در مطالب قبلی در رابطه با ویژگی‌های بهترین آموزشگاه برای آموزش زبان با درنظر‌گرفتن دو‌ فاکتور زمان و‌ قیمت صحبت کرده‌ایم. امروزه آموزشگاه‌های بسیاری در سطح شهر تهران به آموزش زبان می‌پردازند. اما چه چیزی باعث شده تا ما را برترین آموزشگاه زبان شمال تهران بشناسند؟ از مهم‌ترین ویژگی‌های کادر آموزشی ما تعهد به خدمت خود و همچنین استمرار در مسیر خود است. بسیاری از آموزشگاه‌ها در ابتدا قوی عمل می‌کنند، اما پس از مدتی در مسیر خود سرد می‌شوند و دانشجو در نیمه مسیر رها می‌گردد. در این مطلب قصد داریم مهم‌ترین ویژگی‌های بزرگ‌ترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران را برای شما بازگو نماییم. چه ویژگی‌هایی باعث شده است که آموزشگاه تخصصی زبان کوییک از رقبای خود پیشی بگیرد و با بهترین نتایج کسب شده توسط زبان آموزان خود تبدیل به برترین موسسه زبان انگلیسی اندرزگو و شمال تهران شود؟

بهترین آموزشگاه زبان شمال تهران باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

هدف موسسه تخصصی زبان کوییک، ارتقای سطح آموزش زبان‌آموزان است

چرا آموزشگاه زبان کوییک بهترین موسسه زبان شمال تهران است؟

استانداردهای جهانی برای تبدیل شدن به بهترین موسسه زبان تهران و نیاوران و همچنین شمال تهران باعث شده‌است که موسسه تخصصی زبان کوییک به یکی از پیشگامان در زمینه تدریس و آموزش زبان انگلیسی تبدیل شود.هر چند فراهم ساختن این شرایط برای خیلی از موسسات کار ساده‌ای نیست، برای دسترسی به نیازهای شما هرکاری که در توان ما بوده‌است انجام داده‌ایم. بهتر است برای آشنایی بیشتر با فاکتورهایی که برایی کسب آن تلاش کرده‌ایم، بیشتر آشنا شوید.

 • فراهم ساختن بهترین شرایط

ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک سعی کرده‌ایم بهترین شرایطی را که یک محیط آموزشی استاندارد در سطح جهانی دارا است را در آموزشگاه خود برقرار کنیم. منظور از این شرایط هم شرایط فیزیکی محیط و هم شرایط آموزشی می‌باشد. آموزشگاه زبان کوییک با در نظر گرفتن سن و سطح دانش اولیه زبان‌آموزان پس از مصاحبه با هر فرد، بهترین دوره آموزشی را پیشنهاد می‌نماید و همکاران ما از ابتدای مسیر تا دستیابی به نتیجه مطلوب با قدرت در کنار زبان‌آموزان می‌مانند و آنها را تا آخر مسیر همراهی می‌کنند.

 •  کیفیت بالای دوره‌های آموزشگاه زبان کوییک

آموزشگاه تخصصی زبان انگلیسی کوییک با همکاری با اساتید مجرب و بهره‌گیری از روش های آموزشی روز دنیا و همچنین تالیف منابع متناسب با استاندارد های دانشگاه های مطرح دنیا مانند آکسفورد , کمبریج و میشیگان خود را نسبت به رقیبان خود که از روش‌ها و منابع قدیمی استفاده می‌کنند متمایز کرده و یکی از مهمترین عواملی است که موسسه تخصصی زبان کوییک را به بهترین آموزشگاه زبان شمال تهران و فرمانیه تبدیل کرده است.

 • استفاده از برترین اساتید حال حاضر کشور

اساتید آموزشگاه تخصصی زبان کوییک از با تجربه‌ترین و مجرب‌ترین اساتید شهر تهران می‌باشند و رضایت زبان آموزان از نتایج‌شان دلیل بر این مدعا است.تمامی اساتید موسسه تخصصی زبان کوییم از افرادی هستند که نمره آیلتس آن‌ها هشت یا بیشتر می‌باشد و همگی با پیچ و خم‌های آزمون آیلتس آشنایی کامل دارند.

 • علم به روز مدرسین آموزشگاه زبان تخصصی کوییک نسبت به آزمون های بین المللی

اساتید آموزشگاه تخصصی زبان کوییک همواره در تلاش هستند تا علم خود را به روز نگه دارند و همواره به تحلیل آزمون های آیلتس (IELTS) و مهارت های این آزمون می‌پردازند. همچنین آزمون ماک (Mock) که در این آموزشگاه و توسط اساتید مجرب و با سابقه این آموزشگاه برگزار می‌شود بسیار نزدیک به آزمون آیلتس می‌باشد و زبان‌آموزان نتیجه‌ای که در آزمون اصلی کسب می‌کنند بسیار نزدیک به نتیجه‌ای است که در آزمون های‌آزمایشی خود که توسط اساتید مجرب آموزشگاه طراحی و برگزار شده است.

بهترین آموزشگاه زبان شمال تهران باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

برگزای آزمون (MOCK) در موسسه تخصصی زبان کوییک

 • ظرفیت محدود کلاس‌های گروهی (۴ تا ۶ نفر در هر کلاس گروهی)

یکی از مهم‌ترین نیازهایی که بسیاری از زبان آموزان آن را حس خواهند کرد تمایل به سپری کردن دوره‌ی آموزشی است که در مدت زمان بسیار کمی زبان‌آموزان بتوانند بهترین نتیجه را کسب نمایند. اما ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک هیچ‌گاه کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد و به همین دلیل ما ظرفیت دوره های خود را همانند سایر موسسات زیاد نمی‌کنیم. چگونه ممکن است در کلاس های ۱۰ تا ۱۵ نفره به وضعیت تمام دانشجویان یکسان رسیدگی کرد و همه به طور برابر در فعالیت‌های آموزشی کلاس شرکت کنند؟ به همین دلیل ما محدودیت ظرفیت ۶ نفره برای کلاس‌های‌ خود در نظر گرفته‌ایم. طبق محاسبات دقیق، اساتید و مشاوران ما با درنظر گرفتن دو فاکتور زمان و فعالیت هایی که سر کلاس باید صورت پذیرند ۶ نفر حداکثر ظرفیت در نظر گرفته شده برای دوره‌های LQuick می باشد تا با خیالی آسوده از کیفیت در کلاس‌های ما شرکت نمایید.

 •  استفاده از بهترین و به روزترین متد آموزش زبان

آن‌چه موسسه تخصصی زبان کوییک را با اختلاف بهترین آموزشگاه زبان شمال شرق تهران نموده است، استفاده از متد LQuick می‌باشد که دستاورد سال‌ها تحقیق در مباحث روانشناسی و زبان شناسی و تلفیق آنان با علم آموزش می‌باشد.

 •  منابع آموزشی معتبر

یکی از مهمترین عواملی که در فرآیند آموزش اثرگذار است، در دست داشتن منابع درست آموزشی است. بسیاری از موسسات آموزشی از منابعی استفاده می‌کنند که منسوخ شده و از سیستم‌های آموزشی روز دنیا کنار گذاشته شده‌اند.

اساتید مجرب آموزشگاه تخصصی زبان کوییک، با آشنایی کامل با متد روز دنیا به روزترین و در عین حال ساده و کارآمد‌ترین منابع آموزشی را تالیف کرده‌اند که مورد تایید دانشگاه‌های مطرح دنیا از جمله آکسفورد،کمبریج و میشیگان می‌باشند. بدین ترتیب از دانش به‌روز زبان انگلیسی در دنیا عقب نمانده و از رقبای خود پیشی می‌گیرند. منابعی که در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک استفاده می‌شوند در هیچ یک از موسسات و آموزشگاه‌های زبان کشور استفاده نمی‌شود و منحصر به فرد می‌باشد.

 •  مشاوره در تمام طول مسیر

همکاران ما پس از پایان هر جلسه وضعیت دانشجویان را بررسی میکنند و در هر زمان که لازم باشد مشاوره لازم را گوشزد می‌کنند.

آموزشگاه تخصصی زبان کوییک تنها آموزشگاهی است که برای هر فرد مشاوره خصوصی در نظر می‌گیرد و سطح دانش و پیشرفت دانشجویان در شناسنامه مربوط به افراد ثبت می‌شود و نقاط ضعف و قوت آن‌ها مشخص می‌شود و در جلسات مشاوره بهترین راه حل برای تقویت این نقاط ضعف ارائه می‌شود.

 • اساتید مجرب و متخصص

اساتید آموزشگاه تخصصی زبان کوییک از برجسته ترین اساتید کشور می‌باشند که با تلاش بی‌وقفه خود علاوه بر این که در تمام طول مسیر در کنار دانشجویان هستند همواره سعی می‌کنند دانش خود را به روز نگه داشته و از روش‌های روز دنیا غافل نمانند. همچنین با بررسی تخصصی تمام مهارت‌های آزمون آیلتس تمام نکات کلیدی این آزمون را استخراج کرده‌اند و آموزش را نیز در همین مسیر به کار می‌برند، و به همین دلیل است که ما در پایان دوره ۷ ترمه آموزش زبان، کسب نمره ۶٫۵ در آزمون بین‌المللی آیلتس را تضمین می‌کنیم.

همچنین با توجه به نظرسنجی‌های انجام شده از زبان آموزان، بالاترین آمار رضایت از سطح کلاس‌ها و همچنین برخورد اساتید را شاهد هستیم. این رضایت، میل زبان‌آموزان را برای ادامه مسیر افزایش می‌دهد و همچنین دغدغه‌های آنها را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود با آرامش و فراغ بال به تحصیل علم بپردازند.

همچنین مدیریت آموزشگاه با نظارت بر روش های آموزش و همچنین برنامه‌ریزی سودمند و مفید همواره در جهت تسهیل این مسیر تلاش می‌نمایند.

 • کلاس های آموزش زبان مجازی در بهترین آموزشگاه زبان شمال تهران

اساتید ما تنها به فکر عزیزان ساکن در تهران نیستند و برآنند که علم خود را هرچه بیشتر نشر دهند و برای کسانی که در شهرهای دیگر کشور عزیزمان سکونت دارند کلاس های آموزش زبان مجازی را در نظر گرفته‌اند تا این عزیزان نیز بتوانند از بهترین و به‌روزترین روش‌های آموزش بهترین آموزشگاه زبان شمال تهران بهره بگیرند و مجبور نباشند وقت و هزینه زیادی صرف موسساتی کنند که با استفاده از روش‌های قدیمی به تدریس زبان می‌پردازند و با طولانی شدن دوره‌ها زبان آموزان را خسته و دلسرد می‌کنند.

بهترین آموزشگاه زبان شمال تهران باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

آموش آنلاین، شیوه ای نوین جهت آموزش زبان‌آموزان در سایر شهرها میباشد

 • محیط و فضای آموزشی مناسب در شان بهترین آموزشگاه زبان شمال تهران

امروزه علم روانشناسی ثابت کرده معماری محیط یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیر گذار بر یادگیری می‌باشد.

ما در آموزشگاه تخصصی زبان کوییک نهایت تلاش خودرا به کار برده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایم تا بهترین شرایط را برای آرامش دانشجویان خود فراهم کنیم و به همین دلیل امروز عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در نیاوران را کسب نموده‌ایم.

همچنین حداقل تعداد دانشجویان در هر کلاس (۶ نفر حداکثر) یکی دیگر از فاکتورهای مهمی است که ما برای آرامش دانشجویان‌مان درنظر گرفته‌ایم و به هیچ عنوان آرامش و کیفیت کلاس‌های‌ خود را قربانی درآمدزایی نمی‌کنیم. فضای آرام و بدون استرس آموزشگاه و به طور کل، معماری داخلی آموزشگاه یکی از فاکتورهای مهم می‌باشد تا به شما ثابت نماید ما در تمامی فاکتورها بهترین در شمال تهران هستیم.

 • دسترسی مناسب و امکان پارک خودرو در پارکینگ طبقاتی

شاید همه ما خیلی وقت‌ها برای پیدا کردن یک جای پارک چندین دقیقه وقت خود را تلف کرده‌ایم. این موضوع علاوه بر ایحاد خستگی باعث می‌شود وقت مفید کلاس یا جلسات مهم ما از بین رفته و بازدهی ما به حداقل کاهش یابد. برای تبدیل شدن به بهترین موسسه در تهران باید فکر همه جا را میکردیم و منطقه جغرافیایی خود را به گونه‌ای انتخاب کردیم که دسترسی به فرمانیه، اندرزگو،تجریش و نیاوران به سادگی انجام شود و وقت شما عزیزان را برای مسایل حاشیه‌ای تلف نکنیم.

برای انجام مشاوره و تعیین سطح موسسه تخصصی زبان کوییک می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید تا با افتخار شما را  به عنوان عضوی از خانواده بزرگ کوییک به حساب آوریم.

مطالب مرتبط
آزمون دولینگو (Duolingo)
جزییات آزمون GRE
جزییات آزمون آیلتس
حروف ربط در زبان انگلیسی
تقویت مهارت روان صحبت کردن در آزمون آیلتس
دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی برای مهاجرین ایرانی
اهمیت آموزش یادگیری زبان انگلیسی برای بازرگانان
یادگیری انگلیسی با فیلم
معرفی خود به زبان انگلیسی
آموزش رایگان زبان انگلیسی
تقویت اسپیکینگ در آزمون آیلتس
آموزش زبان انگلیسی آنلاین
آمادگی آیلتس جهت آموزش زبان از سطح ابتدایی
آموزش زبان انگلیسی در سفر
آموزش انگلیسی با داستان
مکالمه زبان انگلیسی در کمترین زمان
تقویت مهارت ریدینگ در زبان انگلیسی
تقویت مهارت رایتینگ در زبان انگلیسی
اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای تمامی افراد
دوره های آنلاین در کوییک
آموزش سریع زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان کوییک
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
آموزشی متفاوت در موسسه تخصصی زبان کوییک
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کمترین زمان در موسسه تخصصی زبان کوییک
کلاس‌های تضمینی در موسسه تخصصی زبان کوییک
برترین متد یادگیری زبان انگلیسی از صفر

32
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
سيما
سيما

خیلی هم عالی بود

رومینا
رومینا

خیلی ممنون هزینه تعیین سطح چقدره ؟

علی
علی

خیلی ممنونم

محمدرضا
محمدرضا

موسسه زبان کوییک به تمام معنا تخصصی بود
من واقن بعد یک ترم فهمیدم وقتمو جاهای دیگه تلف کردم

ندا
ندا

موسسه زبان کوییک نسبت به دو سه تا موسسه دیکه ای که رفتم واقن خوب بود
من هر جایی میرفتم احساس نمیکردم که تغییری تو زبانم ایجاد میشد
ولی اینجا واقن حس میشد

مهیا
مهیا

موسسه زبان‌شمال تهران واقن انقد زیاده که ادم گیج میشه
کسی نظری نداره واسه موسسه کوییک
کسی اینجا ثبت نام کرده؟

سیاوش
سیاوش

اساتید مجرب و کاملی داره
کلاس هاش حرف نداره

باران
باران

اموزشگاههای زبان بیشتر باعث اتلاف و وقت هزینه فرد میشن ، اما کوییک جایی بود ک در کمترین زمان بهترین نتیجه رو داره،..خسته نباشید میگم بهشون

Reza
Reza

سپاسگزارم

رعنا
رعنا

سلام ادرس دقیق موسسه کجاست ?

طنین
طنین

هزینه هر ترم چقدره؟

نوید
نوید

من ایرانمهر رفتم نیاوران ولی واقعه با وجود این که دو سال رفتم نمیتونم اصلا حرف بزنم میخواستم ازتون خواهش کنم ببینم شما چه برنامه ای دارید که بقیه جاها نذارن؟

Hani
Hani

کسی هست اینجا که با کلاسای کوییک به نتیجه رسیده باشه؟

نیما
نیما

بله به نظرم عالیه

شکوفه
شکوفه

بله؛ من در عرض ۴ ماه با یه سطح معمولی زبان؛ به آیلتس ۶ونیم رسیدم، برای همین به همه دوستام که تو وقت کم میخوان به نتیجه برسن توصیه می کنم!

ندا
ندا

به نظرم با توجه به توضیحات و تعیین سطحی که من رفتم همه چیز خوب بود اما من دیدم لهجه شون بریتیش هستش و من از لهجه بریتانیایی متنفرمممممم

فتانه
فتانه

سلام خسته نباشید
من زنگ زدم موسسه کاملن به من توضیح دادن
فقط قیمتا رو یکم کمتر کنید

فاطمه عسگری
فاطمه عسگری

سلام من از اساتید موسسه شما خیلی تعریف شنیدم و میخواستم حتما کلاس هاشونو شرکت کنم،فقط متاسفانه من تهران زندگی نمی کنم، میشه راهنمایی کنید برای بچه های شهرهای دیگه چه برنامه ای دارید؟
خیلی ممنون

zolfaghari
zolfaghari

با عرض سلام
لطف شماست
شرکت در کلاس های آنلاین به شما پیشنهاد میشه
میتونید مطلب مربوط به کلاس های مجازی رو بخونید

پريا عاشوري
پريا عاشوري

ترم جدید کلاسهاتون معمولا از چندم شروع میشه؟

zolfaghari
zolfaghari

با عرض سلام و تشکر از وقت شما
موسسه تخصصی زبان کوییک پانزدهم و اول هر ماه شروع ترم دارد

نیما
نیما

موسسه کوییک رو دوستم رفته و خیلی راضیه
منم امروز برای تعیین سطحش رفتم
از بچه هایی که ترمای بالاتر بودن سوال کردم و همه راضی بودن

امیر
امیر

همه چیز خوب جز یه فاکتور
قیمت کلاسا یه مقدار زیاده نسبت به جاهای دیگه

لیلا
لیلا

انقد آموزشگاه زیاده که آدم گیج میشخ

ویدا
ویدا

خوب
سختگیر
متد جدید

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی
بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

I need to to thank you for this very good read!!
I absolutely enjoyed every little bit of it. I’ve got you saved as a favorite to check out new
things you post…

ماندانا
ماندانا

موسسه کوییک فعلا خیلی ناشناخته س و سه سالی هست دارن تو تهران کار میکنن
ویژگی خوبی که دارن کتابای خودشونه و از کتابای چرت و پرت موسسات دیگه مث فورکورنرز استفاده نمیکنن
لهجه استاداش بریتیش هست و برای کسی که می خواد ازمون ایلتس بده خیلی خوبه
دوره ها سریع هستن و این میتونه هم خوب باشه هم بد ولی اگه واقعا قصد مهاجرت داشته باشید اینجا رو من پیشنهاد میکنم
در کل من ترم ۳ از هفت ترمشون هستم و نسبت به سفیر و ایران مهر که یک سال رفتم خیلی خیلی پیشرفتم بهتر بوده

zolfaghari
zolfaghari

درباره موسسات دیگه ما قضاوت نمی کنیم و هموراه سعی میکنیم که کیفیت کار رو حفظ کنیم ممنون از توجه شما و لطف شما