آموزش زبان انگلیسی از صفر چگونه امکان‌پذیر است؟

زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین پدیده‌های زندگی امروزی است که هیچ‌کس نمی‌تواند نقش و اهمیت آن‌را نادیده بگیرد. امروزه اکثر افراد دوست‌دارند این زبان بین‌المللی را بیاموزند تا هم بتوانند از اخبار روز دنیا آگاه شوند و هم بتوانند فیلم‌ها و سریال‌هایی را که هرساله تولید می‌شوند و جوایز بسیاری را کسب می‌کنند به زبان اصلی مشاهده کنند و لذت ببرند, همچنین بتوانند به منابع علمی روز دنیا دسترسی داشته باشند. درنتیجه همه افراد به آموزش زبان انگلیسی علاقه دارند, اما چه موانعی بر سر راهشان مشاهده می‌کنند که از شروع آموزش زبان انگلیسی بیم دارند؟ بسیاری از افراد تصور می‌کنند صحبت کردن به زبان انگلیسی سخت است. بسیاری دیگر از افراد نیز چون سطح زبان انگلیسی خود را پایه می‌دانند اعتماد به نفس رفتن به کلاس‌های زبان را ندارند, این افراد از کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی از سطوح ابتدایی بی‌خبرند. همکاران ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک کلاس‌های متنوعی را در نظر گرفته‌اند که متناسب با سطح دانش افراد باشد. یکی از این کلاس‌ها کلاس آموزش زبان انگلیسی از صفر است. یادگیری زبان انگلیسی برای هر فرد متفاوت است به همین دلیل (همانطور که در مقاله قبل ذکر شد) جمعیت کلاس‌های آموزشگاه تخصصی زبان کوییک از ۷ نفر بیشتر نمی‌شود تا اساتید ما بتوانند وضعیت هر فرد را رصد کنند و برنامه‌های لازم را متناسب با وضغیتشان برایشان بریزند. بسیاری از افراد که به کلاس‌های آموزش زبان مراجعه می‌کنند ترس بسیاری دارند, این افراد به دلیل آن‌که از سطح پایین زبان انگلیسی برخوردارند و از وجود کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی از مبتدی  بی‌خبرند, همواره برای شروع مسیر یادگیری سنگی بزرگ به نام ترس می‌بینند. ما در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی از صفر از الفبای زبان انگلیسی شروع می‌کنیم و طی ۷ ترم تمام نکات, اصطلاحات, قواعد, لغات و… به شما آموزش می‌دهیم. بسیاری از افراد که به کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی از صفر مراجعه می‌کنند به دلیل آن‌که از سطح زبان پایینی بهره‌مند هستند, از اعتماد به نفس خیلی پایینی برای شروع دوره‌های زبان انگلیسی برخوردارند, اما هنگامی که ما درباره کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی از سطح ابتدایی خود با آن‌ها صحبت می‌کنیم کمی آرام می‌شوند و نسبت به دوره‌های آموزش زبان انگلیسی از مبتدی اشتیاق نشان می‌دهند. این افراد عنوان می‌کنند که اعتماد به نفس صحبت کردن در مقابل دیگران را ندارند زیرا هم از دایره لغات خیلی محدودی بهره‌مند هستند و همچنین نگران تلفظ‌های خود هستند, زیرا تلفظ صحیح بسیاری از لغات را نمی‌دانند. اما پس از آن‌که ما اهداف کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی از صفر را برایشان عنوان می‌کنیم اعتماد به نفسشان افزایش میابد و علاقه‌مند می‌شوند. همچنین متوجه می‌شوند که انگلیسی حرف زدن بر خلاف آن‌چه که تا کنون تصور می‌کردند اصلا سخت نیست.
ما در این مقاله قصد داریم به پرسش‌های زیر در رابطه با کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی از پایه پاسخ دهیم:

۱- آیا آموزش زبان انگلیسی از صفر برای تمام سنین مناسب است؟

۱-۱- دوره‌های آموزش زبان انگلیسی از ابتدا برای تمام سنین

در پاسخ به این سوال باید گفت که دوره‌های آموزش زبان انگلیسی از مبتدی ما برای تمام سنین است. ما دو دوره‌ی بزرگسال و کودکان را داریم که افراد متناسب با سنشان در این دوره‌ها ثبت نام می‌شوند و از متدها و روش‌های متناسب با سن‌شان بهره‌مند می‌شوند. متاسفانه یکی از بزرگترین موانعی که زبان‌آموزان خصوصاً بزرگسالان بر سر راه خود حس می‌کنند ترس است. اکثر زبان آموزان ترس از اشتباه کردن دارند. اشتباه خواندن, اشتباه بیان کردن و… هم‌چنین این افراد پیوسته ترس از قضاوت شدن توسط سایر افراد را دارند ترس از اینکه مبادا سایر افراد آنها را کُند ذهن، کُودن و… بدانند. این ترس‌ها باعث می‌شود افراد حتی از سوال پرسیدن نیز پرهیز کنند, اما در دوره ‌های آموزش زبان انگلیسی از مبتدی آموزشگاه تخصصی زبان کوییک همانطور که عنوان شد؛ افراد متناسب با سن‌شان دسته‌بندی می‌شوند و هم‌چنین چون سطح همه‌ی افراد یکسان است دیگر ترس از قضاوت وجود ندارد و افراد به راحتی صحبت می‌کنند و به اشتباهات خود پی می‌برند.

آموزش زبان انگلیسی از صفر چگونه امکان‌پذیر است؟

یادگیری زبان انگلیسی برای تمامی رده‌های سنی ممکن است

۲- آموزش زبان انگلیسی از صفر چگونه به کم شدن ترس‌های ما از آموزش زبان کمک می‌کند؟

۱-۲- بالا بردن اعتماد به نفس زبان آموزان در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی از صفر

همانطور که ذکر شد چون تمام افراد کلاس از سطح زبان مشابهی برخوردارند دیگر ترس از قضاوت و یا مسخره شدن وجود ندارد, هم‌چنین افراد دیگر به مقایسه خود با دیگران نمی‌پردازند و فقط به مسیر آموزشی و پیشرفت خود می‌اندیشند. به همین دلیل افراد به مرور زمان اعتماد به نفسشان در یادگیری زبان انگلیسی افزایش می‌یابد و به کلاس زبان خود علاقه‌مند می‌شوند.
۲-۲- مشاوره‌های فردی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی از پایه
ما در این کلاس‌ها برای زبان‌آموزانمان مشاوره‌های فردی نیز در نظر گرفته‌ایم و در این مشاوره‌ها به‌ایشان می‌آموزیم که هرگز از خود نپرسند که تا چه اندازه یاد گرفته‌اند, بلکه به ایشان می‌آموزیم که سعی کنند آن‌چه که تا کنون آموخته‌اند را به صورت درست و کاربردی استفاده کنند و پیوسته به انتهای مسیر فکر نکنند. هم‌چنین به آن‌ها یاد می‌دهیم که هر اندازه بیشتر در تمرین ها تلاش کنند به همان اندازه هم به اطلاعات‌شان افزوده میشود.

آموزش زبان انگلیسی از صفر چگونه امکان‌پذیر است؟

اعتماد به نفس، نقشی اساسی در بهبود یادگیری شما دارد

۳-۲- اعتماد بین زبان‌آموز و استاد در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی از صفر

همه‌ی افراد روزی یادگیری را شروع کرده‌اند و تا زمانی که زنده هستیم، این روند یادگیری و آموزش ادامه خواهد داشت. در این میان همیشه برخی از اساتیدی که در طول تحصیل داشته‌ایم در ذهن ما باقی می‌ماند, اما چرا؟ اساتید نقش بسیار مهمی در مسیر زندگی افراد می‌گذارند, اگر با صبر و علاقه به آموزشی درسی بپردازند دانشجویان خود را به آن درس علاقه‌مند می‌کنند, و اگر با اخلاق مناسب با دانشجویان خود برخورد نکنند ممکن است برای همیشه آن دانشجو را از آن درس و مبحث فراری و بیزار کنند. اعتماد و علاقه متقابل، بین استاد و زبان آموزان، از اهمیت بالایی برخوردار است. برای مثال اگر استاد از زبان آموز خود بخواهد تا در یک زمینه تلاش بیشتری کند و یا تمرینی را که به او واگذار کرده را انجام دهد، باید این اعتماد را نسبت به زبان آموز داشته باشد که هر آن‌چه را که به او واگذار کرده است عیناً انجام خواهد داد. از آن طرف نیز، زبان آموز هم باید به دانش, توانایی و قابلیت‌های استاد خود اعتماد کامل داشته باشد. اساتید ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک همواره سعی دارند تا علاوه بر آن‌که در تمام طول مسیر در کنار زبان آموزان باشند بلکه رابطه‌ای خوب و دوستانه با آن‌ها برقرار کنند.

۳- برای آموزش زبان انگلیسی از صفر چه باید بکنیم؟

۱-۳- تماس با آموزشگاه

شما پس از تماس با آموزشگاه تخصصی زبان کوییک, عنوان می‌کنید که قصد شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی از پایه را دارید. همکاران ما در اولین فرصت برای شما وقت تعیین سطح و مشاوره تأیین می‌کنند.
۲-۳- ممارست در مسیر
پس از ثبت نام اساتید ما در تمام طول مسیر آموزش زبان انگلیسی از پایه در کنار شما خواهند بود و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که تمرین‌ها را به خوبی انجام دهید و حضور مستمر در کلاس‌هاداشته باشید. هرگز فراموش نکنیم، یادگیری به گذشت زمان نیاز دارد.

آموزش زبان انگلیسی از صفر چگونه امکان‌پذیر است؟

موسسه تخصصی زبان کوییک، آخرین انتخاب شما خواهد بود

۴- آموزش زبان انگلیسی از صفر چه مدت طول می‌کشد؟

همانطور که در مقالات پیشین ذکر شده است شما با ثبت‌نام در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی از صفر آموزشگاه تخصصی زبان کوییک پس از گذراندن ۷ ترم می‌توانید به طور تضمینی آیلتس ۶٫۵ دریافت کنید.
هر ترم در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک ۱ ماه می‌باشد.

14 پاسخ
 1. Avatar
  نسرین گفته:

  با خوندن این مقاله انگیزه یادگیری در من چند برابر شد اخه یادگیری این زبان همیشه برای من یه رویا بوده .

  پاسخ
  • موسسه تخصصی زبان کوییک
   موسسه تخصصی زبان کوییک گفته:

   تعیین سطح در موسسه تخصصی زبان کوییک رایگان هست
   با موسسه تماس بگیرید و وقت تعیین سطح هماهنگ بفرمایید

   پاسخ
  • موسسه تخصصی زبان کوییک
   موسسه تخصصی زبان کوییک گفته:

   سلام
   کلاس های خصوصی هم به صورت انلاین هم به صورت حضوری در موسسه یا منزل برای شما موجود می باشد

   پاسخ
 2. Avatar
  نفيسه گفته:

  خیلی تعریف موسسه شما رو شنیدم فقط مسیرتون خیلی دوره ،کاش تو مرکز شهر هم شعبه داشتید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *