آموزش متفاوت زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک

آموزش متفاوت زبان انگلیسی امری است که جز اولویت‌های زبان‌آموزان در انتخاب یک موسسه ارائه دهنده‌ی دوره‌های زبان انگلیسی می‌باشد. موسسات بسیاری هم اکنون در کشور در حال ارائه‌ی دوره‌های مهم‌ترین زبان روز دنیا می‌باشند و این امر انتخاب صحیح را برای داوطلبین یادگیری زبان انگلیسی دشوار نموده است چون آن‌ها با گزینه‌های بسیاری مواجه هستند. بعضا شرکت در کلاس‌های برخی از موسسات که برای خود نام و برندی به ثبت رسانده‌اند نیز نه تنها نتوانسته پاسخ‌گوی نیاز داوطلبین باشد بلکه اعتماد به نفس در امر یادگیری زبان انگلیسی را نیز از آن‌ها گرفته و باعث سردرگمی بیش از پیش آن‌ها شده است.

آموزش متفاوت زبان انگلیسی چگونه انجام می‌پذیرد؟

اولین نیاز آموزش متفاوت، بدون شک وجود متد آموزشی متفاوتی می‌باشد که بتواند به بهترین نحو نیازهای زبان‌آموزان را در تمام بخش‌ها و پروسه‌های یادگیری زبان انگلیسی برای داوطلب فراهم آورد. این نکته بدان معنی است که تمامی مهارت‌های لازم برای کسب دانش کافی زبان انگلیسی بایستی بر طبق مبانی اصولی و علمی به صورتی مدون و هماهنگ بر پایه‌ی عادات و ساختارهای یادگیری افراد در اختیار آنان قرار گیرد. متد آموزش زبان انگلیسی به کار گرفته شده در موسسه تخصصی زبان کوییک پس از انجام فعالیت‌های تحقیق و توسعه (R&D) گسترده‌ای مبتنی بر کتب مورد استفاده در دانشگاه‌های برتر انگلیسی زبان دنیا همچون Cambridge، Michigan، Queensland و… به دست آمده و اکنون می‌توان متد LQuick را هم سطح متدهای موجود در کالج‌های برجسته‌ی زبان انگلیسی در دنیا نامید.

آموزش متفاوت

آموزش متفاوت زبان انگلیسی

روش موسسه تخصصی زبان کوییک چیست؟

تفاوت دوره‌های زبان انگلیسی موسسه تخصصی کوییک با سایر موسسات را می‌توان به خوبی در بازده یادگیری زبان‌آموزان موسسه تخصصی زبان کوییک مشاهده کرد. آن دسته از افرادی که دوره‌های The Quickest را برمی‌گزینند (اطلاعات لازم در مورد دوره‌های مختلف موسسه را می‌توانید در این بخش مطالعه بفرمایید) پس از گذراندن موفق تنها ۴ ترم یک ماهه به چنان دانش مطلوبی از سطح زبانی و قدرت در مهارت‌های مختلف از جمله شنیداری (Listening) و گفتاری (Speaking) می‌رسند که با زبان‌آموزانی که در سایر موسسات ۴ سال زبان انگلیسی را خوانده‌اند نه تنها برابری می‌کنند بلکه بسیار مسلط‌تر و بهتر از آن‌چه آموخته‌اند در صحبت کردن و نوشتار خود استفاده می‌کنند.

بازده بالا

بازده بالا از ویژگی‌های متمایز دوره‌های موسسه کوییک می‌باشد

از جمله مهم‌ترین نکات در آموزش متفاوت زبان انگلیسی ارائه شده در موسسه تخصصی زبان کوییک انعطاف‌پذیری بی‌نظیری است که شما را در زمان مناسب به هدف‌تان برای کسب نتیجه‌ی مطلوب می‌رساند. افراد زیادی قصد اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر کشورهای انگلیسی زبان یا دانشگاه‌هایی که دوره‌های خود را به زبان انگلیسی برگزار می‌کنند را دارند و یا قصد انجام امور مهاجرت کاری را دارند و بنابراین نیازمند کسب نمره‌ای مطلوب در یکی از آزمون‌های بین‌المللی معتبر زبان انگلیسی از جمله آیلتس (IELTS) را دارند، در موارد مختلفی دیده شده است که متقاضی زمان کمی (حدود ۷-۸ ماه یا کمتر) برای ارائه‌ی مدرک زبان انگلیسی خود دارد و در این حالات عملا دوره‌های طولانی مدتی که در موسسات کشور ارائه می‌شوند نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای داوطلبین باشند. حال آن که در دوره‌های The Quickest شما تنها پس از گذراندن ۷ ترم حدودا یک ماهه برای اخذ مدرک ۶٫۵ در آزمون آیلتس به طور کامل آماده خواهید بود. همچنین داوطلبینی که زمانی کمتر از این مدت را دارند می‌توانند از دوره‌های خصوصی موسسه تخصصی زبان کوییک استفاده نموده تا در حداقل زمان موجود دستیابی به نتیجه‌ی مطلوبتان را برای خود محقق سازید.

موسسه تخصصی کوییک

تفاوت دوره‌های زبان انگلیسی موسسه تخصصی کوییک با سایر موسسات را می‌توان به خوبی در بازده یادگیری زبان‌آموزان موسسه تخصصی زبان کوییک مشاهده کرد.

نکته‌ی مهم آن است که آموزش متفاوت زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک کاملا تضمین شده است. بدین صورت که در روز تعیین سطح و مشاوره رایگان قراردادی بین دو طرف امضا گشته که کسب نتیجه‌ی مطلوب را برای داوطلب تضمین می‌نماید و در صورت عدم تحقق این موضوع تمامی امکانات موسسه از جمله کلاس‌های خصوصی به طور کاملا رایگان در خدمت زبان‌آموز خواهد بود تا زمان کسب نتیجه. این امر نشان‌دهنده‌ی اطمینان موسسه تخصصی زبان کوییک به دوره‌ها، متد، کتب و اساتید خود می‌باشد که در کنار یکدیگر امر نیل به هدف را برای تمام داوطلبین به سریع‌ترین نحو ممکن قابل دستیابی نموده است.

مطالب مرتبط

این نوشته چقدر مفید بود؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

6 نظر یا سوال
Inline Feedbacks
View all comments
موسسه تخصصی زبان کوییک - آموزش تضمینی زبان از مبتدی تا پیشرفته
6
0
لطفا سوال یا دیدگاهتان را برای ما بنویسید!x