اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای تمامی افراد

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای افراد در سرتاسر جهان بسیار مشهود‌ و واضح است. اما آنطور که به نظر می‌رسد این زبان نسبت به سایر زبان‌ها در کشور ما مهجور مانده و آنجور که می‌بایست مورد آموزش و تدریس قرار‌نگرفته‌است. در این مقاله فرصتی داریم تا با طرح نکاتی به توضیح مفصلی درباره یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم. شاید با خواندن این مقاله بهانه‌ای برای تاخیر در شروع یادگیری زبان نداشته باشید.

پس در ابتدا به صورت تیتروار ابعاد اهمیت را به صورت زیر خلاصه‌کرده و سپس به مشروح آن می‌پردازیم.

اهمیت زبان انگلیسی در امر اقتصاد

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در امر اقتصاد مقوله‌ای بدیهی‌است. اقتصاد امروز به طور فزاینده در حال جهانی شدن است، و این بدان معنی است که بسیاری از ما در سراسر فرهنگ‌ها در تعامل با شیوه‌ای هستیم که قبلا با ان هیچ آشناییتی نداشته‌ایم. در چنین اقتصادی، اهمیت یادگیری زبان دوم به خودی خود آشکار می شود. یادگیری زبان دوم به شما کمک می‌کند تا با سراسر فرهنگ‌ها ارتباط برقرار‌کنید و تجارت را در سرزمین‌هایی انجام‌دهید که هرگز به آنها به عنوان بازار قابل قبول نگاه نکرده‌اید. در این‌میان زبان انگلیسی با توجه به زبان مشترک میان تمامی کشور‌ها، نقش پررنگ‌تری دارد. توجه‌ داشته‌باشید که هرگز یک مترجم در تجارت شما نمی‌تواند مثل خود شما ارتباطات بین المللی شما را مدیریت کند به همین دلیل است که در موسسه تخصصی زبان کوییک انگلیسی برای تجارت را برای شما فراهم آورده‌ایم تا به موفقیت هر چه تمام‌تر در تجارت خود دست‌یابید.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

انگلیسی زبانی برای مهاجرت

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در مهاجرت برای تمامی عزیزانی که حتی یک بار تصمیم به مهاجرت به کشور ثالثی را داشته‌اند پوشیده‌نیست. انگلیسی زبانی برای مهاجرت است، بی‌شک اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، انگلیسی مهم‌ترین پلی است که شما را به دیگر کشور‌های موجود در سراسر دنیا سوق می‌دهد. با توجه به این که کشورهای مهاجرپذیر سراسر دنیا مانند کانادا و کشورهای حوزه اسکاندیناوی غالبا به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، شما می‌توانید شانس خود را برای مهاجرت را، با یادگیری این زبان به حداکثر افزایش‌دهید. اگر قصد گرفتن ویزای تحصیلی دارید، شرط اصلی تمامی دانشگاه‌های انگلیسی زبان، اخذ نمرات قابل قبول در آزمون‌های بین‌المللی از قبیل آیلتس و تافل می‌باشد. زبان انگلیسی نه تنها در ویزای تحصیلی تاثیری به سزا دارد بلکه اگر قصد مهاجرت کاری را داشته باشید می‌توانید با نمرات قابل قبول خود، کارفرمایان در دیگر کشور ها را به جذب خودتان در شرکت‌های شان، معطوف‌کنید. موسسه تخصصی زبان کوییک با متخصصان خود در زمینه مهاجرت به شما زبان را می‌آموزد و بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت را برای شما به ارمغان می‌آورد.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و فرهنگی جدید

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند در نقش آن در تعلیم فرهنگی جدید پدیدار شود. زبان انگلیسی و فرهنگ جدید ناشی از آن، بالقوه دو مقوله پراهمیت و تاثیرگذار در زندگی انسان‌ها می‌باشند. محقیقن دانشگاه هاروارد طی تحقیقی به این نتیجه علمی دست‌یافتند که افرادی که زبان جدیدی را یاد می‌گیرند به صورت ناخودآگاه جذب فرهنگ مردمی می‌شوند که با آن زبان صحبت می‌کنند و این امری بسیار بدیهی‌است با توجه به این‌که زبان انگلیسی زبان کشورهای در حال توسعه و غالبا توسعه یافته‌است. شما می‌توانید با یادگیری این زبان، فرهنگ غنی این اقوام را یاد‌گرفته و راه‌های موفقیت آنها و توسعه‌یافتگی‌شان را بیش از پیش بیابید. با تقویت زبان انگلیسی خود می‌توانید دوستانی از اقوام مختلف پیدا کنید و به گپ و گفتگو با آنها بپردازید.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در آزمون‌های ورودی

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در کشور ایران برای داوطلبین کنکورهای مختلف روشن و بدیهی‌است. موفقیت در آزمون‌های ورودی تا حد زیادی وابسته به دانش زبان انگلیسی دانشجویان و دانش‌آموزان دارد. توجه به ضعف زبان آموزان در این موضوع درسی، با تقویت هر جه بیشتر خودتان در این درس می‌توانید با ایجاد یک مزیت رقابتی نسبت به سایر رقبا به رتبه‌ای قابل قبول دست‌یابید. موسسه تخصصی زبان کوییک با توجه به برخورداری از متدی منحصر به فرد مسیر دستیابی شما به قبولی در کنکورهای مختلف کشورمان را برای شما هموار می‌سازد به طریقی که سوالات کنکور را فقط با گذراندن دو ترم یک ماهه پاسخ خواهید‌داد.

موفقیت در آزمون‌های ورودی نیازمند دانش زبانی مطلوبی هستند

موفقیت در آزمون‌های ورودی نیازمند دانش زبانی مطلوبی هستند

انگلیسی زبانی برای دنیای مجازی

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در دنیای مجازی بسیار حائر اهمیت است؛ با توجه به جریان سریع مبادلات اقتصادی به سمت دنیای مجازی و حجم وسیع اطلاعات موجود در این گنجینه بزرگ، به جرات می‌توان گفت اقتصادی که به این سمت سوق نیابد یا دانشجویی که از این فضای پر پتانسیل استفاده نکند در زمینه کاری خود دچار مشکلات بزرگی می‌شوند. عمده اطلاعات موجود در این فضا به زبان انگلیسی می‌باشد و کسی که با این زبان آشنایی نداشته‌باشد در این دنیای پر انرژی و پرتحرک بی‌سواد محسوب می‌شود.

با توجه به نکات بیان شده در باب اهمیت یادگیری زبان انگلیسی به شما پیشنهاد می‌کنیم فرصت را غنیمت شمرده، با مشاورین ما تماس گرفته و همین امروز به یادگیری این زبان زیبا بپردازید . هرگز تصور نکنید که این زبان، زبانی دشوار است. شاید روش‌هایی که با آن سعی در یادگیری این زبان داشته‌اید روش‌هایی شیرین نبوده‌اند. با حضور در موسسه تخصصی زبان کوییک زبان را به صورتی متفاوت یادبگیرید تا با فرهنگی متفاوت و زندگی متفاوت ، دریچه‌هایی جدید را در دنیای پیرامون خود ایجاد کنید. فراموش نکنید کسی که می‌تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد تنها خود شما هستید و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در این مسیر شما را تنها نگذاشته و تا اخرین مرحله راه درست آموزش را به شما نشان می‌دهیم.

8
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
اناهیتا
اناهیتا

بسیار ممنون

مرتضي
مرتضي

سلام
میتونم بگم کدوم کتاب ها رو تو موسسه کوییک کار میکنید؟

zolfaghari
zolfaghari

کتاب های مرجع زبان
English grammar in use یکی از منابع هست

zolfaghari
zolfaghari

اهمیت یادگیری زبان برای کسی پوشیده نیست
امیدوارم موفق باشید

لیندا
لیندا

مطلب بسیار مفیدی بود استفاده کردم.ممنون

ساناز
ساناز

مشاوره تلفنی هم دارید؟