موسسه تخصصی زبان کوییک واقع در محله اقدسیه – خیابان موحد دانش می‌باشد. اقدسیه واقع در شمال شرق شهر تهران است و راه‌های دسترسی زیادی به این منطقه از شهر تعبیه شده‌اند. در این بخش قصد ارائه‌ی مسیرهای دسترسی به موسسه تخصصی زبان کوییک را داریم.

در ابتدای امر آدرس دقیق موسسه را در اختیار شما قرار می‌دهیم:

اقدسیه، خیابان موحد دانش، رو به روی سفارت چین، نبش خیابان بوستان، پلاک 66، واحد 6

مسیرهای دسترسی به موسسه تخصصی زبان کوییک با اتومبیل شخصی

در صورتی که تمایل به استفاده از اتومبیل شخصی خود را دارید استفاده از بزرگراه‌های صیاد شیرازی و امام علی (ع) انتخاب‌های مناسبی برای شما هستند و دسترسی بسیار راحتی را برای شما فراهم نموده‌اند.

اگر بزرگراه صیاد شیرازی را تا انتهای شمالی طی نمایید به محله‌ی اراج می‌رسید. در انتهای بزرگراه، دست راست وارد خیابان صنایع خواهد شد و در انتهای خیابان صنایع با گردش به سمت راست وارد خیابان لنگری به سمت میدان ارتش می‌شوید. با دور زدن میدان ارتش می‌توانید وارد خیابان موحد دانش شوید و در انتهای دیوارهای سفارت چین در سمت چپ خود خیابان بوستان و بانک پاسارگاد را می‌بینید. اکنون شما در مقصد هستید. در صورتی که تمایل به پارک نمودن اتومبیل خود در محلی امن را دارید می‌توانید از پارکینگ بزرگ عمومی مجتمع تجاری آوا سنتر دقیقا رو به روی موسسه استفاده نمایید. برای اینکه ترافیک احتمالی باعث اتلاف وقت شما نشود از اپلیکشن Waze استفاده کنید.

مسیرهای دسترسی به موسسه تخصصی زبان کوییک

مسیرهای دسترسی به موسسه تخصصی زبان کوییک با اتومبیل

در صورت تمایل می‌توانید بزرگراه امام علی (ع) را انتخاب نمایید. در انتهای شمالی این بزرگراه شما وارد اتوبان ارتش شرق به غرب می‌شوید. با استفاده از دور برگردان که 400 متر غرب‌تر از تقاطع امام علی و ارتش تعبیه شده است و دنبال کردن تابلوی‌های راهنمای نیاوران، فرمانیه شما وارد خیابان موحد دانش شده و رو به روی سفارت چین خیابان بوستان و موسسه تخصصی زبان کوییک را می‌بینید.

مسیر آموزشگاه کوییک با اتومبیل شخصی

بزرگراه‌های صدر، همت و رسالت دسترسی مناسبی به دو بزرگراه فوق‌الذکر را برای شما فراهم نموده‌اند

دوستانی از میدان‌های تجریش، قدس و یا خیابان نیاوران (باهنر) استفاده می‌نمایند، می‌توانند وارد خیابان پاسداران به سمت جنوب شده و پس از گذر از پمپ بنزین اقدسیه در سمت چپ خود خیابان رضایی را می‌بینند. انتهای این خیابان متصل به خیابان بوستان می‌باشد.

همچنین می‌توانید با جستجوی سفارت چین در اپلیکیشن‌های Waze و Google Maps سریع‌ترین و نزدیک‌ترین مسیر را برای رسیدن به موسسه تخصصی زبان کوییک بیابید.

لازم به تکرار می‌دانیم که می‌توانید با خیالی آسوده اتومبیل شخصی خود را در پارکینگ مجتمع تجاری آوا سنتر پارک نمایید.

راه‌های دسترسی به موسسه تخصصی زبان کوییک با وسایل حمل و نقل عمومی

دوستانی که تمایل به استفاده از تاکسی‌ها را دارند می‌توانند از خیابان پاسداران (از سمت جنوب) و خیابان نیاوران یا میدان قدس (از سمت شمال) استفاده نمایند.

از خیابان پاسداران تمام تاکسی‌های خطی اقدسیه یا نیاوران دقیقا از مقابل موسسه عبور کرده و شما می‌توانید به راحتی مقابل موسسه از تاکسی پیاده شوید.

از سمت خیابان نیاوران نیز می‌توانید از تاکسی‌های گذری پاسداران استفاده نموده، سه راه اقدسیه از تاکسی پیاده شده و با پیاده‌روی 5 تا 10 دقیقه‌ای از سه راه اقدسیه به سمت شرق (آجودانیه)، رو به روی ضلع غربی دیوارهای سفارت چین موسسه تخصصی زبان کوییک در دسترس شماست.

در صورتی تمایل به استفاده از مترو، خطوط 3 و 1 دسترسی مناسبی را برای شما فراهم نموده‌اند.

در خط 3 می‌توانید ایستگاه نوبنیاد را برای پیاده شدن انتخاب نمایید. با خروج از ضلع شمالی تاکسی‌های اقدسیه و نیاوران مهیا هستند تا شما را تا مقابل موسسه همراهی نمایند.

در خط 1 نیز می‌توانید از ایستگاه تجریش استفاده نمایید و در ضلع شرقی میدان قدس، تاکسی‌های میدان نیاوران دسترسی مناسبی برای منطقه را در خدمت شما می‌گذارند.

شما همچنین می‌توانید از طریق کانال‌های ارتباطی گوناگون با موسسه زبان کوییک در ارتباط باشید.

موسسه تخصصی زبان کوییک - آموزش تضمینی زبان از مبتدی تا پیشرفته