دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس موسسه تخصصی زبان کوییک

دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس ، از جمله خدمات موسسه تخصصی زبان کوییک می‌باشد. این موسسه زبان انگلیسی با بهره گیری از متدی منحصر به فرد موفق به کسب نتایح درخشان در این آزمون بین‌المللی شده و با استعانت از پرودگار زبان‌‌آموزان زیادی توانسته‌اند با گذراندن دوره‌های تضمینی آن، راه کسب نتیجه مورد نظرشان را بیابند. در ابتدای امر اطلاعاتی در زمینه آزمون آیلتس را خدمت شما ارایه داده و توضیحاتی در باب دوره‌های تضمینی موسسه تخصصی آیلتس خدمت شما اعلام می‌کنیم.

آزمون آیلتس (IELTS) تشکیل شده از واژه‌های (International English Language Test System) می‌باشد، که به زبان فارسی به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی می‌باشد. این آزمون یکی از مهم‌ترین و با ارزش ترین آزمون‌های زبان انگلیسی در سرتاسر دنیا به حساب می‌آید. آزمون آیلتس آزمونی بریتانیایی می‌باشد و همان‌طور که استحضار دارید نسبت به آزمون تافل که آزمونی امریکایی می‌باشد متفاوت‌است. نمره‌دهی در آزمون آیلتس(IELTS) از ۰ تا ۹ می‌باشد و مراکز آموزشی مختلف با توجه به درجه علمی‌شان نمره‌های متفاوتی از داوطلبین خودشان انتظار دارند. باید توجه داشته‌باشید که دانشگاه‌هایی مانند دانشگاه کمبریج، آکسفورد و هاروارد حداقل آیلتس ۷ را از داوطلبین خود انتظار دارند. این آزمون ۴ مهارت مختلف Listening ، Speaking، Reading و Writing را شامل می‌شود و نمره نهایی آزمون شما در واقع میانگین نمرات این مهارت‌ها می‌باشد.

دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس در موسسه تخصصی کوییک با برنامه‌ریزی مناسب برای زبان آموزان، با گذراندن تنها ۷ ترم، حداقل نمره ۶٫۵ را برای زبان‌آموزان تضمین می‌کند، شاید برای شما سوال باشد که برنامه‌ریزی برای نیل به این هدف چگونه انجام می‌شود. برای پاسخ به این سوال به مراحلی که زبان آموزان در دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس طی می‌کنند را خدمت شما اعلام می‌کنیم:

 

دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس

دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس

تماس با موسسه و همفکری با مشاوران جهت مشخص نمودن وقت تعیین سطح رایگان

دوره‎های تضمینی آزمون آیلتس در موسسه تخصصی زبان کوییک مستلزم مشورت کردن با مشاورین توانمند این موسسه می‌باشد که همگی دارای نتایج درخشان ۷ به بالا در آزمون آیلتس می‌باشد. شما می‌توانید با تماس با ما از شرایط خود و نیازهای خود در امر یادگیری زبان انگلیسی با مشاوران ما صحبت‌کنید و با تماس تلفنی از دوره‌هایی که برای شما مناسب‌است آگاهی یابید. در این مکالمه وقت تعیین سطح رایگان برای شما تنظیم می‌گردد و در واقع مرحله ابتدایی فرآیند ورود در موسسه تخصصی زبان کوییک پایان می‌یابد.

انجام آزمون تعیین سطح در روز مشخص شده و جایگذاری زبان آموزان در سطح مناسب

دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس در موسسه تخصصی زبان کوییک این امکان را به شما می‌دهد تا در تعیین سطح رایگان این موسسه شرکت‌نمایید. در روز تعیین سطح یکی از توانمندترین اساتید مجموعه سطح انگلیسی شما را مشخص می‌کند و به شما تمامی ضعف‌های زبانی و نقاط قوتتان را اعلام می‌کند. لازم به ذکر است که مدت تست تعیین سطح از ۳۰ تا ۴۵ دقیقه به طول می‌انجامد. در این روز قوانین کلی موسسه برای شما اعلام خواهد‌شد و سپس با توجه به زمانی که مد نظر شماست در یکی از دوره‌های Normal یا The Quickest قرار خواهید‌گرفت.

شروع دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس در سریع ترین زمان ممکن

دورره‌های تضمینی آزمون آیلتس در موسسه تخصصی زبان کوییک با توجه به حساسیتی که دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن دو بار در ماه راه‌اندازی می شوند، در روز تعیین سطح مشاورین ما حداکثر زمانی که شما در صف انتظار برای شروع کلاس‌های خواهید‌ماند را اعلام می کنند.

آزمون آیلتس

زمان اولویت ما در موسسه تخصصی زبان کوییک است

تمرکز بر دانش عمومی زبان انگلیسی و مهارت‌های آیلتس به صورت همزمان

دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس مناسب، دوره‌هایی هستند که زبان‌آموزان را از همان ابتدای کار با آزمون آیلتس آشنا می‌کنند. متاسفانه دیده شده‌است که در بسیاری از موسسات آموزشی، در طول ترم‌های متمادی فقط روی دانش عمومی زبان‌آموزان مانور داده‌می‌شود. در این موسسات مهارت‌های آیلتس به صورت تیتروار و فقط در یک تا دو ترم عنوان می‌شود. با جرات می‌توان گفت بازدهی در چنین موسساتی خیلی پایین‌بوده چرا که ما معتقدیم زبان‌آموزان ابتدا می‌بایستی از ابتدا با این مهارت‌ها آشنا شوند به همین دلیل است که در موسسه تخصصی زبان کوییک از همان ترم اول در کنار دانش عمومی زبان شما مهارت‌های متناسب با آن سطح به شما آموزش داده می‌شود. بدین صورت که ابتدا در دو ترم اول مهارت‌های لیسنینگ و اسپیکینگ شما تقویت می‌شود و در ترم ۳ در کنار مهارت‌های اسپیکینگ، ریدینگ به بهترین نحو ممکن به عنوان مهارتی مهم به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود. در ترم ۴ نیز مهارت بسیار مهم رایتین در کنار سایر مهارت‌ها تدریس شده تا در ترم‌های ۵ و ۶ و ۷ تمامی مهارت‌های آیلتس به صورتی بسته‌ای کامل به شما آموزش داده‌شود.

طی نمودن حداکثر هفت ترم و تضمین حداقل آیلتس ۶٫۵ در دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس

دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس ، در ابتدای فعالیت موسسه تخصصی زبان کوییک، امری ناشدنی به نظر می‌آمد ولی با کسب نتایج درخشان زبان‌آموزان به همگان ثابت نمودیم که خواستن توانستن است، شما می‌توانید نتایج درخشان ما را با شرکت در دوره‌های مختلف تجربه کنید. لازم به ذکر است که برای اثبات گفته‌ی خود در روز تعیین سطح می‌توانید نتایج زبان‌آموزان ما را مشاهده‌نموده و بدانید که در گفته‌های خود صداقت را بزرگترین ماموریت خود می‌دانیم. امیدواریم با یادگیری متفاوت در موسسه تخصصی زبان کوییک راه زندگی متفاوت را به بهترین نحو بیاموزید.

3
دیدگاه یا سوال خود را بنویسید

avatar
رويا
رويا

حرف ندارید مدرسین موسسه کوییک
واقن از انتخاب خودم راضی هستم

محمد
محمد

سلام
میخاستم بدونم قیمت مشاوره ها و تعیین سطح تو موسسه چقدره؟

zolfaghari
zolfaghari

هزینه تعیین سطح رایگان است