مدرسین برتر زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک

مدرسین برتر زبان انگلیسی در سراسر دنیا از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند برای درک صحیح‌تر این موضوع بهتر است ابتدا در مورد شغل معلمی کمی صحبت کنیم‌، معلمی شغل مقدسی است که در همه جوامع از جایگاه بالایی برخودار می‌باشد . از نظر اجتماعی معلمی جایگاهی ویژه‌ای دارد که همه افراد یک جامعه اعم از پیر و جوان و در هر شغل و حرفه‌ای که باشند به آن احترام می‌گذارند. همه ما از دوران کودکی تا کنون با معلم‌های زیادی ارتباط داشته‌ایم برخی از آنها انگیزه یادگیری را در ما زیاد و برخی دیگر ما را دل زده کرده‌اند، پس قدرت تاثیر گذاری و نقش آنها آنقدر در زندگی مهم است که می‌تواند مسیر‌، جهت فکری‌، اهداف و آرمان‌های ما را تغییر دهند. حال در این میان مدرسین زبان انگلیسی از جایگاه خاصی برخوردار می‌باشند چرا که زبان بین‌المللی را به شاگردان خود می‌آموزند و می‌توانند آنها را به شیوه‌ای آموزش دهند که از نظر علمی و فرهنگی بتوانند با دنیای پیرامون خود ارتباط برقرار کنند پس تاثیرگذاری آنان بسیار بالا می‌باشد و می‌توانند با درست ارتباط برقرار کردن با شاگردان‌شان آنان را در پیشبرد اهدافشان یاری دهند . پس لازم است که از مدرسین برتر زبان انگلیسی استفاده کنیم تا میل و اشتیاق‌مان در یادگیری دو چندان شود. در ادامه این سوال را مطرح می‌کنیم که مدرسین‌برتر زبان انگلیسی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشند.

ویژگی‌های مدرسین‌ برتر زبان انگلیسی

 • عشق و علاقه به آموزش

اولین ویژگی که می‌توان به آن اشاره کرد عشق ورزیدن به این شغل است، پس مدرسین‌ ‌برتر زبان انگلیسی کسانی هستند که در ابتدا عاشق تخصص خود که همان زبان انگلیسی است می‌باشند به همین منظور علم خود را با علاقه در اختیار زبان‌آموزان می‌گذارند که اثر بسزایی در یادگیری دارد.

 • دانش بالا ،برروز بودن اطلاعات

وقتی که مدرس از اطلاعات کافی و دانش بالایی برخودار باشد زمانی که وارد کلاس درس می‌شود این اعتماد به نفس بالای او از سوی شاگردان دیده می‌شود پس میزان یادگیری در کلاس بالا می‌رود لازم است علاوه بر دانش بتوانند از شیوه‌ها و متدهای جدید آموزشی استفاده نمایند تا کلاسی پویا را مدیریت کنند.

 • نحوه ارتباط برقرار کردن مدرسین برتر زبان انگلیسی با زبان‌آموزان

مدرسین برتر زبان انگلیسی به نحوی در کلاس با زبان‌آموزان خود ارتباط برقرار می‌کنند که محیط خشک و کسل‌آور نباشد و زبان‌آموز بتواند به راحتی سوال‌های ایجاد شده در ذهن خود را از مدرس بپرسد پس مدرسین می‌توانند فضایی گرم و صمیمی به دور از استرس و ترس برای شاگردان شان فراهم آورند که گذر زمان در کلاس حس نشود و زبان‌آموزان میل و رغبت بیشتری به یادگیری نشان دهند و بتوانند با مدرس خود ارتباطی دوستانه با حفظ احترام ادب برقرار کنند و لازمه این مطلب این است که مدرسین بتوانند از نظر روانشناسی کلاس خود را ارزیابی کنند و بنا به روحیه هریک از زبان‌آموزان رابطه موثر‌تری را با آن برقرار نمایند.

 • داشتن خلاقیت و بکار بردن روش‌های یادگیری سریع

همانطور که می‌دانیم یادگیری یک زبان جدید بسیار سخت و مشکل می‌باشد و در مرحله نخست زبان‌آموز با ترس و دلهره زیادی به این موضوع نگاهی میکند و سوال‌هایی از این قبیل در ذهنش ایجاد می‌شود. که آیا می‌توانم زبان جدیدی را یاد بگیریم‌؟ آیا به راحتی می‌توانم به زبان انگلیسی صحبت کنم؟ و …. پس در اینجاست که مدرسین برتر زبان انگلیسی به دنبال ایجاد خلاقیت و پیدا کردن مسیرهای میانبر و کوتاه با به همراه داشتن جذابیت می‌گردند تا از دلهره زبان‌آموزان خود بکاهند . بهتر است از مدرسین برتر موسسه تخصصی زبان کوییک، نام ببریم که در این مسیر تلاشهای زیادی انجام داده‌اند آنان با تحقیق و بررسی و مطالعه بیش از دهها کتاب معتبر دنیا توانسته‌اند جزواتی گردآوری کنند که نه تنها ترس و دلهره از یادگیری را کم می‌کند بلکه با سریع‌ترین زمان ممکن ما را به مقصدمان که همان یادگیری اصولی زبان می‌باشد می‌رسانند.

 • مدیریت صحیح کلاس مدرسین برتر زبان انگلیسی

مدرس

یکی از مهمترین عوامل یادگیری اصولی زبان انگلیسی, مدرس آن میباشد

 • اهمیت به تمامی زبان‌آموزان در کلاس

 • برخوردی متناسب با مدرسین برتر زبان انگلیسی

مدرسین برتر زبان انگلیسی علاوه بر داشتن موارد ذکر شده بایستی در برقراری نظم و آرامش و برنامه‌ریزی آموزشی مدیریت دقیقی داشته باشند تا زبان‌آموزان با جدی گرفتن کلاس درسی خود بتوانند در یادگیری هر چه بهتر مصمم‌تر و دقیق‌تر باشند .

 • شاداب‌، پرانرژی بودن و ظاهری آراسته

مدرس بهتر از با روحیه‌ای شاد و پرانرژی و ظاهری مرتب و آراسته وارد کلاس درس شود تا همین شادابی را به شاگردانش منتقل کند و کلاس از حالت سستی و بی حوصلگی بدور باشد هر چقدر کلاس درس پرانرژی‌تر ، یادگیری بهتر صورت می‌گیرد .

 • ارزیابی و سنجش

مدرسین بهتر است میزان یادگیری زبان‌آموزان خود را ارزیابی کنند در این صورت متوجه ایرادها و غلط آموزی‌های آنان می‌شوند و در همان ابتدا موضوع درس مجددا تکرار و با یادگیری صحیح، کلاس را ادامه دهند. و این اتفاق باعث می‌شود زبان‌آموزان به شکل اصولی و صحیح ، نسبتا در یک سطح با هم پیش بروند.

ارتباط موثر

ارتباط موثر با زبان‌آموزان نقشی اساسی در میزان یادگیری آنها دارد

 • احساس مسوولیت مدرسین برتر زبان انگلیسی

مدرسین برتر زبان انگلیسی با داشتن دغدغه و احساس مسوولیت در قبال زبان آموزنشان می‌توانند با جدیت و پشتکار بیشتری در امر یادگیری به آنان کمک کنند و این مساله باعث می‌شود که اگر زبان‌آموزی در یادگیری مشکل دارد و نمی‌تواند خود را با کلاس هماهنگ نمایند وقت بیشتری از سوی مدرس جهت آن زبان‌آموز گذاشته شود.

 • پیشگیری از یکنواختی و مشارکت زبان‌آموزان در کلاس

کلاس درس نباید یکطرفه باشد و فقط مدرس گوینده باشد بهتر است زبان‌آموزان در کلاس مشارکت داده شوند پس مدرسین باید راهکارهایی طراحی کنند که زبان‌آموزان در کلاس فعالیت کنند و یک کلاس مشارکتی بوجود آید و اینگونه است که در زبان‌آموز انگیزه جستجوی مطالب جدید و یادگیری آن زیاد می‌شود و یک رقابت سالم در کلاس ایجاد می‌گردد.

مدرسین زبان انگلیسی

در این مقاله اساسی‌ترین ویژگی‌های مدرسین زبان انگلیسی گفته شده است.

مروری بر ویژگی‌های مدرسین برتر زبان انگلیسی

با توجه به مواردی که از ویژگی‌های مدرسین برتر زبان انگلیسی گفته شد بهتر است در انتخاب مدرس زبان وسواس و دقت زیادی صورت پذیرد، تا ما در امر یادگیری زبان جدید ناامید و دل زده نشویم . مدرسین برتر موسسه تخصصی زبان انگلیسی کوییک به نام های آقایان محمدعلی ذوالفقاری و آرش جهانی فر با داشتن ویژگیهای فوق ، که مهمترین آن خلاقیت است زبان‌آموزان زیادی را آموزش داده و توانسته‌اند طعم و لذت یادگیری زبان دوم را به آنان بچشانند . اساتید موسسه کوییک با گردآوری بهترین دانسته‌های زبان انگلیسی از برترین کتاب‌های روز دنیا که مورد تایید دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج میباشد و همچنین با خلق متد آموزشی منحصر به فرد و جذاب همه تلاش خود در ارتقای سطح آموزشی موسسه به کار گرفته و در این راستا اساتید دیگری را آموزش داده‌اند تا این موسسه بتواند با داشتن ابزار و جزوات آموزشی گردآوری شده توسط آن عزیزان ، به زبان‌آموزان گرامی خدمتی کرده باشد .

دانش زبان انگلیسی

داشتن دانش زبان انگلیسی تنها یکی از لازمه‌های تدریس می‌باشد

سوال‌های رایج در زمینه برترین مدرسین زبان انگلیسی

بهترین مدرسان زبان انگلیسی چه ویژگی‌هایی دارند؟

یکی از مهم‌ترین عوامل یادگیری زبان انگلیسی مدرس آن می‌باشد، پس باید در انتخاب مدرس خود دقت نمایید که ویژگی‌هایی از جمله؛ عشق و علاقه به آموزش، دانش بالا و به روز بودن اطلاعات و ... داشته باشند، در این مقاله اساسی‌ترین ویژگی‌های مدرسین زبان انگلیسی گفته شده است.

آیا مدرسین موسسه تخصصی زبان کوییک سابقه تدریس آیلتس دارند؟

بله، تمامی مدرسان موسسه تخصصی زبان کوییک دارای مدرک بین المللی آیلتس هستند و سابقه تدریس تکنیک‌های آزمون‌های بین المللی از جمله آیلتس را دارند، پس شما می‌توانید با خیالی آسوده و دور از نگرانی در کلاس‌های حضوری و یا آنلاین شرکت نمایید.

آیا داشتن تنها دانش زبان انگلیسی برای تدریس کافی است؟

خیر، داشتن دانش زبان انگلیسی تنها یکی از لازمه‌های تدریس می‌باشد، با مطالعه این مقاله با تمامی مواردی که برای تدریس ضروری است آگاه می‌شوید.

اساتید موسسه تخصصی زبان کوییک چه کتاب‌هایی را تدریس می کنند؟

اساتید موسسه تخصصی زبان کوییک از جزوات گردآوری شده موسسه که مطالب آن از برترین کتاب‌های روز دنیا که مورد تایید دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج می‌باشد، برای تدریس استفاده می‌نمایند.

آیا روش تدریس همه اساتید موسسه تخصصی زبان کوییک یکسان است؟

بله، موسسه تخصصی زبان کوییک با خلق متد منحصر به فرد و جذاب و برگزاری دوره‌های تی تی سی جهت اساتید، همه تلاش خود را جهت ارتقای سطح آموزشی و یکسان سازی روش تدریس به کار گرفته است.

مطالب مرتبط

این نوشته چقدر مفید بود؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

4 نظر یا سوال
Inline Feedbacks
View all comments
موسسه تخصصی زبان کوییک - آموزش تضمینی زبان از مبتدی تا پیشرفته