امروزه استقبال گسترده از یادگیری زبان انگلیسی در جامعه ایرانی در بین همه اقشار و در همه سنین از کودک تا بزرگسال وجود دارد. این فراگیری علل مختلفی دارد، از جملع: یادگیری زبان انگلیسی یک مهارت محسوب می‌شود، زبان انگلیسی شانس شما را برای گرفتن یک کار مناسب افزایش می‌دهد، کار با ابزاری چون کامپیوتر و انواع و اقسام نرم افزارها مستلزم دانستن زبان انگلیسی است، سفرهای خارجی، مهاجرت و شرکت در آزمون‌هایی مانند آیلتس و تافل و …. این نیاز گسترده به یادگیری زبان انگلیسی موجب شده تا در تهران و به خصوص شمال شهر موسسات آموزش زبان انگلیسی نسبتا زیادی وجود آید که اغلب آن‌ها ویژگی‌های اصلی یک موسسه زبان خوب را دار می‌باشند، بنابراین هنگامی که می‌خواهیم برای یادگیری زبان انگلیسی موسسه‌ای را انتخاب کنیم، این انتخاب برای ما دشوار می‌شود، چرا که اغلب به دلیل داشتن مشغله‌های بسیار در زندگی وقت نداریم که بخواهیم با رفتن به موسسه‌های مختلف بهترین موسسه زبان انگلیسی را از بین چند موسسه پیدا کنیم. لذا با توجه به پرسش‌های بسیار زیادی که همگان برای انتخاب یک موسسه معتبر و مناسب جهت یادگیری زبان دارند، در این مقاله معیارهای یک موسسه زبان انگلیسی مناسب را از دیدگاه کارشناسان خبره بیان می‌کنیم که بتواند به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند. بر اساس این معیارها موسسه زبان کوییک واقع در محله اقدسیه تهران بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه شناخته شده در شمال تهران می‌باشد.
باید توجه داشته باشید که بسیاری از نظرات در رابطه با بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه تهران یا در کل شهر تهران، کاملا شخصی بوده و به سلیقه هر فرد، ویژگی‌های شخصیتی و نحوه یادگیری اشخاص بستگی دارد. زبان آموزان عزیز حتما به این موضوع توجه داشته باشند که پیدا کردن بهترین موسسه تنها بخشی از مسئله است و مسئله اصلی در یادگیری و موفقیت در زبان انگلیسی تلاش و انگیزه خود شما است.

بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه کدام است ؟

موسسه تخصصی زبان کوییک فضای مناسب برای آموزش زبان انگلیسی میباشد

اجرای هم‌زمان کلاس‌ها در سطوح مختلف

معیار بعدی اجرای همان زمان گروهی از کلاس‌ها در سطوح مختلف است تا شما به راحتی قادر به تغییر سطح کلاس خود در صورت نیاز باشید. گاهی اوقات زبان‌آموزان با شرکت در یک کلاس متوجه می‌شوند که بالاتر یا پایین‌تر از سطح عمومی کلاس هستند، بنابراین باید به راحتی بتوانند کلاس خود را به سطحی که مناسب آن‌ها است تغییر دهند.موسسه تخصصی زبان کوییک به عنوان بزرگترین آموزشگاه زبان در اقدسیه مفتخر است که با برنامه‌ریزی دقیق در اجرای کلاس‌ها مانع تعویق در روند یادگیری شما شده‌است.

بررسی منظم تکالیف توسط اساتید مجرب

تکالیفی که زبان‌آموزان در منزل انجام می‌دهند در واقع ادامه و تثبیتی است برای جلسه آموزشی آن‌ها، لذا بررسی منظم تکالیف و تحلیل اشکلات و نقاط ضعف زبان‌آموزان توسط اساتید در موسسه زبان انگلیسی کوییک به طور مصرانه‌ای انجام می‌شود، چرا که این امر تاثیر زیادی بر روند یادگیری شما خواهد گذاشت.فراموش نکنید که سخت‌گیری در ارائه تکلیف‌های شما و نظارت اساتید بر اجرای صحیح آن‌ها باعث شده‌است که موسسه تخصصی زبان کوییک به عنوان برترین موسسه زبان در نزدیکی منطقه یک و البته تهران شناخته شود.

بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه کدام است ؟

بررسی منظم تکالیف و تحلیل اشکلات و نقاط ضعف زبان‌آموزان امری تاثیر گزار در یادگیری زبان است

ارائه برنامه آموزشی مناسب

از ویژگی‌های دیگر یک موسسه زبان انگلیسی خوب ارائه برنامه آموزشی برای اساتید مناسب با هدف زبان‌آموزان و برنامه مطالعاتی منحصر به فرد برای آن‌هاست. دربهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه، با هر سطحی از زبان انگلیسی، برنامه‌ای برای شما تعریف می‌شود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بیشترین بازده بتوانید به هدف خود برسید. موسسه زبان کوییک  با کسب عنوان برترین موسسه زبان انگلیسی منطقه اقدسیه توانسته با ارائه معرفی بروزترین متد برای آموزش زبان‌ انگلیسی و آمادگی برای آزمون IELTS، با در نظر گرفتن مدت زمانی که هر زبان آزمون در نظر گرفته است، با نتایج باور نکردنی آن‌ها را برای رسیدن به اهدافشان یاری می‌کند.

محیط مناسب آموزشی متناسب با بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه

محیط مناسب آموزشی از معیارهایی است که یک موسسه را به بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه تبدیل می‌کند. فضای مناسب آموزشی شامل اندازه موسسه و کلاس‌ها، زمان یادگیری، کیفیت تجهیزات و تکنولوژی مورد استفاده برای آموزش است. شیوه‌های نوین آموزشی، ایجاد محیط مفرح و بستر مناسب برای یادگیری همراه با سرگرمی، استفاده از روش‌های خلاقانه آموزشی و ترغیب زبان‌آموزان به استفاده از این شیوه‌ها، فراهم کردن امکانات رفاهی و فراهم آوردن مواد و منابع آموزشی مناسب است که می‌تواند منجر به بهبود مهارت‌های زبان آموزان شود.

جمعیت کلاس‌ها در بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه تعداد زبان‌آموزان کلاس است. اگر تعداد زبان‌آموزان کلاس از تعداد مشخصی فراتر رود کیفیت آموزشی و سطح یادگیری کلاس پایین می‌آید. در کلاس‌های شلوغ به زبان‌آموز وقت و توجه کافی معطوف نمی‌شود و همچنین ممکن است برخی افراد از صحبت کردن در جمعیت‌های زیاد احساس راحتی نکنند. به‌طور استاندارد کلاس‌های موسسه زبان باید به‌صورت گروه‌های ۶-۸ نفره تشکیل شود و جمعیت کلاس نباید از حداکثر ۱۰ نفر فراتر رود.

برگزاری آزمون‌های آزمایشی Mock Test

برگزاری آزمون‌های آزمایشی منظم ازمهمترین معیارها برای انتخاب بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه است. قبل از برگزاری آزمون جلسه توجیهی برای زبان‌آموزان برگزار می‌گردد. به دلیل این که این آزمون‌ها در فضایی کاملا مشابه با آزمون‌ اصلیIELTS برگزار می‌گردند؛

مزایای برگزاری آزمون‌های آزمایشی در بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه

شما با محیط و شرایط برگزاری آزمون اصلی، سبک سوالات کامل آشنا می‌شوید و استرسی که ممکن است در حین برگزاری آزمون داشته باشید را تجربه کرده و نحوه برخورد با آن را تمرین می‌کنید، لذا در زمان آزمون اصلی خود به جز سوالات چیز دیگری که برای شما جدید باشد و قبل از آزمون با آن مواجه نشده باشیدد وجود ندارد.
نزدیک‌ترین نمره به آزمون اصلی را به شما اعلام می‌کنند.
این امکان برای شما فراهم می‌شود تا بعد از اطمینان از آمادگی کامل خود برای شرکت در آزمون IELTS و گرفتن نمره دلخواه، اقدام به ثبت نام آزمون کنید که این روزها به دلیل بالا رفتن قیمت دلار هزینه نسبتا زیادی برای زبان‌آموزان دارد.به علاوه نتیجه آزمون توسط اساتید مجرب وکارکشته در زمینه آزمون IELTS در حضور شما، به طور خصوصی بررسی می‌شود تا نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید.

هزینه‌ها

یکی دیگر از ملزوامات بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه هزینه کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی است، به طوری که زبان‌آموز بتواند تمام تمرکز خود را بر یادگیری بگذارد و دغدغه‌ای برای پرداخت هزبنه کلاس‌های خود نداشته باشد،و متناسب با خدمات ارائه شده به زبان‌آموز باشد.

مدرسین باتجربه

به جرئت می‌توان گفت که موثرترین معیار برای این که یک موسسه بتواند به عنوان بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه شناخته شود، داشتن اساتیدی است که هر دو فاکتور نحوه‌ی برخورد و سواد کافی را به طور هم زمان داشته باشد.
واقعیت این است که تعداد مدرسین آیلتس در هر شهر بسیار محدود بوده و آموزش آیلتس کاری تکنیکال می‌باشد و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیز دلیلی بر اینکه فرد می‌تواند مدرس ایلتس باشد نیست.
به علاوه یک استاد باید بتواند با درک کافی از شرایط و روحیات یادگیری زبان‌آموزان حس اشتیاق در فرآیند یادگیری زبان انگلیسی را در آنان ایجاد کند و دلسوزانه آنان را در رسیدن به هدفشان همراهی کند.
دانش و آگاهی اساتید فاکتور بسیار تاثیر‌گذار است چرا که بدون سطح دانش بالای یک استاد نمی‌توان توقع نتایج خوب برای زبان‌آموز او داشت.یک استاد زبان کارامد باید به طور مداوم اطلاعات و دانش خود را با شرکت در کنفرانس های بین المللی و ملی آموزش زبان انگلیسی و مطالعه مستمر به روز رسانی کند.موسسه زبان کوییک با به کارگیری اساتیدی با این ویژگی‌ها توانسته به آماری تحسین برانگیز در رضایت زبان‌ آموزان دست یابد.

دوره‌های آموزشی آنلاین

ترافیک و شلوغی سرسام‌آور شهر، علاوه بر اینکه میزان زمان زیادی را تلف می‌کند، باعث می‎شود هنگامی که یک زبان‌آموز در کلاس حاضر می‌شود به علت خستگی ناشی از ترافیک و گاها رانندگی طولانی مدت، بازدهی کافی را نداشته باشد، بنابراین کارشناسان معتقدند یک موسسه زبان خوب باید بتواند این مشکل که امروزه بسیاری از زبان‌آموزان با آن مواجه هستند را نیز برطرف سازد. موسسه تخصصی زبان کوییک به عنوان بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه با برگزاری کلاس‌های آنلاین یا مجازی این مشکل را برطرف نموده‌است و بسیاری از زبان‌آموزان در اقصی نقاط دنیا از مزیت‌های این کلاس‌های آموزشی بهره‌مند می‌شوند.کافی ‌است که با یک موبایل هوشمند یا کامپیوتر شخصی خودتان به اینترنت متصل شوید و از این خدمت بهره‌مند شوید.
موسسه تخصصی زبان انگلیسی کوییک به سبب تمرکز جدی بر توسعه معیارهای ارائه شده توسط کارشناسان خود را در مسیری قرار داده است که به زودی گوی سبقت را از بزرگان این عرصه خواهد ربود و در حال حاضر به سرعت درحال تبدیل شدن به محبوبترین آموزشگاه زبان انگلیسی و مقصد نهایی زبان آموزان جوان شده است.

بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه کدام است ؟

از مزیت های دوره آموزش در موسسه تخصصی زبان کوییک دوره آنلاین آن میباشد.

ویدیوی زیر به شما کمک خواهد کرد تا وجه تمایز موسسه تخصصی زبان کوییک را نسبت به دیگر موسسات به خوبی دریابید و با دقت بیشتری بهترین گزینه را انتخاب نمایید

چرا کوییک؟

پاسخ به این سوال، نیازمند آن است که به ویژگی‌های منحصر به فردی که موسسه تخصصی زبان کوییک برای شما به ارمغان آورده‌است توجه نمایید.

 • تست تعیین سطح رایگان توسط مجرب‌ترین اساتید در زمینه تدریس زبان انگلیسی
 • فضای آموزشی مناسب و متفاوت مطابق با مدرن‌ترین امکانات آموزشی
 • کارنامه درخشان زبان‌آموزان در آزمون‌های بین المللی همچون آیلتس و تافل
 • متد آموزشی انحصاری و جزواتی که با تحقیقات و توسعه فراوان در موسسه تخخصی زبان کوییک فراهم آورده شده‌اند
 • مشاوره در حین روند یادگیری و امتحانات منظم برای مرور مطالب
 • تمرکز بر تمامی موارد یادگیری انگلیسی به میزان اصولی نه صرفا تمرکز برگرامر و مکالمه
 • لهجه بریتانیایی و تمرکز بر آن برای آمادگی جهت آزمون آیلتس
 • کسب رتبه ممتاز به عنوان سریع‌ترین متد آموزشی
 • تعهد و پایبندی نسبت به تعهدات و پرهیز از تمرکز بر شعار محور بودن
مطالب مرتبط
حروف ربط در زبان انگلیسی
تقویت مهارت روان صحبت کردن در آزمون آیلتس
دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی برای مهاجرین ایرانی
اهمیت آموزش یادگیری زبان انگلیسی برای بازرگانان
یادگیری انگلیسی با فیلم
معرفی خود به زبان انگلیسی
آموزش رایگان زبان انگلیسی
تقویت اسپیکینگ در آزمون آیلتس
آموزش زبان انگلیسی آنلاین
آمادگی آیلتس جهت آموزش زبان از سطح ابتدایی
آموزش زبان انگلیسی در سفر
آموزش انگلیسی با داستان
مکالمه زبان انگلیسی در کمترین زمان
تقویت مهارت ریدینگ در زبان انگلیسی
تقویت مهارت رایتینگ در زبان انگلیسی
اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای تمامی افراد
دوره های آنلاین در کوییک
آموزش سریع زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
آموزشی متفاوت در موسسه تخصصی زبان کوییک
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کمترین زمان در موسسه تخصصی زبان کوییک
کلاس‌های تضمینی در موسسه تخصصی زبان کوییک
برترین متد یادگیری زبان انگلیسی از صفر

44 پاسخ
 1. Avatar
  محمد گفته:

  من از شاگردای این موسسه بودم و درمدت زمان کم تونستم نمره ۶.۵ که می خواستم رو بگیرم، این موسسه تنها جاییه که تونستم پیدا کنم برای گرفتن نتیجه در زمان کوتاه‌.

  پاسخ
 2. Avatar
  شقایق گفته:

  به نظرم نقطه قوت آموزشگاه کوییک اساتید بسیار دلسوز و باحوصله هست که اولویت اولشون یادگیری و موفقیت دانش اموز هست و هوای جیب آدم هارو با حفظ کیفیت آموزش تو این شرایط اقتصادی دارن. و از جون واقعا مایه میزارن برای موفقیت بچه ها.براشون آرزوی موفقیت روزافزون دارم

  پاسخ
 3. Avatar
  مهدی گفته:

  یکی از دوستانم که زمان زیادی واسه گرفتن آیلتس نداشت با کمک موسسه کوییک و اساتید باکیفیتش تونست نمره قبولی رو بگیره بنظرم وقتتون رو جاهای دیگه تلف نکنید. هم پولتون میره هم وقتتون.

  پاسخ
 4. Avatar
  سارا مرادی گفته:

  من از زبان آموزهای این موسسه بودم و باید اعتراف کنم واقعا اساتید بسیار خوب و دلسوزی داره. در مدت کوتاه تونستم موفق بشم. به تمام دوستان هم این موسسه رو پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه خودم با تحقیق خیلی زیاد اینجا رو انتخاب کردم

  پاسخ
 5. Avatar
  نسرين گفته:

  سلام دوستان من توسط یکی از دوستانم به این موسسه مراجعه کردم فضای بسیار خوبی داشت و اینکه کارشون حرف نداره . پیشنهاد می کنم یک بار مراجعه کنید. ضرر نمی کنید.

  پاسخ
 6. Avatar
  لیلا گفته:

  من تونستم نمره ایلس ۶٫۵ رو کمتر ۶ ماه با کمک این موسسه کسب کنم و بهتون این موسسه رو پیشنهاد میدم .
  سپاس

  پاسخ
 7. Avatar
  سمانه گفته:

  سلام ، اساتید خوبی هستن و من برادرم به این موسسه مراجعه کرده بسیار صمیمی و دلسوز هستند . مهم اینه که باعلاقه زبان را ادامه می دهد و فک کنم با این اشتیاق خیلی زود به نتیجه برسه. متد تدریس هم بسیار جدید وبه روز هست. کلا رضایت دارن.

  پاسخ
 8. Avatar
  سامیار گفته:

  از اساتید و مدیریت موسسه کوییک خیلی ممنونم که باعث شدن من در کمترین زمان ممکن نمره مورد نیاز ایلس رو کسب کنم .
  و به شما دوستان این موسسه رو پیشنهاد می کنم

  پاسخ
 9. Avatar
  مائده گفته:

  سلام
  طرز برخورد اساتید و کارکنان خیلی خوب بود
  کلاسها بیشتر از شش نفر تشکیل نمیشه که این خیلی خوبه
  کلاس های خلوت موسسه کوییک تو بازدهیشون موثر بوده واقن
  جزوه ها هم خیلی با جاهای دیگه متفاوت بود
  در کل من نمره خوبی بهشون میدم

  پاسخ
 10. Avatar
  لیلا گفته:

  من سه سال میرفتم موسسه اریان پور ولی واقن وقتمو تلف کزدم
  اینجا بعد از یه ترم ۵ هفته ای کلی مطالب جدید یاد گرفتم و فهمیذم وقتمو اونجاها تلف کردم

  پاسخ
  • موسسه تخصصی زبان کوییک
   موسسه تخصصی زبان کوییک گفته:

   متاسفانه امکان درج شماره همراه در سایت وجود ندارد لطف بفرمایید با شماره تلفن ۲۶۱۲۱۱۲۴ تماس بگیرید مشاورین ما همه سوال ها رو پاسخ میدهند

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *