مدرسین برتر زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک

مدرسین برتر زبان انگلیسی در سراسر دنیا از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند برای درک صحیح تر این موضوع بهتر است ابتدا در مورد شغل معلمی کمی صحبت کنیم ، معلمی شغل مقدسی است که در همه جوامع از جایگاه بالایی برخودار می باشد . از نظر اجتماعی معلمی جایگاهی ویژه ای دارد که همه افراد یک جامعه اعم از پیر و جوان و در هر شغل و حرفه ای که باشند به آن احترام می گذارند. همه ما از دوران کودکی تا کنون با معلم های زیادی ارتباط داشته ایم برخی از آنها انگیزه یادگیری را در ما زیاد و برخی دیگر ما را دل زده کرده اند، پس قدرت تاثیر گذاری و نقش آنها آنقدر در زندگی مهم است که می تواند مسیر ، جهت فکری ، اهداف و آرمانهای ما را تغییر دهند. حال در این میان مدرسین زبان انگلیسی از جایگاه خاصی برخوردار می باشند چرا که زبان بین المللی را به شاگردان خود می آموزند و می توانند آنها را به شیوه ای آموزش دهند که از نظر علمی و فرهنگی بتوانند با دنیای پیرامون خود ارتباط برقرار کنند پس تاثیرگذاری آنان بسیار بالا می باشد و می توانند با درست ارتباط برقرار کردن با شاگردان شان آنان را در پیشبرد اهدافشان یاری دهند . پس لازم است که از مدرسین برتر زبان انگلیسی استفاده کنیم تا میل و اشتیاق مان در یادگیری دو چندان شود. در ادامه این سوال را مطرح می کنیم که مدرسین برتر زبان انگلیسی چه ویژگی هایی باید داشته باشند.

مدرسین برتر زبان انگلیسی

یکی از مهمترین عوامل یادگیری اصولی زبان انگلیسی, مدرس آن میباشد

ویژگی های مدرسین برتر زبان انگلیسی

 • عشق و علاقه به آموزش

اولین ویژگی که می توان به آن اشاره کرد عشق ورزیدن به این شغل است، پس مدرسین برتر زبان انگلیسی کسانی هستند که در ابتدا عاشق تخصص خود که همان زبان انگلیسی است می باشند به همین منظور علم خود را با علاقه در اختیار زبان آموزان می گذارند که اثر بسزایی در یادگیری دارد.

 • دانش بالا ،برروز بودن اطلاعات

وقتی که مدرس از اطلاعات کافی و دانش بالایی برخودار باشد زمانی که وارد کلاس درس می شود این اعتماد به نفس بالای او از سوی شاگردان دیده می شود پس میزان یادگیری در کلاس بالا می رود لازم است علاوه بر دانش بتوانند از شیوه ها و متدهای جدید آموزشی استفاده نمایند تا کلاسی پویا را مدیریت کنند.

 • نحوه ارتباط برقرار کردن مدرسین برتر زبان انگلیسی با زبان آموزان

مدرسین برتر زبان انگلیسی به نحوی در کلاس با زبان آموزان خود ارتباط برقرار می کنند که محیط خشک و کسل آور نباشد و زبان آموز بتواند به راحتی سوال های ایجاد شده در ذهن خود را از مدرس بپرسد پس مدرسین می توانند فضایی گرم و صمیمی به دور از استرس و ترس برای شاگردان شان فراهم آورند که گذر زمان در کلاس حس نشود و زبان آموزان میل و رغبت بیشتری به یادگیری نشان دهند و بتوانند با مدرس خود ارتباطی دوستانه با حفظ احترام ادب برقرار کنند و لازمه این مطلب این است که مدرسین بتوانند از نظر روانشناسی کلاس خود را ارزیابی کنند و بنا به روحیه هریک از زبان آموزان رابطه موثر تری را با آن برقرار نمایند.

مدرسین برتر زبان انگلیسی

ارتباط موثر با زبان‌آموزان نقشی اساسی در میزان یادگیری آنها دارد

 • داشتن خلاقیت و بکار بردن روشهای یادگیری سریع

همانطور که می دانیم یادگیری یک زبان جدید بسیار سخت و مشکل می باشد و در مرحله نخست زبان آموز با ترس و دلهره زیادی به این موضوع نگاهی میکند و سوال هایی از این قبیل در ذهنش ایجاد می شود. که آیا می توانم زبان جدیدی را یاد بگیریم ؟ آیا به راحتی می توانم به زبان انگلیسی صحبت کنم؟ و …. پس در اینجاست که مدرسین برتر زبان انگلیسی به دنبال ایجاد خلاقیت و پیدا کردن مسیرهای میانبر و کوتاه با به همراه داشتن جذابیت می گردند تا از دلهره زبان آموزان خود بکاهند . بهتر است از مدرسین برتر موسسه تخصصی زبان کوییک، نام ببریم که در این مسیر تلاشهای زیادی انجام داده ند آنان با تحقیق و بررسی و مطالعه بیش از دهها کتاب معتبر دنیا توانسته اند جزواتی گردآوری کنند که نه تنها ترس و دلهره از یادگیری را کم می کند بلکه با سریع ترین زمان ممکن ما را به مقصدمان که همان یادگیری اصولی زبان می باشد می رسانند.

 • مدیریت صحیح کلاس مدرسین برتر زبان انگلیسی

 • اهمیت به تمامی زبان‌آموزان در کلاس

 • برخوردی متناسب با مدرسین برتر زبان انگلیسی

مدرسین برتر زبان انگلیسی علاوه بر داشتن موارد ذکر شده بایستی در برقراری نظم و آرامش و برنامه ریزی آموزشی مدیریت دقیقی داشته باشند تا زبان آموزان با جدی گرفتن کلاس درسی خود بتوانند در یادگیری هر چه بهتر مصمم تر و دقیق تر باشند .

 • شاداب ، پرانرژی بودن و ظاهری آراسته

مدرس بهتر از با روحیه ای شاد و پرانرژی و ظاهری مرتب و آراسته وارد کلاس درس شود تا همین شادابی را به شاگردانش منتقل کند و کلاس از حالت سستی و بی حوصلگی بدور باشد هر چقدر کلاس درس پرانرژی تر ، یادگیری بهتر صورت می گیرد .

 • ارزیابی و سنجش

مدرسین بهتر است میزان یادگیری زبان آموزان خود را ارزیابی کنند در این صورت متوجه ایرادها و غلط آموزی های آنان می شوند و در همان ابتدا موضوع درس مجددا تکرار و با یادگیری صحیح، کلاس را ادامه دهند. و این اتفاق باعث می شود زبان آموزان به شکل اصولی و صحیح ، نسبتا در یک سطح با هم پیش بروند.

 • احساس مسوولیت مدرسین برتر زبان انگلیسی

مدرسین برتر زبان انگلیسی با داشتن دغدغه و احساس مسوولیت در قبال زبان آموزنشان می توانند با جدیت و پشتکار بیشتری در امر یادگیری به آنان کمک کنند و این مساله باعث می شود که اگر زبان آموزی در یادگیری مشکل دارد و نمی تواند خود را با کلاس هماهنگ نمایند وقت بیشتری از سوی مدرس جهت آن زبان آموز گذاشته شود.

 • پیشگیری از یکنواختی و مشارکت زبان آموزان در کلاس

کلاس درس نباید یکطرفه باشد و فقط مدرس گوینده باشد بهتر است زبان آموزان در کلاس مشارکت داده شوند پس مدرسین باید راهکارهایی طراحی کنند که زبان آموزان در کلاس فعالیت کنند و یک کلاس مشارکتی بوجود آید و اینگونه است که در زبان آموز انگیزه جستجوی مطالب جدید و یادگیری آن زیاد می شود و یک رقابت سالم در کلاس ایجاد می گردد.

نتیجه گیری

با توجه به مواردی که از ویژگیهای مدرسین برتر زبان انگلیسی گفته شد بهتر است در انتخاب مدرس زبان وسواس و دقت زیادی صورت پذیرد، تا ما در امر یادگیری زبان جدید ناامید و دل زده نشویم . مدرسین برتر موسسه تخصصی زبان انگلیسی کوییک به نام های آقایان محمدعلی ذوالفقاری و آرش جهانی فر با داشتن ویژگیهای فوق ، که مهمترین آن خلاقیت است زبان آموزان زیادی را آموزش داده و توانسته اند طعم و لذت یادگیری زبان دوم را به آنان بچشانند . اساتید موسسه کوییک با گردآوری بهترین دانسته های زبان انگلیسی از برترین کتابهای روز دنیا که مورد تایید دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج میباشد و همچنین با خلق متد آموزشی منحصر به فرد و جذاب همه تلاش خود در ارتقای سطح آموزشی موسسه به کار گرفته و در این راستا اساتید دیگری را آموزش داده اند تا این موسسه بتواند با داشتن ابزار و جزوات آموزشی گردآوری شده توسط آن عزیزان ، به زبان آموزان گرامی خدمتی کرده باشد .

4
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
مرتضي
مرتضي

سلام
وقت شما بخیر
ممنون از کوییک

بهنام
بهنام

من با اساتید موسسه کلاس داشتم و بینهایت از ایشان سپاسگزارم که کمکم کردن تا بتونم نمره خوبی کسب کنم.

Farzane baghban
Farzane baghban

بی شک یکی از بهترین موسسات زبانین شما
در کمتر از ۵ماه من با اقای ذوالفقاری و اقای جهانی فر تونستم به نمره ۶.۵ برسم

zolfaghari
zolfaghari

متشکریم از حسن توجه شما