گرامر انگلیسی به زبان ساده در موسسه تخصصی زبان کوییک

گرامر انگلیسی به زبان ساده همواره یکی از موضوعاتی است که زبان‌آموزان در سراسر دنیا به دنبال آن بوده و در رابطه با آن موضوعات و دوره‌های متفاوتی برگزار شده‌است؛ در این مقاله سعی بر آن شده تا با مطرح نمودن چند سوال ضروری در رابطه با اهمیت گرامر،نکات قابل توجه و ضروری را جهت گزینش بهترین روش برای یادگیری هر‌چه ساده‌تر دستور زبان انگلیسی، خدمت شما ارائه گردد.

آیا گرامر نقش ضروری در یادگیری زبان انگلیسی دارد؟

بدون شک به عنوان زبان‌آموز با تبلیغاتی که از آموزش زبان انگلیسی بدون نیاز به گرامر و تنها از طریق صحبت کردن در کلاس دم می‌زنند، مواجه شده‌اید؛ به راستی آیا چنین ادعایی معقول و پایه‌‌ای منطقی دارد؟

اگر زبان انگلیسی را به عنوان یک بنای کامل از ساختمانی در نظر بگیرید می‌توان گفت که گرامر زبان انگلیسی سنگ‌بنای اصلی این ساختمان می‌باشد. شما می‌بایستی با نقش‌های دستوری متفاوت آشنا شوید و بدانید که چگونه با در کنار هم قراردادن این نقش‌های دستوری جملات پیچیده و طولانی ساخته‌ می‌شوند. این ویژگی شما را قادر خواهد‌ساخت تا پس از مدتی با کم ترین تفاوت نسبت به فردی که زبان مادری‌اش انگلیسی می‌باشد، از این زبان بهره‌مند شوید.

نکته مهمی که گرامر زبان انگلیسی را حائز اهمیت می‌کند، آزمون‌های متفاوتی است که در کشور ایران برگزار می‌شوند. در بیشتر آزمون‌های ورودی در کشورمان، زبان انگلیسی به عنوان یکی از مهم‌ترین و البته تاثیرگذارترین مفاد درسی می‌باشد و داوطلبین در این آزمون‌ها می‌توانند با اتکای به این درس تا حد چشمگیری نسبت به سایر افراد برتری یابند.

باید توجه داشت نکات بسیار زیادی‌ است که از اهمیت گرامر یاد می‌کنند که در مقالات بعدی به تفصیل به آن‌ها اشاره خواهد‌شد.

گرامر انگلیسی

گرامر انگلیسی به زبان ساده

و اما پرسش دوم:

یادگیری گرامر انگلیسی به زبان ساده چگونه ممکن است؟

  •  تکرار و تمرین

گاها دیده می‌شود که زبان‌آموزان برای تمرین کردن گرامر زبان انگلیسی مشغول به حفظ کردن قواعد می‌شوند، فراموش نکنید که انگلیسی کتاب قانون یا تاریخ نیست و با تکیه بر خواندن و حفظ‌کردن قواعد هرگز موفق به استفاده از آن نخواهید‌ شد. تنها زمانی موفق خواهید‌ شد که گرامر را به خوبی یادبگیرید که درهنگام یادگیری ساختار‌ها به دفعات آن‌ها را تکرار نمایید. روشی که موسسه تخصصی زبان کوییک را از دیگر موسسات متمایز می‌کند، همین تکرار و تمرین‌های متعدد در خلال کلاس است. زبان‌آموزان قواعد را به خوبی در کلاس یاد می‌گیرند و در منزل با کار کردن و مرور قواعد و انجام تکالیف به خوبی بر آن تسلط می‌یابند.

استفاده از متون

استفاده از متون و محتوای چند رسانه‌ای تاثیر بسزایی در یادگیری ساده گرامر زبان انگلیسی دارند

  • ترتیب یادگیری گرامر زبان انگلیسی به زبان ساده

از نکات حائز اهمیت در یادگیری گرامر انگلیسی به زبان ساده،توجه به ترتیب گرامر‌ها و درجه‌ی اهمیت آنها می‌باشد؛ شما نمی‌توانید بدون آموختن اصول اولیه‌ی گرامری به یادگیری گرامرهای پبچیده بپردازید، چرا که برخی از موضوعات مربوط به گرامر ترتیب تقدم و تاخری دارند و با ندانستن اولویت‌های گرامری یادگرفتن گرامر‌های پیشرفته‌تر میسر نخواهد بود. در موسسه تخصصی زبان کوییک، با بهره‌گیری از کتاب‌های طبقه‌بندی شده، راه را برای شما ساده کردیم تا با کم‌ترین اتلاف زمان به ساده‌ترین روش گرامر زبان انگلیسی از این پس یکی از جذاب‌ترین موضوعات برای ‌شما به حساب آید.

دستور زبان انگلیسی

یادگیری هر‌چه ساده‌تر دستور زبان انگلیسی

  • بیان گویا و رسا

در مبحث گرامر انگلیسی به زبان ساده نمی‌توان نقش مدرسین را نادیده گرفت. شما هر میزان که از بهره هوشی خوبی برخوردار باشید، زمانی که مدرس نتواند به ساده‌ترین روش مطلبی را به شما آموزش دهد، یادگیری شما دچار اخلال خواهد‌شد. توجه داشته‌باشید که سواد و بیان دو ویژگی متفاوت برای یک مدرس می‌باشد که هیچ‌کدام نمی‌تواند خلاء دیگری را جبران نماید. مدرسین ما با سال‌ها تجربه در زمینه تدریس گرامر انگلیسی و بسیاری از موارد مهم در زبان انگلیسی، با بیانی شیوا، گرامر انگلیسی را به ساده‌ترین زبان به شما آموزش خواهند‌داد.

  • گرامر در متن و محتواهای چند‌رسانه‌ای

شاید شما از آن دسته از افرادی باشید که به تماشای فیلم و گوش‌دادن به موسیقی علاقه‌دارند یا مطالب و اخبار مختلف را در دنیای مجازی دنبال می‌کنید. فراموش نکنید همین ویژگی به یادگیری گرامر انگلیسی به زبان ساده کمک شایانی خواهد کرد. و این همان روشی است که در موسسه تخصصی زبان کوییک با تکیه بر فیلم‌های آموزشی و متون مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، تا قواعد و گرامر موجود در این محتوا‌ها به زبان‌آموزان به خوبی انتقال‌یابد.

گرامر

تنها زمانی موفق خواهید‌ شد که گرامر را به خوبی یادبگیرید

  •  یادگیری گرامر انگلیسی به زبان ساده طریق فیلم و کلاس‌های بحث آزاد 

از جمله خدمات دیگری که موسسه تخصصی زبان کوییک برای آموزش گرامر انگلیسی به زبان ساده و البته کاربردی در نظر گرفته است وجود کلاس‌های فیلم (Movie) و بحث آزاد (Free Discussion) که باعث می‌شود زبان‌آموزان به نحوی کاربردی و در موقعیت مناسب گرامر زبان انگلیسی را بیاموزند.

مطالب مرتبط

این نوشته چقدر مفید بود؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

8 نظر یا سوال
Inline Feedbacks
View all comments
موسسه تخصصی زبان کوییک - آموزش تضمینی زبان از مبتدی تا پیشرفته