امروزه نیاز به یادگیری زبان انگلیسی بر هیچکس پوشیده نیست. ما برای آگاهی از اخبار, دسترسی به منابع علمی روز دنیا, ارتباط با دیگران در سفر و … نیاز داریم که زبان انگلیسی را بیاموزیم. همه‌ی افراد از یادگیری زبان جدید لذت می‌برند اما چه موانعی بر سر راهشان می‌بینند که شروع به یادگیری نمی‌کنند؟ همه‌ی ما خاطرات نه‌چندان خوشایندی از کلاس زبان مدرسه داریم. در آن کلاس‌ها تنها به آموزش دستور زبان انگلیسی به طرز پیچیده‌ای می‌کردند که نه‌تنها کمکی به تقویت زبان ما نمی‌کرد, بلکه ما را در این مسیر گیج و گمراه می‌کرد و باعث می‌شد از یادگیری زبان انگلیسی فراری شویم. به همین دلیل ما برآن شدیم که در دوره‌هایمان آموزش دستور زبان انگلیسی به زبان ساده را برنامه ریزی کنیم, و کتاب‌ها و جزوات‌مان را بر این اساس تألیف کنیم. همواره یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین چالش‌های زبان آموزان یادگیری دستور زبان بوده است. بعضی از این افراد از گرامر متنفر بوده و از آن فراری‌اند و برخی نه. عقیده های متفاوتی در این زمینه وجود دارد. ما در دورهای آموزشی خود در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک تدریس قواعد زبان اگلیسی به ساده ترین روش را برای خود یک هدف مهم قرار داده‌ایم و عهد کرده‌ایم برخلاف سایر آموزشگاه‌ها که از این مقوله غول ساخته‌اند, این مبحث را به ساده‌ترین شکل ممکن آموزش دهیم. ما اینگونه به آموزش ذستور زبان زبان انگلیسی به زبان ساده جامه‌ی عمل پوشانده‌ایم که, گرامر را به صورت کاربردی به افراد بیاموزیم. در واقع افراد نیازی ندارند که بدانند گرامر چیست بلکه باید قادر باشند به طرز صحیحی از این گرامرها استفاده کنند. ما در کلاس‌های آموزشیمان در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک با استفاده از پرسش و پاسخ‌ها, کتاب‌های داستان, مشاهده فیلم, آهنگ‌ها و… شما را در معرض زبان انگلیسی قرار می‌دهیم و آموزش دستور زبان انگلیسی را برای شما عینیت می‌بخشیم. یک کودک پیش از آن‌که حتی کلمه گرامر را شنیده باشد و یا چیزی درباره‌ی آن بداند, قادر است به راحتی به زبان مورد نظر را روان و بی آن‌که به‌ شکل ساختاری جملات فکر کند صحبت کند. این به این دلیل است که آموزش دستور زبان انگلیسی به زبان ساده و به شکل طبیعی برای این کودک انجام گرفته شده است. به همین دلیل این کودک میداند که چگونه صحبت کند بی آن‌که به ساختار جملات فکر کند یا آموزشی دیده باشد. ما در دوره‌های آموزشی خود در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک به دنبال حل تمرین و دانستن قواعد نیستیم, بلکه قصد داریم زبان انگلیسی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و صرف هزینه اندک بیاموزیم, به همین دلیل تدریس گرامر زبان انگلیسی به زبان ساده یکی از اهداف ما است.

آموزش گرامر زبان انگلیسی به زبان ساده در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک چگونه است؟

به ساده‌ترین شکل ممکن گرامر انگلیسی را بیاموزید

جهت آموزش گرامر زبان انگلیسی و نحوه استفاده از آن توصیه می‌شود در ابتدا ویدیوی زیر را تماشا کنید.

چرا آموزش گرامر زبان انگلیسی اهمیت دارد؟

  •  گرامر بخش جدا نشدنی زبان

گرامر یکی از بخش‌های مهم آموزش زبان است که زبان آموزان عقاید متفاوتی نسبت به آن دارند برخی از زبان آموزان نسبت به یادگیری دستور زبان و انجام تمرینات مربوط به آن علاقه نشان می‌دهند, برخی دیگر نیز بالعکس, از دستور زبان متنفرند این بخش را خسته کننده ترین بخش از یادگیری زبان انگلیسی می‌دانند. اما هر دیدی که نسبت به گرامر و دستور زبان داشته باشید شما ناگزیر به یادگیری این بخش هستید. ما در دوره‌هایمان آموزش دستور زبان زبان انگلیسی را هدف قرار داده‌ایم و به شما خواهیم گفت که چرا باید به یادگیری این بخش بپردازید. شما در هر جمله‌ای که بیان می‌کنید نقش پررنگ دستور زبان را مشاهده می‌کنید. دستور زبان در هر جمله ای که می‌خوانید یا می‌نویسید وجود دارد.

آموزش گرامر زبان انگلیسی به زبان ساده در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک چگونه است؟

از مهم‌ترین بخش‌های آموزش زبان ،آموختن گرامر زبان انگلیسی می‌باشد

  •  گرامر به مثابه قوانین بازی

گرامر به قوانینی گفته می‌شود که مردم وقتی از یک زبان استفاده می‌کنند از آن تبعیت می کنند. درست مانند وقتی که می‌خواهید در یک بازی شرکت کنید ابتدا باید قوانین آن بازی را بدانید هنگام یادگیری یک زبان جدید نیز نیازمند آن هستید که با دانش کافی از قواعد آن به دنیای جدید آن زبان قدم بگذارید. ما در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی خود آموزش قواعد زبان انگلیسی  را از این رو هدف قرار داده‌ایم که به ساده‌ترین روش ممکن دستور زبان را به شما بیاموزیم تا علم کافی از قواعد بازی را داشته باشید و ترستان از بین برود. همانطور که اگر در بازی قانونی وجود نداشته باشد یا هرکس از قوانین خود پیروی کند بازی عملا صورت نمی‌گیرد و در نهایت به شکست منتهی می‌شود, در دنیای زبان نیز همین صورت است, بدون دانستن قوانین شما قادر نخواهید بود با دیگران ارتباط برقرار کنید.

 گرامر زبان انگلیسی به چه چیزی می‌گویند؟

یکی از سوالاتی که پیوسته زبان آموزان از ما می‌کنند این است که قواعد دستوری زبان انگلیسی چیست؟ آیا مانند دستور زبان فارسی که در مدارس به آموزش داده می‌شد باید به حفظ افعال و زمان‌های آن‌ها بپردازیم؟ پاسخ ما به این سوالات چیست؟ ما در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی خود در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک, قواعد دستور زبان انگلیسی را به همان روشی که در دانشگاه‌های مطرح دنیا مانند: آکسفورد و کمبریج آموزش می‌دهند به شما آموزش می‌دهیم. گرامر زبان انگلیسی همان قواعدی است که یک کودک که تازه متولد می‌شود بدون آن‌که خود متوجه شود به واسطه شنیدن و تکرار زیاد آن‌ها را می‌آموزد, و این دقیقا روش ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک است.

در دوره‌های آموزش زبان آموزشگاه تخصصی زبان کوییک تدریس گرامر زبان انگلیسی به زبان ساده چگونه انجام می‌گیرد؟

همانطور که در بالا ذکر شد ما در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی خود در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک, گرامر زبان انگلیسی را به همان روشی که در دانشگاه‌های مطرح دنیا مانند: آکسفورد و کمبریج آموزش می‌دهند به شما آموزش می‌دهیم. بدین صورت که تکرار فراوان و استفاده از مثال‌های مختلف در کلاس‌ها, استفاده از داستان‌های صوتی, فیلم و آهنگ تدریس دستور زبان انگلیسی  را برای شما فراهم می‌کنیم. با شرکت در این دوره‌ها دیگر هیچ ترسی از گرامر برای شما باقی نمی‌ماند و شما به ساده‌ترین روش ممکن و در سریع‌ترین زمان به تسلط کامل به گرامر زبان انگلیسی می‌رسید.
در واقع باید بدانید که استفاده درست و صحیح از گرامر تسلط شما را بر زبان انگلیسی نشان می‌دهد. و شما تا زمانی که درک عمیقی از مفاهیم گرامری نداشته‌ باشید و آن‌ها را به صورت درست و اصولی یاد نگرفته باشید، نمی توانید جملات انگلیسی درست و منطقی بیان کنید, و این باعث کاهش اعتماد به نفس شما خواهد شد.
برخی اینگونه توجیه می‌کنند که فقط رساندن منظور خود به شخص مقابل کافی است و لازم نیست حتما به صورت درست جملات بیان شوند, در پاسخ به این دوستان باید گفت, فرض کنید برای یک قرارداد کاری خیلی مهم در جلسه‌ای شرکت کرده‌اید, اگر شما جمله بندی‌های غلط داشته باشید و نتوانید درست و اصولی صحبت کنید به هر میزان که در کارتان تسلط داشته باشید باز هم کسی نمی‌تواند شما را فردی کارامد و لایق در نظر بگیرد و نمی‌توانند صحبت‌هایتان را جدی بگیرند. به همین دلیل بهتر است که منظور خود را با جملات درست و صحیح بیان کنید. ما در دوره‌های آموزش زبان خود تدریس دستور زبان انگلیسی به زبان ساده را هدف قرار داده‌ایم تا این غول ساختگی اغلب زبان آموزان را بشکنیم و به شما نشان دهیم یادگیری این دستور زبانها تا چه حد می‌تواند شیرین و لذت بخش باشد.

آموزش ساده گرامر در موسسه تخصصی زبان کوییک

تدریس گرامر زبان به شیوه‌ای ساده و نوین

2
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
بهاره رضايي
بهاره رضايي

هزینه دوره هاتون خیلی سنگینه