آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت در موسسه زبان کوییک

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت برای تمامی انسان‌هایی که به علل گوناگون مانند کار و تحصیل قصد مهاجرت و زندگی در خارج از کشور را دارند، از مواردی است که بیشترین هراس‌ها را در پی دارد. با توجه به اهمیت فراوان این مطلب، می‌خواهیم بهترین روش‌های کاربردی که برای آموزش یا افزایش کیفیت زبان انگلیسی برای مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان وجود دارد را ارائه دهیم.

آیا تأکید بر آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت مهم است؟

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان، بسیار اهمیت دارد، زیرا زمانی که به یک کشور دیگر مهاجرت می‌کنید، برای این‌که دچار احساس تنهایی و استرس نشوید، فرهنگ مقصد را درک کنید و قادر باشید به طرز مناسبی ایجاد شبکه‌های کاری و اجتماعی نمایید، می بایسیت وارد جامعه و گروه‌های خارجی شوید. گرچه کشورهایی مانند استرالیا و نیوزیلند -و احتمالا کانادا- به عنوان کشورهای مهاجرپذیر شناخته می‌شوند که این موضوع بدین معنی است ‌که بیشتر انسان‌ها پذیرش بالایی در فرهنگ‌ها و ملیت‌های جدید دارند، پس موضوعی که امکان دارد از حضور و ورود شما در جمع‌ها و گروه‌های خارجی نماید، فرهنگ و ملیت شما نیست بلکه زبان مهم‌ترین و اصلی‌ترین عامل برقراری ارتباط شما با آنان می‌باشد. این موضوع بسیار طبیعی و واضح است زیرا چنان‌چه قادر نباشید با بقیه مردم محاوره و صحبت کنید، نمی‌توانید وارد جمع‌شان شوید. چگونه خواهید توانست خودتان و توانمندی‌هایتان را به بهترین شکل در امور کاری ارائه کنید و چطور خواهید توانست از حضور در کشوری جدید لذت ببرید؟

برای جذابیت و لذت جستن از تجربه‌ها، دانستن زبان انگلیسی و بالابردن سطح زبان شما حیاتی می‌باشد. نکته‌ی دیگر این‌ که بیشتر افراد تصور می‌کنند تنها و به صرف حضور در محیط یک کشور انگلیسی زبان، خواهند توانست زبان انگلیسی را به خوبی فرا بگیرند. اما این موضوع به هیچ عنوان فراگیر و عمومیت ندارد و متاسفانه حقیقت این است که هر قدر سطح کیفیت زبان شما پایین‌تر باشد، کم‌کم اعتماد به نفس شما از حضور در جمع‌های خارجی از دست خواهند رفت و بیشتر منزوی خواهید شد. همچنین هرگز فرصتی برای معاشرت با دیگران و یادگیری زبان پیدا نمی‌کنید این در حالیست که هر قدر سطح زبان شما مناسب‌تر شود، امکان پیشرفت شما افزایش چشم‌گیری خواهد داشت.

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت در موسسه زبان کوییک

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت از اهمیت بالای برخوردار است

راهکارهای اجرایی برای پیشرفت زبان انگیسی برای مهاجرت

  • باکیفیت ترین مؤسسه کلاس زبان در جهت آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت را پیدا کنید.

آموزش زبان انگلیسی برای فرد فراگیرنده خیلی فانتزی است، اما برای کسانی که وقت نداشته یا برنامه‌ریزی برای آنان سخت می‌باشد، کلاس زبان بی‌اندازه مفید و کمک کننده است!

پس احساس دودلی و وسواس برای انتخاب چندین آموزشگاه زبان را کنار گداشته و با حضور و ثبت نام در دوره‌های با کیفیت آموزش زبان انگلیسی مؤسسه تخصصی زبان کوییک را انتخاب نمایید تا ضمن جلوگیری از استهلاک زمان و خستگی در زمان آموزش، حس خوشآیند درک زبان انگلیسی را تجربه نمایید تا بعد از گذشت مدت زمان کوتاه، راه مهاجرت برای‌تان هموار گردد تا ضمن دستیابی به رؤیاهایتان، گام‌های مؤثری برای برقراری ارتباط و یافتن کار مناسب و پیشرفت روزافزون بردارید.

  • می توانید در ماشین یا با استفاده از تلفن همراه، رادیو و پادکست انگلیسی گوش دهید.

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت به کشوری مانند استرالیا و نیوزیلند که لهجه متفاوتی دارند باعث می شود که شما تا حد امکان، ضمن کسب آموزش های مدنظر، به برنامه‌های رادیو و پادکست‌های محلی نیز گوش فرادهید تا به نوع لهجه آنان نیز عادت کنید. این روش یکی از بهترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت به حساب می آید.

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت در موسسه زبان کوییک

یکی از روش‌های آشنایی با لهجه هر کشور،گوش دادن به رادیو و پادکست می‌باشد

  • تا حد امکان سریال‌های جذاب و ساده ببینید.

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت را باید با دیدن فیلم و سریال‌های ساده‌ای که برای درک موضوع دنبال نمایید تا ضمن مرور تمرین‌های کلاسی از نحوه گفتمان زبان نیز بهره‌مند شوید. برای این روش سریال‌های ساده و کوتاه مثل Friends و یا مشابه آن توصیه می شود. دلیل مفید بودن این‌کار این است که در سریال‌ها شما با موضوعات ساده و روزمره سر و کار دارید و به گونه‌ای نیز نحوه‌ی بیان آدم‌ها رو فرا می‌گیرید و همچنین فرهنگ رایج آنان را یاد می‌گیرید و این موضوع بی‌اندازه برای یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت مفید خواهد بود.

راه‌های زیادی برای تقویت زبان از طریق سریال وجود دارد که به نظر یکی از بهترین روش‌ها، تهیه یک دفترچه کوچک است تا در هر سریال، جملاتی که معنی آن‌را فهمیدید ولی هیچ‌وقت بدین طریق از آن‌ها استفاده نکرده‌اید را یادداشت نمایید. نیازی نیست که حتماً سراغ کلمه‌های جدید بروید و دچار سردرگمی شوید. درحالی‌که سعی کنید بیان قشنگ‌تر آن چیزی را که بلدید را یاد بگیرید و سپس سعی کنید در مکالمه‌های بعدی از آن جمله‌ها استفاده کنید. این تکنیک یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌های ارتقاء زبان از حد متوسط به پیشرفته است.

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت در موسسه زبان کوییک

جهت آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت،یک فیلم ساده را برای دیدن انتخاب کنید

  • بر نحوه‌ی درخواست کردن‌ها تمرکز کنید.

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت روش‌های گوناگونی را می‌طلبد اما یکی از بزرگ‌ترین ایرادهای فراگیری آن، این است که برخی با وجود سطح زبان خوب، نمی‌دانند با چه ادبیاتی درخواست و تقاضای خود را مطرح نمایند. این موضوع در عین حال باعث بروز یک تجربه‌ی مشترک بین خیلی‌ از مردم شده است که پس مدتی ممکن است به شوخی یا کنایه بشنویم که «تو چقدر دستوری برخورد می‌کنی! تو مثل افسرها حرف می‌زنی! تو چرا این‌قدر طلبکاری؟ تو چرا اینقدر جدی درخواست میکنی؟». سپس آن موقع است که دقت می‌کنیم که اشکال کار در تفاوت نحوه‌ی درخواست دادن ما با یک فرد انگلیسی زبان مثل استرالیایی یا نیوزیلندی بروز می‌نماید. مطلب اساسی این است که برای یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت، نمره‌ی آیلتس و تافل ما آنقدر تأثیرگذار نیست بلکه آشنا بودن با فرهنگ زبانی کشور مقصد مهم‌تر می‌باشد. به عنوان مثال فرهنگ درخواست در کشورهای استرالیا و نیوزیلند بی‌اندازه نرم و مؤدب و غیر مستقیم است و اگر نخواهیم یاد بگیریم که چطور در مورد نیازمان صحبت کنیم یا کاری را نقد کنیم، ممکن است خیلی گستاخ و پرمدعا به نظر برسیم.

زبان هر کشور، ترکیبی از لغات و فرهنگ آن است. فراگیری و دانستن نکات ریز و درشت فرهنگی کشورها، گاهی هزاران برابر از دانستن صدها کلمه‌ی پیچیده مهم‌تر است.

پس در اغلب موقعیت‌ها مهم نیست که دایره لغات ما چقدر وسیع باشد، تأثیر اولیه و روی خندان و ادبیات و حسی که به طرف مقابل از نحوه‌ی درخواست خود منتقل می‌کنیم، بسیار مهم و ضروری می‌باشد.

در این مقاله سعی شده است با ارائه برخی نکات کاربردی برای تقویت زبان انگلیسی برای مهاجرت که شاید خیلی به آن پرداخته نشود ارائه گردد. شاید هر کدام از این نکات خیلی ساده به نظر آیند و قبلاً هم شنیده باشید، ولی با انتخاب مؤسسه تخصصی زبان کوییک، یادگیری زبان کار سختی نیست، هر چند با هیچ معجزه‌ای نمی‌توان بدون تمرین، زبان خارجی را تقویت نمود.

ضمناٌ یادگیری زبان انگلیسی یک زوره و بدون سختی نیست، بلکه خود نوعی سفر محسوب می‌شود، سفر به فرهنگ کشورهای دیگر و آدم‌های دور و نزدیک و لذت تجربه‌ی فرهنگ و شنیدن حرف‌های آن‌ها که می تواند لذت زندگی در کشور مورد مهاجرت را تجربه کرد. پس از این فرصت و این‌که می‌توانید زبان بین المللی انگلیسی را یاد بگیرید استفاده نمایید و نهایت لذت را در کلاس‌های موسسه تخصصی زبان کوییک در آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت تجربه نمایید.

دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar