برای کسانی که مدرک زبان انگلیسی خودرا نیز دریافت کرده‌اند دشوار است حالا تصور کنید کسی که هیچ‌ دانشی از زبان انگلیسی نداشته باشد و بخواهد در این کشورها، شروع به یادگیری زبان انگلیسی کند چقدر سخت است و با چه مشکلاتی روبه‌رو خواهد شد. از طرفی برای تامین مخارج در خارج از ایران همه افراد مجبورند کار کنند و شاید شما به دلیل عدم تسلط به زبان انگلیسی ناگزیر باشید شغل مناسبی که توانایی‌های لازم برای آن‌را هم دارید از دست بدهید. بسیاری از کارفرماها از شما می‌خواهند حداقل بتوانید منظورتان را به زبان انگلیسی بیان کنید. شرکت در کلاس‌های آموزش انگلیسی برای مهاجرت داخل ایران این مزیت را دارد که بتوانید با آرامش و در زمان مناسب زبان انگلیسی را بیاموزید. یادگیری در یک محیط دوستانه‌ و همزبان بودن شما و استادتان به شما قوت قلب می‌دهد, هم‌چنین باعث می‌شود با اعتماد به نفس بیشتری به کشور مقصد پا بگذارید.

آموزش انگلیسی برای مهاجرت

قبل از مهاجرت ،حتما زبان انگلیسی را در کشور خود بیاموزید

  • به انگلیسی زیاد صحبت کنید.

یکی از مهم‌ترین قدم‌ها در آموزش انگلیسی برای مهاجرت ، مکالمه هرچه بیشتر است. مهم‌ترین دلیلی که زندگی در محیط یک کشور انگلیسی زبان مهارت‌های زبان انگلیسی شما را تقویت می‌کند این است که برای هر مسئله‌ای حتی مسائل کوچک و پیش پا افتاده مجبورید به انگلیسی صحبت کنید .با همکلاسی‌هایتان انگلیسی صحبت کنید, محیط‌های انگلیسی زبان را کشف کنید در کلاس‌های جانبی آموزشگاه تخصصی زبان کوییک شرکت کنید. تمام تلاش خودرا به‌کار برید تا همیشه در معرض زبان انگلیسی باشد, حتی سعی کنید به انگلیسی فکر کنید.

آموزش انگلیسی برای مهاجرت

مکالمه هر جه بیشتر،شرایط شما را در کشوری که قصد مهاجرت دارید،بهتر فراهم میکند

آیا آموزش انگلیسی برای مهاجرت همین‌قدر مهم است؟

نکته‌ی بسیار مهمی که وجود دارد این‌ است که بسیاری از افراد فکر می‌کنند به صرف بودن در محیط یک کشور انگلیسی‌زبان، می‌توانند به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند اما برخلاف تصور اکثر افرادحقیقت این است که هرچه از سطح زبان پایین‌تری برخوردار باشید، هم دیگران سخت‌تر شما را در جمع‌هایشان می‌پذیرند و هم این‌که شما اعتماد به نفس حضور در این جمع‌هارا از دست می‌دهید و این امر خود باعث منزوی شدن شما می‌شود که یکی از دلایل افسردگی بعد از مهاجرت است که در بسیاری از افراد پس از مهاجرت دیده می‌شود.
در دوره‌های آموزش انگلیسی برای مهاجرت آموزشگاه تخصصی زبان کوییک ما به سعی بر آن داریم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و صرف هزینه‌ای معقول شما را برای شرکت در آزمون‌های زبان انگلیسی حاضر کنیم. همچنین به دلیل تاکید بر تقویت مهارت مکالمه در کلاس‌ها شما پس از طی ۷ترم دوره آموزشی کاملا مسلط و روان قادر به صحبت هستید. همانطور که در مقالات پیشین ذکر شده است شما با ثبت‌نام در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی از صفر آموزشگاه تخصصی زبان کوییک پس از گذراندن ۷ ترم می‌توانید به طور تضمینی آیلتس ۶٫۵ دریافت کنید. هر ترم در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک ۱ ماه می‌باشد. همچنین ما در این کلاس‌ها برای زبان‌آموزانمان مشاوره‌های فردی نیز در نظر گرفته‌ایم و در این مشاوره‌ها به‌ایشان می‌آموزیم که هرگز از خود نپرسند که تا چه اندازه یاد گرفته‌اند, بلکه به ایشان می‌آموزیم که سعی کنند آنچه که تا کنون آموخته‌اند را به صورت درست و کاربردی استفاده کنند و پیوسته به انتهای مسیر فکر نکنند. همچنین مسیر پیشرفت تک تک زبان آموزان رصد می‌شود و برنامه‌های لازم متناسب هر فرد تدوین می‌شود

8
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
لیلا
لیلا

خیلی خوب بود

نیما
نیما

سلام
میخواستم بدونم تو موسسه کوییک دوره های انلاین هم دارید؟

zolfaghari
zolfaghari

بله در سایت میتونید ببینید

تینا
تینا

سپاس

حميد پرويزي
حميد پرويزي

هزینه کلاسهاتون چقده؟

رضا خجسته
رضا خجسته

من مطالب مربوط به سایت رو درباره کلاس ها خوندم
همه جا میگن موسسه شما خیلی سختگیره میشه اینجا توضیح بدهید؟

zolfaghari
zolfaghari

سلام و عرض خسته نباشید
سختگیری توی بحث اموزش قطعا باید مزیت حساب بشه و چون نتایج خروجی برای موسسه خیلی مهم هست اساتید سختگیرانه تر برخورد میکنند
برای کسی که سرفصل های ما رو به دقت میخونه سختی معنایی نداره و زمانی که اولویت شما زبان باشه این سختی قطعا خیلی شیرینه
مطمین باشید که نتایج خوبی به لطف خدا و همت موسسه کوییک تاکنون بچه ها کسب کردند نتیجه همین جدی گرفتن کار هستش
ممنون از نظر شما